Artykuły powiązane

W tym roku stała się rzecz niecodzienna. Wśród specjalistów, którzy pracują nad przemianami uczestników ślubnych metamorfoz obrodziło w śluby! Na przestrzeni raptem trzech miesięcy na ślubnym kobiercu stanęły aż cztery osoby z naszej stałej ekipy. Zobaczcie jak na ślubnym kobiercu prezentowali się styliści fryzur Studia Technicznego Keune - Katarzyna Kuber (Biessek) oraz Daniel Gołębiewski, kosmetolog Filozofii Piękna - Wioletta Łabaziewicz (Zuterek) oraz człowiek, który uwiecznia każdy moment tegorocznych metamorfoz - fotograf Łukasz Popielarz.
 
 
Katarzyna Kruber (Biessek)
 
  
 

Kasia z ramienia Studia Technicznego Keune (w którym pracuje od ponad ośmiu lat) zajmuje się naszymi uczestnikami w zakresie koloryzacji włosów, cięcia oraz ślubnych fryzur. Obecny sezon metamorfoz jest trzecim, w którym zaznacza wyraźnie swoją obecność. Lubi dobry film, książkę, teatr i sport. Kocha podróże, w których szuka inspiracji. Praca jest jej pasją. W dniu 2 lipca 2016r. Katarzyna poślubiła Piotra.
Foto: Studio Na Piętrze
 

Wioletta Łabaziewicz (Zuterek)
 
 
 
Wioletta jest kosmetologiem w Studiu Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna, gdzie pracuje od pięciu lat. Przy metamorfozach współpracuje trzeci sezon. Zajmuje się uczestniczkami w zakresie manicure, pedicure oraz pielęgnacji twarzy. W piątek 23 września 2016 Wioletta wraz z Maciejem wypowiedzieli sakramentalne TAK.
Foto: Grzegorz Sirant
 

Łukasz Popielarz
 
 
Fotograf niebanalny. Nieprzewidywalny. Każdorazowo zapewnia całej ekipie metamorfoz mnóstwo dobrego humoru. Ma swoją wizję każdej sesji i potrafi wywołać uśmiech na twarzy modelki nawet podczas wietrznego pleneru w temperaturze 10st.C. Spore wyzwanie. Jemu zawsze się udaje. Dzień 2 września należał do Łukasza i Katarzyny. Wtedy właśnie para młoda stanęła na ślubnym kobiercu.
Foto: LMFOTO
 

Daniel Gołębiewski
 
 
Daniel jest stylistą fryzur. Pracuje w Studiu Technicznym Keune. Podobnie jak Kasia Kruber, Daniel zajmuje się uczestnikami metamorfoz w zakresie doboru odpowiedniego koloru włosów, zmiany fryzur oraz cięcia. W dniu 12 sierpnia Daniel i Katarzyna rozpoczęli wspólne życie jako mąż i żona.
Foto: Krywan Foto