Artykuły powiązane

Na łamach Magazynu Ślubnego Uroczystość przez blisko rok były prezentowane uczestniczki drugiej odsłony konkursy Piękna Panna Młoda Metamorfozy. Projekt był organizowany przez portal e-wesele.pl oraz koordynowany przez Kornelię Tomaszewską. Całość współtworzyli partnerzy i sponsorzy.

Metamorfozy od A do Z
Sześć pań otrzymało szansę spotkań i współpracy z czołowymi przedstawicielami swoich branż. Każda z uczestniczek przeszła, przeprowadzoną przez koordynatorkę Kornelię Tomaszewską, analizę kolorystyczną, która każdorazowo stanowiła punkt wyjścia do dalszych działań. Panie spotykały się z Anną Dowlarz – właścicielką Salonu Novia, która pomagała urzeczywistnić marzenia o znalezieniu tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej. Chwilę wytchnienia i relaksu zapewniały wizyty w Studiu Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna Małgorzaty Bednarek. Dzięki uprzejmości pani Iwony Kajchel-Zawitaj – właścicielki Butiku Portfolio, nasze uczestniczki miały do dyspozycji szeroki wybór markowej odzieży oraz pięknych dodatków, w których prezentowały się w stylizacji dziennej. O odpowiedni kolor włosów każdej z pań, perfekcyjne cięcie i dobór fryzur do odsłony dziennej i ślubnej dbały pełne pomysłów stylistki ze Studia Technicznego Keune. Makijaż to dzieło Kornelii Tomaszewskiej. Niebanalną i unikatową oprawę biżuteryjną stroju ślubnego zapewniały Salony Terpiłowski. Kompozycje kwiatowe przygotowywane były przez Flowers&Co. Pomysły na zdjęcia i ich wykonanie to dzieło świetnego fotografa - Marcina Delektowskiego. Uczestniczki korzystały także z porad dietetyczki Natalii Krakowczyk oraz stomatologa dr Sebastiana Jędraszczyka z Kliniki Nova. Nad całością od samego początku do końca czuwała niezastąpiona Kornelia Tomaszewska.

Modelki na scenie
25 stycznia podczas 11. Wielkiej Gali Ślubnej sześć uczestniczek zaprezentowało się na scenie w stylizacjach dziennych i ślubnych. Stroje zapewnił Butik Portfolio, suknie ślubne – salon Novia. Fryzury do obu odsłon to dzieło stylistek Kasi Biessek i Małgosi Wilk ze Studia Keune. O makijaż zadbały specjalistki do spraw kreowania wizerunku - Kornelia Tomaszewska oraz Anna Ścibior – Butrym. Dodatki biżuteryjne zostały użyczone przez Salony Terpiłowski. Bukiety przygotowała kwiaciarnia Flowers&Co.

Finał!
Ślubne metamorfozy to z jednej strony niezapomniana przygoda i fantastyczna zabawa, z drugiej konkurs, którego finał miał miejsce podczas Gali Ślubnej. Po pokazie sukien ślubnych, w których wystąpiły uczestniczki, ogłoszony został werdykt na najlepszą metamorfozę. Laureatką została Paulina Kołtan. Drugi konkurs dotyczył najbardziej fotogenicznej z pań. W tej kategorii zwyciężyła jednogłośnie Joanna Krasocka, która zagościła na okładce bieżącego numeru Uroczystości.

Podziękowania
Wszystkim partnerom i sponsorom, którzy brali udział w drugiej edycji projektu Piękna Panna Młoda Metamorfzoy gorąco dziękujemy za bezgraniczne zaangażowanie, morze fantastycznych pomysłów, niezapomnianą atmosferę, pełen profesjonalizm oraz cenne rady i wskazówki. Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatorki projektu – Kornelii Tomaszewskiej, która perfekcyjnie panowała nad całością.

Partnerzy i sponsorzy:
Kornelia Tomaszewska – Kreowanie Wizerunku
Suknie Ślubne Novia
Studio Techniczne Keune
Marcin Delektowski
Butik Portfolio
Salony Terpiłowski
Studio Pielęgnacji Ciała i Ducha Filozofia Piękna
DNK Natalia Krakowczyk
Klinika Stomatologii Nova