Artykuły powiązane


Ciepło, gorąco, upał!!! W końcu:) Lato jest wspaniałe! Chyba nie ma osoby, która z tą opinią się nie zgodzi. Po długiej zimie, każdy ciepły i słoneczny dzień to prawdziwa radość.

Na piękną pogodą liczą z pewnością ci z was, którzy na wakacyjne miesiące zaplanowali swój ślub. Życzymy dużo słońca i radości w tych szczególnych chwilach. Nie tylko wyjątkowa pogoda sprawia, że uśmiechamy się do siebie. Jest dodatkowy powód naszych dobrych nastrojów. Jaki? Jest nim jubileusz, który właśnie obchodzimy. Najnowszy Magazyn Uroczystość to pięćdziesiąty numer, który ukazał się na rynku. Z tej okazji odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna. Więcej na ten temat znajdziecie w środku.

Poza tym w wakacyjnej Uroczystości przedstawimy między innymi kolejną odsłonę Ślubnych Metamorfoz, zastanowimy się czym się różnią nauki przedślubne od kursu przedmałżeńskiego, podpowiemy jak urozmaicić wesele oraz czym pojechać do ślubu. Zgłębimy również zagadnienie ślubów humanistycznych, które zyskują na popularności. To tylko część zagadnień, które przygotowaliśmy specjalnie dla was. Miłej lektury i udanych, słonecznych urlopów!

Redakcja