Artykuły powiązane


Dopiero co spotkaliśmy się z rodzinami przy wigilijnym stole, raptem przed chwilą świętowaliśmy nadejście Nowego Roku, a już trzeba w błyskawicznym tempie wrócić do rzeczywistości, bowiem przed nami stoi nie lada wyzwanie - organizacja dziewiątej edycji Wielkiej Gali Ślubnej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, ta wyjątkowa impreza odbędzie się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8. Więcej o Gali Ślubnej piszemy na kolejnych stronach.

Zimowe wydanie Magazynu Uroczystość zawsze czymś zaskakuje. Nie inaczej będzie tym razem. Podpowiemy wam między innymi na co zwrócić szczególną uwagę i o co pytać przy organizacji przyjęcia weselnego oraz w jaki sposób możecie zaskoczyć weselnych gości. Zastanowimy się nad alternatywą dla welonu, a także w jaki sposób powinna zadbać o siebie panna młoda przy nadziei.

Nieustannie zapraszamy do zaglądania na naszą stronę e-wesele.pl, gdzie oprócz pomocnych treści redakcyjnych i bazy firm, czeka na was forum ślubne. Pytajcie, a z pewnością uzyskacie odpowiedzi na nurtujące was kwestie. Do zobaczenia w sieci!

Redakcja