Artykuły powiązane

 Niestety dla puszystych, to nie czerń jest tradycyjnym kolorem sukni ślubnej. Bezlitosna tradycja każe ubrać się nam na jasno. Powszechnie wiadomo, że biel optycznie zwiększa kształty, co może stresować niektóre przyszłe panny młode. Dlatego mamy dla Was wskazówki, jak zniwelować wady sylwetki poprzez odpowiedni fason ślubnej kreacji i właściwie dobraną bieliznę. Taka wiedza czyni cuda!

 W najnowszym numerze zatroszczyliśmy się również o mamy pary młodej. Sugerujemy w co mogą ubrać się, by w dniu Waszego ślubu wyglądać, jak wytworne damy. Nauki przedmałżeńskie traktowane są przez większość młodych par jako uciążliwy obowiązek. Znaleźliśmy sposób, jak temu zaradzić. Jeżeli chcecie poznać siebie jeszcze bliżej i nie zależy Wam tylko na uzyskaniu stosownego zaświadczenia, zapiszcie się na wieczorki dla zakochanych.

 Namawiamy do przełamania tradycji częstowania gości wódką. Na weselnych salonach pojawiła się moda na wina, koktajle i szampana. Podpowiadamy, jakie alkohole pasują do odpowiednich potraw, w jakich kieliszkach i o jakiej porze na przyjęciu należy je podać.


Życzymy przyjemnej lektury!