Artykuły powiązane

Zima za pasem, ale póki co jesień jeszcze pokazuje nam swoje najpiękniejsze oblicze. Słońce, które przyjemnie ogrzewa twarz, kolorowe liście spadające kaskadami na ziemię, kasztany zbierane przez przedszkolaków czy żołędzie, gromadzone przez ptaki i wiewiórki, stada kaczek i łabędzi, które reagują na podchodzących do nich ludzi i przypływają do brzegu. Wszystko to może być tłem dla plenerowych sesji ślubnych.

Z uroków jesieni mogą skorzystać także pary, które dopiero planują swój wielki dzień. Sesje narzeczeńskie zyskują coraz większą popularność. Szerzej na temat tego trendu piszemy w środku numeru. Co jeszcze dla was przygotowaliśmy? Między innymi kolejną odsłonę projektu ślubnych metamorfoz. Tym razem przyjemność będzie podwójna, ponieważ zaprezentujemy dwie urocze uczestniczki – Joannę i Katarzynę. Przedstawimy ponadto przyszłoroczne trendy dotyczące ślubnego obuwia, opowiemy o urokach zimowych uroczystości ślubnych, a także o makaronikach - hicie słodkich bufetów weselnych.

Pamiętajcie, aby odwiedzić nas i naszych wystawców podczas 11.Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 25.01.2015 roku w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Jak zawsze przygotujemy dla zwiedzających mnóstwo atrakcji i niespodzianek.
Z okazji zbliżającego się końca roku życzymy rodzinnej atmosfery podczas świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku 2015.

Redakcja