Artykuły powiązane

 Dzień podzielony będzie na dwie części. Pierwsza potrwa od godziny 14:00 do 18:00 i skierowana będzie wyłącznie do osób, które zgłoszą wcześniej swój udział drogą mailową (zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: redakcja@e-wesele.pl do 13 maja 2010r). Każdy z uczestników pierwszej części dnia otrzyma od hotelu Andel's specjalną ofertą weselną, natomiast od portalu e-wesele.pl - Ślubny Organizer wydany wspólnie z telewizją ślubną Wedding TV. Od godziny 18:00 hotel zostanie udostępniony wszystkim, którzy będą chcieli uczestniczyć w Dniach Otwartych Hotelu Andels.

 W ramach atrakcji organizatorzy przewidzieli udział wiodących na rynku krakowskim firm branży ślubnych. Goście będą mogli więc zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, fotografii, florystyce i makijażu. Będzie również możliwość porozmawiania z doradcami ślubnymi. Narzeczeni będą mogli także obejrzeć apartament dla młodożeńców. Wśród uczestników Dnia Otwartego rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

 Niewątpliwą atrakcją będzie specjalny pokaz tańca przygotowany przez krakowskiego mistrza tańca - Sławomira Turskiego oraz LIVE COOKING - przygotowany przez szefa kuchni Hotelu Andel's.

 Dzień 15. maja 2010r to także oficjalny debiut małopolskiego wydania Magazynu Ślubnego Uroczystość. Adresatami pisma są przede wszystkim narzeczeni, którzy przygotowują się do ślubu, ale także do osoby przygotowujące innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Podczas Dni Otwartych w Hotelu Andel's na stoisku e-wesele.pl przyjmowane będą zapisy na darmową prenumeratę pisma.