Artykuły powiązane

 W dniu 15 maja 2010 roku, w ramach Dnia Otwartego dla Narzeczonych w krakowskim hotelu Andel's, miała miejsce (nomen omen) uroczysta premiera małopolskiej edycji Magazynu Ślubnego Uroczystość. Patronat nad tym wydarzenie objęli między innymi Wedding TV oraz e-wesele.pl

 Na licznie przybyłych narzeczonych przygotowujących się do ślubu i wesela czekało moc atrakcji. Każdy z uczestników otrzymał od hotelu Andel's specjalną ofertę weselną, natomiast od portalu e-wesele.pl - Organizer Ślubny wydany wspólnie z telewizją ślubną Wedding TV oraz pierwszy numer jeszcze gorącego Magazynu Ślubnego Uroczystość. Magazyn wzbudzał ogromną ciekawość i zainteresowanie przyszłych małżonków, którzy chętnie zapisywali się na darmową prenumeratę pisma.

 Narzeczeni mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej, fotografii, florystyce i makijażu, porozmawiać z doradcami ślubnymi oraz skosztować smakołyków przygotowanych przez szefa kuchni hotelu Andel's.

 Niewątpliwą atrakcją był specjalny pokaz tańca przygotowany przez krakowskiego mistrza tańca - Sławomira Turskiego oraz LIVE COOKING.