Artykuły powiązane

 Błyskawiczny postęp technologiczny nieustannie zmienia nasze otoczenie. W telefonach komórkowych najpierw zagościły gry, potem zdjęcia. Kolejnym etapem były multimedialne MMSy, a teraz operatorzy oferują także dostęp do programów telewizyjnych.

 Idąc z duchem czasu nasza redakcja postanowiła przystosować wasze ulubione forum ślubne e-wesele.pl do urządzeń typu PDA*, do których, poza laptopami czy palmtopami, należą także telefony komórkowe. Od tej pory nawet nie mając bezpośredniego dostępu do komputera, będziecie mogli śledzić swoje forum dyskusyjne w tramwaju, autobusie, poczekalni i innych miejscach, gdzie czas się dłuży. Wystarczy w swojej przeglądarce wpisać adres:

dla komórek
wap 1.0
www.forum.e-wesele.pl/?wap

wap 2.0
www.forum.e-wesele.pl/?wap2

dla palmtopów
www.forum.e-wesele.pl/?imode

 Z uwagi na skromniejsze w porównaniu z komputerami, możliwości urządzeń przenośnych, forum zostało uproszczone. Nie ma w nim spowalniających działanie grafik i zdjęć. Nie zmieniony zaś pozostaje układ działów, tematów i logowanie.

 Jest to pierwsze w Polsce Forum Ślubne, które dostępne jest na palmtopach i telefonach komórkowych. Dostęp do serwisu nie wymaga żadnych aktywacji ani opłat.

* Personal Digital Asistant (Osobisty Asystent Elektroniczny)