Autor Wątek: MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!  (Przeczytany 12557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« dnia: 4 Maja 2006, 13:16 »
Kochane dziewczyny! Te które czytały moje poprzednie wątki wiedzą że byłam przeciwna białej suknie, ze moja miała być różowa lub zielona, oglądałyście ze mną modele i doradzałyście. BYłam u krawcowej, wszystko omówiłam i czekałam na przyszły tydzień żeby szukać materiałów. I wiecie co...w piątek chodziłam po mieście i nagle pomyślałam sobie ze skotro wszyscy wiedzą ze moja suknia nie będzie taka klasyczne ślubna i ze na 100% wszsytkich zaszokuje swoim wyglądem (nawet mój M się obawiał w jakim kolorze wyskocze) i nagle wymyśliłam ze skoro wszsycy oczekują niespodzianki to niespodzianką będzie taka klasyczna suknia ślubna! Troche zazdrościłam wam tych bieli i kremów, musze się przyznać. Więc weszłam do pierwszego sklepu pod którym parkowałąm auto, założyłam na siebie suknie która jużpare dni wcześniej "patrzyła" na mnie w tej wystawy i podjełam natychmiastową decyzję ŻE BEDZIE TA! Wpłaciłam zaliczke, Panie wzięły miare i teraz czekam!!!! Nikomu sie nie przyznałam. M myśli za biegam do krawcowej żeby dogadywać jakąś suknie, a ja umawiam z nią tylko strój na cywilny....
Załączam zdjęcie, co myślicie? Tylko bez welonu....

 

Offline Igraszka
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Płeć: Kobieta
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Maja 2006, 13:39 »
Ładna ta sukienka  :!: I słusznie zrobiłaś ze zmieniłaś zdanie co do koloru. Raz w życiu się cośtakiego wkłada. Tak trzymaj. Pozdrawiam Igraszka   :)

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Maja 2006, 13:46 »
Dziekuje za tę uwagę. Też tak mi nagle przeszło przez myśł - robimy to przecież tylko raz!

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Maja 2006, 14:15 »
ładna sukienka...widze że modelka ma do niej specjalny welon....i to pieknie tworzy całośc........czy ty tez bedziesz miala ten welon?......sprobuj sobie go zalatwic...naprawdę razem to wyglada ekstra

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #4 dnia: 4 Maja 2006, 14:22 »
Welon jest ladny, ale nie bede go miała. Jako mama 7 latki i związana stałym związkiem od kilku ładnych lat nie sądze żeby welon był na miejscu.... Ale na modelce to łądnie wygląda...

Offline gosiaczekk
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5114
  • Płeć: Kobieta
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #5 dnia: 4 Maja 2006, 14:22 »
Racja. Welon jest oryginalny, piękny. Powiem szczerze, że własnie z tym welonem suknia dopiero ma wygląd. :) Nie możesz go nie mieć :)

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #6 dnia: 4 Maja 2006, 14:36 »
WIem ze welon jest pieknym ale naprawde nie dobrze bym sie w nim czula. Raczej myslę o koku i jakimś klasycznym kwiatku wpiętym we własy. Mam problem z bykeitem bo kwoat naszyty na gorsecie i na spódnicy jest nietypowy i każdy bukiet może zle wyglądać...

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #7 dnia: 4 Maja 2006, 14:36 »
Cytat: "rybkawiedenka"
Jako mama 7 latki i związana stałym związkiem od kilku ładnych lat nie sądze żeby welon był na miejscu....

a co to za głupoty wygadujesz
oczywiście ,że możesz sobie pozwoli na welon.......to przecierz ukoronowanie całej twojej kreacji

naprawdę......daj sie przekona....i o welon się staraj taki:)

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #8 dnia: 4 Maja 2006, 14:54 »
Moze i głupoty ale ja naprawde jakoś niekoniecznie sięwidze w welonie. Ale jak pojade na przymiarke to sobie przymierze......

Offline Misia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 441
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Maja 2006, 15:06 »
Cytat: "rybkawiedenka"
Ale jak pojade na przymiarke to sobie przymierze......

 no i moze zmienisz zdanie:)
czekam na relacje z przymiarki:)

Offline Anielka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.08.2006
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Maja 2006, 15:11 »
Rybko moja kuzynka tez miała córkę i co z tego?? miała ślub w katedrze w białej sukni i welonie. Gdyby tak wszyscy przestrzegali zasad co do ubioru ślubnego to strach pomysleć ile panien młodych nie mogłoby założyć baiłej sukni i welonu. No, ale decyzja należy do Ciebie.

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #11 dnia: 4 Maja 2006, 15:17 »
jak nie chcesz welonu, to daj sobie z nim spokój, wydaje mi się, że kwiat wpięty w koka w zupełności wystarczy - będzie pięknie - suknia bardzo ładna!!  :)

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #12 dnia: 4 Maja 2006, 15:24 »
Cytat: "Misia"
Cytat: "rybkawiedenka"
Ale jak pojade na przymiarke to sobie przymierze......

 no i moze zmienisz zdanie:)
czekam na relacje z przymiarki:)


Relacje będą napewno! Sama jestem strasznie ciekawa!!!

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Maja 2006, 15:26 »
Cytat: "Anusia-szczecin"
jak nie chcesz welonu, to daj sobie z nim spokój, wydaje mi się, że kwiat wpięty w koka w zupełności wystarczy - będzie pięknie - suknia bardzo ładna!!

no włąsnie nie jestem przekonana, a nie chce nic na siłe. Też mi się wydaje że kwiat będzie się ładnie i subtelnie prezentował..

Offline monika_mb

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 654
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29 lipiec 2006
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Maja 2006, 17:07 »
suknia bardzo ładna i popieram twoja zmianę decyzji co do kolorku sukni :) A welon - nie mów hop - moze po przymiarce stwierdzisz, że nie wyobrazasz sobie go nie mieć :) hmm... ?
Liwia Łucja B. - zawdzięczam Ci swoje życie.....


31.08.2007r, godz.19:50... Liwia..nasz maleńki wielki Cud... 53cm, 3650g

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Maja 2006, 18:47 »
Rybkawiedeńka!
Cieszę się, że wreszcie wybrałaś swoją wymarzoną suknię - na pewno będziesz w niej pięknie wyglądać! A jak mąż się zdziwi jak Ciebie w tej sukni zobaczy  :wink:
Nad welonem się zastanów - ale nic na siłę. Jednak jeśli stwierdzisz, że wyglądasz w nim świetnie - to powinnaś go wziąć!

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Maja 2006, 20:24 »
Idź na przymarkę, załóz welon i ...się zastanów.
Tym, że jesteś mamą w ogóle sie nie przejmuj...dzisiaj czasy sie nieco zmieniły...dawna symbolika welonu też jakby przyblakła..
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Żabcia

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 320
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Maja 2006, 21:30 »
Uważam, że nic na siłę. Jeżeli miałabyś odczuwać jakiś dyskomfort w trakcie ceremoni to lepiej dać sobie spokój z welonem. Ale przymierzyć zawsze możesz - a może jednak się zdecydujesz?


Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Maja 2006, 00:06 »
Suknia bardzo ladna i tradycyjna...zmienilam i to mocno gust co do sukienki :wink:  Biala lepsza niz taka co planowalas 8)  Bo slub jak juz tu bylo mowione jest raz w zyciu i taka sukienke masz okazje ubrac tylko ten 1 raz...a inne kolory to mozesz zalozyvc na slub kolezanki lub na inne wyjscie :wink:

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #19 dnia: 5 Maja 2006, 00:19 »
Śliczna ta Twoja sukienka,taka delikatna i zwiewna,lubie takie sukienki,no naprawde śliczna...napatrzeć się nie mogę

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #20 dnia: 5 Maja 2006, 09:23 »
kieca oki..

zamiast welony możesz założyć kapelusz czy wpiąć jakieś piórka we włosy.. możliwości jest wiele zeby wyglądaś ślubnie bez welonu...  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Maja 2006, 09:24 »
Tak szczerze wam powiem ze cieżko jest utrzymać tajemnice! Ponieważ chcę żwby dla wszsytkich było to zaskoczeniem to nikomu nie powiedziłam o tym ze suknia się już szyje, ze wybrałam inną niż tak naprawde chciałam! I dlatego ciesze siępotwornie że choć z wami mogłam się tym podzielić!!!! Od razu człowiekowi jakoś tak lepiej! Suknia w rzeczywistości jest bardziej wyrazista, ma te kwiaty z beżowo złotej organtyny i jest bardzo lekka. CO dodaje jej naturalności!
Jesteście kochane!!!!!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #22 dnia: 5 Maja 2006, 10:22 »
Suknia jest po prostu śliczna, dla mnie bomba-tak, tak to jest to co Mai się podoba. Gratuluję wyboru i chyba będę jedną z nilicznych jeśli nie jedyną, która z czystym sumieniem i ze szczerego serca odmówi Ci prawa do welonu-ale zaraz, zaraz-nie z racji tego, że nie wypada czy coś tam... Sądzę, że wyglądałabyś pięknie np.w kapeluszu ale niekoniecznie z dużym rondem-taki malutki albo z pięknym wiankiem z żywych kwiatków - nie wiem w co się uczeszesz ale żywe kwiaty we włosach i jakiś wystrzałowy bukiet to dla mnie ukoronowanie całości, poza tym zawsze coś Cię wyróżni :mrgreen:


rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #23 dnia: 5 Maja 2006, 10:42 »
Dziekuje Maju! Mam takie momenty ze nie jestem do końca dobrze zrobiłam. co do włosów to będęje upinała w kok, i chciałam wpiąć w niego jakiś subtelny kwiat. nadal brak mi koncepcji na bukiet - przez te kwiaty na gorsecie i na spódnicy.... :lol:

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #24 dnia: 5 Maja 2006, 10:45 »
Pomyslimy, a Twoja fryzura już gdzies tu jest?Bo chyba przegapiłam :|


rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #25 dnia: 5 Maja 2006, 11:48 »
Nie jeszcze nic nie ma, ale poszukam i podrzuce wam tu cos co mogloby wchodzic w rachube...

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Maja 2006, 18:50 »
Zgadzam się z Mają i z monią

Kapelusz to było by coś!!!!!!

Mierzyłaś do niej kapelusze???? Albo w kok wpięte takie kwiaty co przy sukni? Może panie w salonie takie mają??? też byłoby super

Bo tego skromny wisiorek i wuala!!!!!!!!!!
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Maja 2006, 18:56 »




Może coś w tym stylu rybkowiedenko????
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

rybkawiedenka
  • Gość
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #28 dnia: 8 Maja 2006, 14:25 »
Dziewczyny! Wszystkie wasze opinie biore mocno pod uwage. Chcialam się z wami podzielic ze już10 (za 2 dni) mam przymiarke! Zamówiłam suknie 28 kwietnia a już10 maja mam pierwsza przymiarke! Nie moge się doczekać! Może uda mi sie porzyczyć aparat cyfrowy i wtedy pstrykne kilka fotek. Co do kapelusza to i moze to nie głupi pomysł ale dopiero co moja BARDZO NIE LUBIANA KOLEŻANKA brala slub i szla w kapeluszu i podobno wyglądała powalająco pięknie więc obawaim sie ze czułabym sięjakbym chciała ją skopiować tym kapeluszem. Nadal wydaje mi sięze lagodnie upięty kok i diadem nadadzą sukience uroku... Ach, i rozmawiałam z florystką - mam jej zrobićduże zbliżenie zplikacji na sukni i ona już coś wymyśli!

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
MAM!!!! JESZCZE SAMA W TO NIE WIERZE!
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maja 2006, 18:02 »
Kochana Rybkowiedenko! Suknia jest CUDOWNA. Jak tam po przymiarce :?:  Och, z tą Twoją tajemnicą... doskonale ciebie rozumiem bo i moja ma być niespodzianką. Wiem jak ciężko jest nie mówić o tym nikomu, ale tak wirtualnie... hihi