Autor Wątek: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)  (Przeczytany 10697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
:) juz po wizycie w Polsce, kilka waznych decyzji podjetych, kilka spraw zalatwionych, terminy zaklepane.. takze w koncu mogę z radoscia zaczac oficjalne odliczanie (jupi)

Zapraszam do czytania - wszelkie opinie i porady mile widziane :)

Przy okazji dziekuje forumkom ktore podzielily sie ze mna swoimi doswaidczeniami z poszukiwan sali, zespolow itp :) przyznam sie ze bazowalam na Waszych opiniach i przeslanych fotkach. Dziekuje!

A wiec przejdzmy do konkretow :) :

ślub odbędzie sie 28 kwietnia 2012 roku w Szczecinie

na chwile obecna mamy juz:
- kościół -msza św. o godz. 17:00 w parafii mojego R.
- sale - Marina na ul. Przestrzennej
- zespol - Intro z Gryfina (jeszcze nie podpisana umowa ale juz zarezerwowany termin i 'ugadane' wszystko)
- sukienke :)  (jupi! tak tak)
- wybrane (ale jeszcze nie zamowione) obraczki ;)
- mozna powiedziec ze samochod ..bo wlasny ;)

Do zalatwienia:
- garnitur
- dodatki do sukni
- fotograf (kamerzysty nie chcemy miec)
- zaproszenia
- nauki przedmalzenskie (beda tutaj w marcu)


to chyba tyle na poczatek ;)

c.d.n. :)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudnia 2011, 23:17 »
od paru dni przegladam strony internetowe w poszukiwaniu butow.. i stwierdzam ze nie jest latwo..
Jak znajde jakies ciekawe to cena jest kosmiczna, albo -to najczesciej - nie ma rozmiaru.
W ogole waham sie co do wysokosci obcasow..
ladnie wygladaja takie wyzsze z 10cm obcasem .. ale z drugiej strony.. czy sie w takich butach nie polamie ( i czy wytrwam cala noc ) ? najwygodniej to chyba byloby wybrac takie z 6cm obcasem. Sama nie wiem. ratunku!
Co o tym myslicie?

Offline Adiana

  • Agnieszka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16270
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Stycznia 2012, 15:41 »
Witam w nowym roku :)

Miałam ten sam problem z butami...albo cena, albo źle leżały, albo....za dużo tego było, zdecydowałam się na buty z jednego z salonów w Sz-nie z wyprzedaży - końcówka serii - do kościoła i na początek wesela a na potem - czyli, do kiedy wytrwam - kupiłam jakieś złote sandałki.

Mi było o tyle lepiej, że miałam suknię ecru z koronką capuccino, czy jak to się pisze...więc mogłam zaszaleć. Ale zakup dobrych i wygodnych butów to nie lada wyzwanie. Za samo hasło "ślubne" cena była kosmiczna, a kupienie bucików np. od Ryłka, białych czy kremowych ze skórki nie było tez łatwe, bo one zazwyczaj miały ciemne podeszwy a to mi się nie podobało.

Miałam buty z ok 8 cm obcasem na strat a sandałki niższe. Kiecką lekko zamiatałam po ziemi, ale co tam :)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Stycznia 2012, 20:38 »
witam :) i dziekuje za podpowiedz
w sumie moze na wiosne cos sie pojawi bialego w sklepach.. bo jak patrzylam w grudniu to tylko w jednym sklepie znalazlam biale czółenka, z malutka kokardka..za jakies chyba 30zl :) .. tylko rozmiaru nie bylo na mnie.
w miedzyczasie zamowilam sobie biale czółenka przez internet.. i juz przyszly, ale podobno wcale nie sa biale :/ (na zdjeciach byly snieznobiale) i wygladaja na sztywne=obcierajace..  za jakis tydzien przywiezie mi je ktos.. wiec wtedy zobacze czy sie nadaja..

tak czy siak planuje w lutym byc na chcwile w Szczecinie to zrobie druga rundke po sklepach.

Offline Adiana

  • Agnieszka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16270
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Stycznia 2012, 00:44 »
Ooo jest właścicielka :D

Musisz sobie pochodzić w tych butach i ocenić, koniecznie! U szewca tez możesz zawsze poprosić o doklejenie podeszwy - takiej gumowej aby się nie ślizgać jak po lodzie - ja się tak ratowałam gdy moje buty śmigały po parkiecie szybciej od moich nóg :)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Stycznia 2012, 13:38 »
Ooo jest właścicielka :D

oo jak milo :) w koncu ktos do mnie zajrzal ;) juz sie zastanawialam czy nie zamknac tego tematu ;)

Musisz sobie pochodzić w tych butach i ocenić, koniecznie! U szewca tez możesz zawsze poprosić o doklejenie podeszwy - takiej gumowej aby się nie ślizgać jak po lodzie - ja się tak ratowałam gdy moje buty śmigały po parkiecie szybciej od moich nóg :)

to moze byc dobry pomysl bo na podlodze beda kafle.. gres czy cos.. na pewno bardziej sliskie niz parkiet.

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Stycznia 2012, 15:41 »
Witaj lusi251
Moim zdaniem jak przymierzysz i będą mega wygodne to nawet na 10cm obcasie wytrzymasz cała noc.

quote author=lusi251 link=topic=27720.msg1636388#msg1636388 date=1325283439]
od paru dni przegladam strony internetowe w poszukiwaniu butow.. i stwierdzam ze nie jest latwo..
Jak znajde jakies ciekawe to cena jest kosmiczna, albo -to najczesciej - nie ma rozmiaru.
W ogole waham sie co do wysokosci obcasow..
ladnie wygladaja takie wyzsze z 10cm obcasem .. ale z drugiej strony.. czy sie w takich butach nie polamie ( i czy wytrwam cala noc ) ? najwygodniej to chyba byloby wybrac takie z 6cm obcasem. Sama nie wiem. ratunku!
Co o tym myslicie?
[/quote]



Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Stycznia 2012, 15:56 »
witaj, mozna dolaczyc?


Offline femme

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Kobieta
  • :*
  • data ślubu: 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Stycznia 2012, 18:01 »
witam:) problem butów...coś o tym wiem, niestety... póki co wyznaczyłam sobie termin na ich kupno-na dwa miesiące przed ślubem, jak nie znajdę takich które będą ładne, wygodne i w rozsądnej cenie będę musiała zdecydować się na 'pierwsze lepsze', ale wygodne muszą być ;) Jeśli chodzi o obcas wydaje mi się, ze wszystko zależy od tego w jakich butach chodzisz na codzień, ale myślę, że obacas 6 cm jest w sam raz  :)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Stycznia 2012, 18:34 »
witaj, mozna dolaczyc?

:) jasne, witam cieplutko

Witaj lusi251
Moim zdaniem jak przymierzysz i będą mega wygodne to nawet na 10cm obcasie wytrzymasz cała noc.

licze na to ;) zamowilam sobie takie: http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,4175,fdbP.koszyk.produkt.dodany  nie chcialam butow typowo slubnych, ktore do niczego poza suknia juz mi nie beda pasowac.. zwl ze slubne ceny tez nie sa zachecajace.. a te mi beda pasowac super do sukienki ktora chce zalozyc na poprawiny ;)
..za pare dni mam nadzieje ze mi je znajomy przywiezie i bede mogla sprawdzic jakie sa na zywo.. mam nadzieje ze rozmiar bedzie ok :D troche sie obawiam tego obcasa.. bo od dluzszego czasu smigam wszedzie w plaskich cichobiegach (no ewentualnie kozaki maja 5cm gruby obcas) .. poza tym przyszla tesciowa stwierdzila ze te buty nie sa snieznobiale :/ no i ze sie oczywiscie w tych obcasach zabije na parkiecie.. co oczywiscie uruchomilo moj barani upor i stwierdzilam ze jak mi je przywioza to bede miala 3miesiace zeby sie nauczyc w nich chodzic ;) chyba ze mi sie odwidza lub znajde inne nizsze fajne..

Jeśli chodzi o obcas wydaje mi się, ze wszystko zależy od tego w jakich butach chodzisz na codzień, ale myślę, że obacas 6 cm jest w sam raz  :)

no wlasnie ..ostatnio sie bawilam na weselu w takich z 5-6cm obcasem i powiem szczerze ze to byly najwygodniejsze buty jakie moglam ubrac.. ale do slubnej sukienki nie pasuja ni w zab

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 8 Stycznia 2012, 19:01 »
lusi251 buty są prześliczne i są do tego białe. Super wybór. Jestem tego samego zdania.  Na jeden dzień kopic buty specjalne bo ślubne to szkoda pieniędzy. Monza kopić białe do sukni i wydać o wiele mniej niż proponowane ceny za taką parę butów. Płaci się chyba za to że nazwali je ślubnymi hehe. Szkoda mi w sumie wydąć z 200zł na buty ślubne, których do niczego już nie założę. Ja nie chce za wysokich. Ale te twoje wyglądają na wygodne buciczki :)



Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 8 Stycznia 2012, 21:43 »
wygladaja calkiem ok i cena zchecajaca ;]
ja nie umiem chodzic na 5 cm ;] slaba jestem co ? ;p hihi
sama nie wiem co zrobic z butami.. chcialam miec typowo slubne ale ok 150zl to dosc duzo.. i tez pomyslalam ze fajnie byloby kupic takie ze na poprawiny by mozna bylo zalozyc..


Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 9 Stycznia 2012, 11:31 »
W takim razie masz tak jak ja wole typowo niskie :) buciki, ale na poprawiny możesz zakupić sobie typowo wygodne na niziutkim obcasie. Mi jest szkoda dać 150zł. Znajdę gdzieś może tańsze buciki ślubne. A patrzałaś po jakiś tańszych sklepikach z obuwiem. Spróbuj tak przed ślubem jeszcze poszukać, będzie tego więcej. Moja siostra 10 lat temu brała ślub i rodzice bo ona nie pracowała bo była w ciąży kupili jej póty ( sama se wybrała) za 250zł i była w nich raz. czy to w ogóle się opłaca hm.



Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 9 Stycznia 2012, 22:47 »
250zl za buty na raz to bym w zyciu nie zaplacila  :nie: szczerze mowiac licze na to, ze wraz z wejsciem 'sezonu wiosennego' do sklepow pojawi sie cos bialego w rozsadnej cenie, co bedzie zdawalo egzamin jako buty slubne. A tak awaryjnie to mam jeszcze - jak mi juz stopy odmowia wspolpracy - calkiem plaskie balerinki biale ;) ale to tak awaryjnie.
jeszcze troche czasu do slubu jest ;) cos sie znajdzie dziewczyny :)
byle do wiosny :)

Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Stycznia 2012, 10:33 »
Może wkleiłabyś swoja suknie jak wygląda?



Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Stycznia 2012, 15:35 »
Może wkleiłabyś swoja suknie jak wygląda?

wiem ze to dziwne, ale z tego wszystkiego nie zrobilam sobie fotki w sukni.. ba nawet sie nie spytalam w salonie czy mozna sobie robic.. (z tego co widze, po innych watkach to mozna) :)

jedyne co mam to fotka modelki ze stronki salonu :|
kurcze czasami moj PM tutaja zaglada (jak mu np susze glowe zeby np poszukal fotografa ;) ) ..ale mam nadzieje ze fotka ze stronki nie popsuje efektu zaskoczenia.. w koncu.. na sobie calkiem inaczej to widzialam :P
zaryzykuje, najwyzej :P
oto moja sukienka: http://www.lamariette.pl/#/pl/collections?image=12&id=4 :)

nie wiem czemu tutaj jakies zlotawe ozdobki widac.. ja niczego takiego nie pamietam, tylko takie krysztalki i perelki byly..

..no i tak  to nie umiem wklejac zdjec :glupek: .. chyba potrzebuje zeby mi ktos to wytlumaczyl lopatologicznie (proszę)
tak samo myslalam wczoraj nad suwaczkiem takim z odliczaniem, nawet probowalam cos wyszukac w pomocy.. ale slabo mi poszlo i nadal nie wiem jak takie cos zrobic  :-\

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Stycznia 2012, 15:39 »
suknia ok taka klasyczna ale chyba nei w moim stylu ;p chcoiaz ja zmienna w tej kwesti jak choragiewka hehe ;)


Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Stycznia 2012, 15:43 »
jakim cudem napisalam 'w ogole' na czerwono?

zapomnialabym :D

dzisiaj mialam sen z sukienka :D wrecz maly koszmarek..
Snilo mi sie ze byl chyba dzien czy dwa przed slubem, przywizli mi sukienke z salonu, ja ja mierze.. a ona nie dosc ze ma jakas bordowa kokarde, to jest dluga do kolan  :Co_jest:  no masakra :D :D

teraz to sie z tego smieje.. ale chyba bym sie zryczala i kogos zamordowala w takiej sytuacji (najlepiej jednoczesnie :D:buu: + :Kill:

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Stycznia 2012, 15:47 »
poprawili ci blad dlatego na czerwono ;p
co do snow... ja mialam chyba osattnio 1 taki prawdziwy slubny koszmar ;p
i tez nie chcialabym takies sytuacji jak cis ie snila oj zaplakalabym sie chyba


Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Stycznia 2012, 15:51 »
suknia ok taka klasyczna ale chyba nei w moim stylu ;p chcoiaz ja zmienna w tej kwesti jak choragiewka hehe ;)

bo wole klasyczne.. a na tym zdjeciu to sobie powiedzialam ze jest wrecz taka 'zwykla' i niezbyt mi sie widzi  ::)
ale nazwa sie zgadza, wiec nie wiem co w salonie mierzylam ze mi sie tak podobalo ;)..

poprawili ci blad dlatego na czerwono ;p

aaa  :-[ ale wstyd

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Stycznia 2012, 16:43 »
eee tam wstyd ;D
ja notorycznie pisze z bledami i za kazdym razem przepraszam wszystkie forumki ale jakos tak... szybko szybko i pozniej byk ana byku ;] zdarza sie ;p


Offline Sabineczka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2017 slub cywilny
  • Ślub w: Dąbrowa Górnicza
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Stycznia 2012, 17:33 »
Suknia jest prześliczna, chciałabym zobaczyć cię w niej Kochana :)



Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Stycznia 2012, 23:34 »
Dziekuje :)

:skacza: za mna pierwszy techniczno-forumowy sukces - wstawilam sobie suwaczek  8) yeah..

PM oczywiscie stwierdzil, ze w takim razie musimy w przyszlym tygodniu zrobic jakas Studniowke  :cancan:

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Stycznia 2012, 17:58 »
musze sprawdzic czy nauczylam sie wklejac fotki :D

a przy okazji zaczne cos pisac o swoich przygotowaniach organizacyjnych ;)
Tak jak pisalam wyzej, na nasza sale wybralismy restauracje Marine.
Lokal jest fajnie polozony, nad woda, jachty czasami jakies stoja na przystani, cisza spokoj wokolo, no i co dla nas bylo bardzo wazne - oferuja takze noclegi.
Ze strony lokalu mamy tez zapewnione przystrojenie sali, w tym tez zywe kwiaty na stoly.
Zdecydowalismy sie na okragle stoly. Jeszcze tylko do konca nie wiem czy dla nas tez okragly stol, czy jednak prostokatne?
Co o tym myslicie??

Kolorystyka sali bedzie bialo-niebieska :)
Pozwole sobie wrzucic fotke ze strony lokalu


Uploaded with ImageShack.us


Bedziemy mieli tak samo, tylko na wierzch stolow oprocz niebieskich obrosow, beda jeszcze krotkie biale obrusy nalozone. Takze bedzie warstwowo ale ciut jasniej :)

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Stycznia 2012, 19:28 »
lusi kolory akurat odpasowane do otoczenia wiec luz i dobrze ze bedzie na tym bialy mneijszy obrusik ;p;p jasniej bedzie
co do stolow.. ja bym wybrala kwadratowy ale moze niech ci podpowiedza forumki mezatki ktore mialy okragle stoly u siebie na weselu ;p bo ja nie znam sie za bardzioa nie chce cie wprowadzic w blad jakis ;p


Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Stycznia 2012, 19:42 »
:) no wlasnie co do ksztaltu stolu to musze popytac.. albo przejrze watki moze cos znajde w temacie.

co do kolorow to chcialam zeby byl jakis kolor dodatkowy do bialego, bo jak jest wszystko tylko na bialo, to dla mnie to wyglada jakby lokal byl w trakcie malowania.. :/ tak to wyglada:


Uploaded with ImageShack.us

na poczatku chcialam zeby bylo bialo-zloto.. i nawet dostalismy informacje, ze nie ma problemu, mozemy wybrac jaki kolor chcemy.. tylko ze ostatnio to zweryfikowalam i sie okazalo, ze owszem, mozemy wybrac jaki chcemy, ale bedzie to trzeba po prostu dodatkowo kupic :/
a jesli nie chcemy zwiekszac kosztow (a nie chcemy) to zostaje nam szpitalny bialy, dodatki niebieskie, bordowe lub losos.. z tym ze bordowego moze byc za malo na tylu gosci.. (a o losos zapomnialam spytac z tego wszystkiego..)

No ale w sumie niebieski nie jest zly, przynajmniej taki zywy akcent jest.. a troszke to 'przykryje' bialym, dojda kwiaty, swiece itp i tez bedzie slicznie

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Stycznia 2012, 20:01 »
lusi bordo fuuu ;p kojarzy mi sie z jakims 25 leciem pozycia malzenskiehgo hehehe ;)
bedzie git, fajnie bo niebieski kojarzy sie z woda a tam bedzie taka oprawa jachty i te sprawy ;p


Offline Delaila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 709
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.09.2012
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Stycznia 2012, 21:29 »
A mnie tu jeszcze nie bylo? :o Bardzo podoba mi sie zestawienie bieli z pruskim błękitem z pierwszej fotki - super to wyglada :D



Offline Precelek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2859
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Stycznia 2012, 00:57 »
Jestem i ja :)
niebieski fajnie, ale taki żywy a nie taki bladzioch :) siostra męża miała bladzioch na ślubie, ładnie to wyglądało, ale dość mdło.
Zajęło mi jakieś dobre dwie minuty namysłu jaki to kolor  LOSOS ?? potem wpadłam, że ŁOSOŚ :D coś dziś ciężko kminię :)

W ogóle sliczna sala, przepiękne okna i okrągłe stoliki !! My też mieliśmy okrągłe stoły - super sprawa ;)



Never run faster than your guardian angel can fly ....

Offline mkarolinka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10103
  • Płeć: Kobieta
Odp: Z kazdym dniem coraz blizej -28.04.2012-odlicznie eLusi ;)
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Stycznia 2012, 20:14 »
I ja będę zaglądać :)