Autor Wątek: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!  (Przeczytany 15690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« dnia: 5 Sierpnia 2009, 22:05 »
Toma TO mają wolny termin, ktory nam odpowiada.Pytanie:Czy ktoś widział jak grają na Weselu???

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpnia 2009, 12:24 »
Już gdzieś wcześniej pisałam, że byłam 22.08 tego roku podpatrzeć jak sobie radzą na weselu. Uważam, że są rewelacyjni - bardzo muzykalni, nie kaleczą języka angielskiego, wszyscy goście bardzo fajnie się bawili. Oczepiny niestety akurat na tym weselu były bardzo krótkie więc nie za dużo podejrzałam jak wyciągają ludzi do zabawy, ale mam nadzieję, że z upływem czasu ktoś napisze coś więcej.

Podpisałam z Nimi umowę i bardzo jestem z tego faktu zadowolona  :skacza:

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpnia 2009, 14:20 »
nudziarze....taka jest moja opinia, no mi nie przypadli do gustu, choc wokalistka ma ladny glos, jednak smutno to wszystko bylo prowadzone,
bez zachęty do zabawy, szukam dalej":)))

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpnia 2009, 16:24 »
Na weselu na którym ja byłam, nie było nudno więc nie zgodzę się z Twoją opinią  ;)

Poza tym słyszałam od zespołu zupełnie co innego na temat Twojego zainteresowania Nimi ;) Ale to nieistotne. Może ktoś inny jeszcze się wypowie? :)

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpnia 2009, 17:09 »
no jak to nieistotne??Bardzo istotne!!!!!!Nie mam pojecia o czym mowisz, to moze bys mnie uswiadomila!!!
Mysikroliczku,zycze Ci ,aby podczas Twojego wesela goscie nie chcieli schodzic z parkietu!!!!!:)

Offline kozacy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:52 »
nudziarze....taka jest moja opinia, no mi nie przypadli do gustu, choc wokalistka ma ladny glos, jednak smutno to wszystko bylo prowadzone,
bez zachęty do zabawy, szukam dalej":)))
Chyba musisz szukać dalej bo wydaje misię że macie takie same daty ślubu- ktoś musi szukać ;-) i  zgodze się z myślikróliczkiem bo widziałam filmiki z wesela- raczej ludzie bawili się niż podpierali ściany. Jak też się na nich zdecydowałam a uwierz mi robiłam spore rozpoznanie w Bydgoszczy i okolicach. Co do tego czy są wzięci to też chyba są bo mamy ich odwiedzić na weselu i pan proponował na odwiedziny wszystkie kolejne soboty i lokalizacje różne bo był i Poznań i wa-wa, Gdańsk z tego co pamiętam więc ludzie ich biorą.

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpnia 2009, 22:57 »
hej, ojjj ja tez sie naszukalam zespolu.,,,i tez mam porownanie. ok ,dzisiaj pisze po raz ostatni:bylam raz na weseleu w Gniewkowie, jak grali i od godz.20.40 do 21.05 byla przerwa(jak dla mnie o wiele za dluuuugooooo), no i bez szalu.Zreszta to nie moja opinia tylko:ochroniarze, ktorzy tam byli, powiedzieli:ze takie maslo maslane, bez rewelacji i "pani, jedz szukac innego zespolu"... no i tyle....:)

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:10 »
kamagl@, no trudno, już są dwie na jedną, że jednak fajnie i wcale nie nudno  ;)

Ja byłam 22.08 w Warszawie i zabawa była przednia :)

Ale wiadomo - każdy ma swoje zdanie  :)

Mysikroliczku,zycze Ci ,aby podczas Twojego wesela goscie nie chcieli schodzic z parkietu!!!!!:)

I wzajemnie!  :D

A tak a propos - pochwal się w końcu jaki zespół wybrałaś  :)

Offline kozacy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpnia 2009, 23:57 »
No właśnie Toma-to ;-) idę do nich na wesele za 2 tyg bo grają bliżej w okolicy. Ja jestem ich w 100% pewna ale i tak się przejdę;-). A będziesz im mówić jakie chcesz zabawy. Mi szef zespołu powiedział że jeśli mam coś na myśli to mogę im powiedzieć i zrobią tak jak chcę albo zrobią po swojemu ;-)

Offline kozacy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Września 2009, 00:18 »
bylam raz na weseleu w Gniewkowie, jak grali i od godz.20.40 do 21.05 byla przerwa(jak dla mnie o wiele za dluuuugooooo), no i bez szalu.Zreszta to nie moja opinia tylko:ochroniarze, ktorzy tam byli, powiedzieli:ze takie maslo maslane, bez rewelacji i "pani, jedz szukac innego zespolu"... no i tyle....:)
Coś mi się nie chce wierzyć, bo opinii o nich naczytałam się sporo i nic nie śmierdziało. Ale z tego wynika że ich nie słyszałaś tak naprawdę? Czy weszłaś na salę porozmawiać z nimi czy tkwiłaś pod oknem? Za tydzień idę do nich na wesele koło Bydgoszczy, nie omieszkam zapytać bo jestem asertywna ;-) napisze jak i co. A jeśli chodzi o opinię panów ochroniarzy to bym się nie sugerowała bo każdy lubi co innego (mój mąż brunetki a jego brat blondynki). Z tego co wiem to nie grają chętnie discopolowych kawałków(może panowie z ochrony się tu zawiedli?) -ja sie ucieszyłam bo nie chcę na moim weselu 'jesteś szalona' czy innych hiciorów.

Offline babeczkawielkanocna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Września 2009, 12:20 »
Ja ich też będę miała chociaż jestem z Wawy.  Cena ( w porównaniu z warszawskimi) nie jest wygórowana i tak nawet z dojazdem wychodzi taniej- wolę dopłacić i mieć zabawę niż zapłacić warszawskim grajkom taką samą cenę i mieć dwóch podchmielonych panów- widziałam taką opcję! .  Mam ochotę na saxofonistę ale się jeszcze zastanawiam.  Chyba wezmę.  Czy u kogoś grali z saxofonistą?

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Października 2009, 02:07 »
ja będę miała ten zespół u siebie, bo bardzo i zależało, żeby angielski w wykonaniu zespołu brzmiał jak angielski i żeby nie leciało mi żadne deską z pola na weselu.  i przy telefonie pierwszym do zespołu usłyszałam od razu - tylko od razu muszę panią powiadomić, że my nie gramy żadnego disco polo ani biesiady.  no i od razu byłam zachwycona :)

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Października 2009, 12:19 »
no jak to, przeciez biesaidę to oni graja!!!!oczywiscie na zyczenie Pary Młodej!

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Października 2009, 12:28 »
powiedzieli, że na życzenie mogą grać typowo weselne (czyli biesiadne) piosenki, ale tylko na życzenie i przy ustaleniu wspólnym repertuaru, bo skupiają się na muzyce współczesnej oraz starszych przebojach, a nie na graniu remizowemu. o to chodziło :)

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Października 2009, 18:23 »
oki,oki nie czepiam sie:)

Offline Grarem
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Stycznia 2010, 21:14 »
Witam wszystkich serdecznie,
my wybraliśmy orkiestrę Bella Notte, ale rozwazamy również zespól Toma To, trudny wybór bo podobno obydwa zespoły graja swietnie

Pozdrawiam

Offline olinda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Stycznia 2010, 23:58 »
mam nadzieję, że grają świetnie, bo my wybraliśmy Toma To :)

Offline ziuta009
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.05.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Marca 2010, 01:28 »
My też wybraliśmy zespół Toma-to:) Jesteśmy bardzo zadowoleni, kobieta ma przepiękny głos. . .  no faceci wcale nie pozostają w tyle:)
Mam ich demo. . .  jeśli ktoś chce to prześle do przesłuchania.

Offline emilia2011
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Maja 2010, 12:27 »
Witam serdecznie,
my także zastanawiamy się nad Toma-To.  Na YouTube wszystko brzmi rewelacyjnie, tylko trochę martwimy się tym, iż nie ma żadnego filmiku z typowego wesela - wszystkie są montowane z jednego lokalu. . .  Mało też w internecie opinii na ich temat, no i nie mają swojej stronki:/
Wcześniej pojawiały się posty, że jedziecie posłuchać ich na żywo.  Czy na weselu brzmią tak samo dobrze jak na filmikach?? Bardzo proszę o jakieś szersze opinie. 
Pozdrawiam,
Emilia

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Maja 2010, 15:42 »
My byliśmy posłuchać na żywo toma to grali akurat w Park Hotelu. Wahaliśmy się pomiędzy Emotion a właśnie Toma to. Bardziej przypadł nam do gustu po tych "odwiedzinach" emotion - nie będę pisać dlaczego, bo uważam że to głównie sprawa upodobań, każdemu tak naprawdę podoba sie co innego, gdyby było inaczej to wszyscy bysmy mieli 1 zespól w tej samej sali i ten w ten sam dzień o tej samej porze roku.
Powiem tyle oba zespoły są z tej samej półki - oprócz takich odwiedzin na żywo - zwracaliśmy uwagę bardzo na repertuar - i tu mogę sie wypowiedzieć bardziej ogólnikowo -   tu lepiej przypadł nam do gustu emotion.

Offline asiul
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Maja 2010, 16:04 »
My byliśmy posłuchać na żywo toma to grali akurat w Park Hotelu. Wahaliśmy się pomiędzy Emotion a właśnie Toma to. Bardziej przypadł nam do gustu po tych "odwiedzinach" emotion - nie będę pisać dlaczego, bo uważam że to głównie sprawa upodobań, każdemu tak naprawdę podoba sie co innego, gdyby było inaczej to wszyscy bysmy mieli 1 zespól w tej samej sali i ten w ten sam dzień o tej samej porze roku.
Powiem tyle oba zespoły są z tej samej półki - oprócz takich odwiedzin na żywo - zwracaliśmy uwagę bardzo na repertuar - i tu mogę sie wypowiedzieć bardziej ogólnikowo -   tu lepiej przypadł nam do gustu emotion.
a może jednak coś konkretniej? bardzo poprosimy :) Widzieliście może jak wyglądały oczepiny? No i jaki był repertuar? Chociaż akurat ten to się ustala samemu... no ale ogólnie: bardziej biesiada, czy bardziej Abba i rokendrol? :)

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Maja 2010, 22:00 »
Na oczepinach nie byliśmy, bo konkursów żadnych nie robimy, tylko tradycyjne rzucanie welonu i musznika. Jeżeli chodzi o piosenki na jakie trafiliśmy - to weszliśmy akurat na przerwę, wiec czekaliśmy ok 5 min i mieliśmy pojęcia jak wygląda blok - zaczął się od spokojniejszego kawałka, później się trochę rozkręcał, była abba, na końcu 2 rock&rollowe kawałki ( cały blok miał jakieś 20 parę minut). Żadnej biesiady nie było ( może po prostu w tym momencie). Wokal nienaganny, co Nas rozśmieszyło to w jednej piosence odgłosy gwizdka;) , więc grają na pewno odważnie i energicznie.

Offline emilia2011
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maja 2010, 21:35 »
Witam, my też się w zeszłą sobotę wybraliśmy posłuchać ich na żywo i zdecydowaliśmy się na Toma-to:) Rozważaliśmy opcję z saksofonistą, a jak na wejściu usłyszeliśmy solówkę, to już byliśmy pewni, że nie może być inaczej:) Zespół gra w blokach półgodzinnych, do 4 rano.  Podobało nam się to, iż pomimo końca bloku, na prośbę gości zagrali jeszcze dwa kawałki:) W bloku, na który się załapaliśmy mieliśmy okazję usłyszeć zarówno solistkę, solistę, jak i duet - wszystko brzmiało czysto i rozwiało nasze wątpliwości:)  Królowały raczej standardy: Abba, rock & roll czy Kiliański & Kayah.  Z utworów zbliżonych do biesiadnych była: "Cicha woda brzegi rwie" i "Bando bando" (ten drugi na szczęście tylko w wersji instrumentalnej).  No i ku mojemu zadowoleniu nie było typowo-weselno-pseudoakordeonowych wstawek:)
Ach, ale nasłodziłam:P Mam nadzieję, iż nie zepsują dobrego wrażenia jakie zrobili na początku:) Żałuję tylko, że akurat trafiliśmy przed tortem i nie było okazji do dłuższej rozmowy z zespołem:/
aaa, może jeszcze dla Was być istotne, że na nasze pytanie o walca angielskiego na pierwszy taniec odpowiedzieli "wszystko jest do zagrania":) oby nie zmienili zdania przed weselem;P

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Maja 2010, 22:56 »
A czy coś na temat oczepin możesz powiedzieć?? Widziałaś jak one wyglądają w wykonaniu tego zespołu??
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline konfiturka1979

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Maja 2010, 21:27 »
Cieszę się, że tak dobre opinię "krążą" na temat zespołu.  Mam nadzieję, że i ja dołączę do grona zadowolonych, a na pewno zdam Wam relację jak spisali się na Naszym weselu . . .  pozdrawiam :)

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Maja 2010, 23:38 »
... a na pewno zdam Wam relację jak spisali się na Naszym weselu . . .  pozdrawiam :)

Czekamy zatem na obszerną i szczegółową relacje.:)
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline tola84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Czerwca 2010, 18:11 »
Witam więc i moze ja sie wypowiem co do tego zespołu :) jak większość byłam zachwycona jak graja itd dlatego zdecydowałam się na ten zespół i ...
juz jestem po weselu i powiem jedno - plama i to duza. Fakt śpiewaja ładnie ale ... robili mi masakrycznie długie przerwy a do tego wypili za duzo tak ze chyba ok 23 godziny  powiedziałam obsludze restauracji ze nie maja im dawac zadnego alkoholu, dziewczyna głos ma i ladny ale spała za kotarka przez długi czas jeden gosciu tez wiec moim zdaniem 3700 z ten zespol to stanowczo za duzo - fakt zaplacilam bo nie chcialam juz sie z nimi klócic itd nie mialam juz po prostu na to ochoty. Wiec jezeli macie ich to dobra rada zero alkoholu !!! a wtedy bedzie dobrze. Chyba tylko jeden Pan z tego zespołu byl trzezwy. Moglabym jescze pisac i pisac ale nie chce ujawniac na forum juz pewnych wydarzen bo po co mam sie denerwowac.
Pozdrawiam

Offline olinda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:40 »
no to nas załamałaś :(

Offline tola84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:01 »
nie ma co sie załamywac po pierwsze twarde zasady:
1. zero alkoholu
2. krótkie przerwy
bo inaczej im nei zapłacicie i koniec ja zaluje ze zaplacilam wszystko tzn . całą kwote bo na to nie zasluzyli

Offline olinda
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: zespół Toma TO- zna ktoś???piszcie tylko o nich!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:09 »
oboje z narzeczonym ocenilismy ich jako zespól na wysokim poziomie i kompletnie nie baliśmy sie o sprawy alkoholowe. Obawialiśmy się baardziej jaka bedzie zabawa, jak poprawione oczeopiny

kurcze aż brzuch mnie boli ze stresu :(