Artykuły powiązane


Ślub stylizowany na Czekoladowe Spotkanie? To było możliwe tylko 11 maja 2011 r.

Klub Antrakt w Łodzi odwiedziły przyszłe pary młode, ciekawe porad przybyłych ekspertów. Dekoracje stołów na ten wieczór wykonała firma Floral Deco. Królowały czekoladki ręcznie robione oraz ozdobne pudełeczka na słodkości dla gości. Przepiękne woreczki z organzy z czekoladką, brązowe atłasowe wstążki, ziarna kawy, pałeczki cynamonu - to wszystko stworzyło niezwykły klimat czekoladowego wieczoru. Jednak nie tylko czekolada była motywem przewodnim. Rozmawialiśmy przede wszystkim o organizacji Waszego Najważniejszego Dnia. Instruktor tańca podpowiedział kilka tricków jak pięknie wypaść na parkiecie w pierwszym tańcu weselnym nawet w zwykłym "przytulańcu". Kamerzysta odpowiadał na pytania par dotyczące nowych trendów w filmowaniu, obejrzeliśmy też kilka teledysków z różnych ślubów. Z fotografem wywiązała się ciekawa dyskusja "czy aby skorzystać z usług profesjonalisty, czy może zostawić fotografowanie rodzinie i przyjaciołom".

Podczas wystąpień ekspertów trwał pokaz makijażu, który wykonywała Pani Monika z firmy Martika. Oczywiście stylizacja naszej modelki w ciepłych barwach w odcieniach brązu bardzo spodobała się przyszłemu mężowi. Wszystkich gości zainteresowała Gazeta Weselna - nowa propozycja firmy ITD Collection.

Czerwcowe Czekoladowe Spotkanie będzie tonąć w kwiatach. Porozmawiamy o letnich dekoracjach kwiatowych i nie tylko. Omówimy lekkie fryzury oraz pokażemy Wam kilka zaskakujących propozycji sukien ślubnych.

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze sztabem ślubnych specjalistów.
8 czerwca, Klub Antrakt ul. Zachodnia 95 w Łodzi
Godzina 18:30
Zgłoszenia na www.czekoladowespotkania.pl

Do zobaczenia!