Artykuły powiązane

Fundacja Nauka i Kultura w ramach programu "Towarzystwo Panien Młodych" wraz z portalem e-wesele ogłasza Polski Turniej Panien Młodych

Turniej Panien Młodych 20-22 maja w Ochotnicy Dolnej pod Patronatem wedding TV

Jednym z naczelnych zadań naszej Fundacji w ramach programu Towarzystwo Panien Młodych jest gromadzenie wszelkiej dostępnej wiedzy oraz źródeł na temat wymierających i zapomnianych tradycji jak również obrzędów weselnych polskich miast i wsi. Pragniemy wypełnić lukę niezbędnych przygotowań czynionych w rytmie rozpędzonego świata, ciepłem oraz spokojem pozwalającym na świadomy i idealny wybór, dokonywany przez panny młode. Zależy nam aby wszystkie panny młode były szczęśliwe, uśmiechnięte, a okres przygotowań kojarzył się z cudowną podróżą pełną przyjaźni i wsparcia.

Pragnąc przypomnieć polskie tradycje ślubu i wesela w atmosferze zabawy i rywalizacji zapraszamy Wszystkie Przyszłe Panny Młode na : I edycję Polskiego Turnieju Panien Młodych. Turniej odbędzie się maju 2011 w malowniczej miejscowości polskich Gorców. Relacje z Każdego Dnia Turnieju będą prezentowane na stronie www. Turnieju oraz portalu e - wesele.

Polski Turniej Panien Młodych będzie trwać cały weekend.

W każdym dniu na uczestniczki czeka wiele atrakcyjnych konkursów indywidualnych jak również grupowych, konsultacji z ekspertami i specjalistami. Uczestniczki wezmą udział w planowanych wycieczkach fakultatywnych oraz w tematycznym wieczorze poświęconym zagadnieniom związanym z przygotowaniem do ślubu i wesela oraz warsztatach tanecznych tańca brzucha Na wszystkie Panny Młode czekają atrakcyjne upominki a Zwyciężczynie otrzymają wyjątkowe nagrody.

Wszelkie informacje i rezerwacja miejsc na www.ptpm.pl