Artykuły powiązane

13 kwietnia br. dzięki gościnnym progom Klubu Antrakt w Łodzi, odbyły się kolejne Czekoladowe Spotkania. Goście mieli mnóstwo pytań dotyczących organizacji swojego ślubu i wesela. Rozmawialiśmy o doborze sukni ślubnej do figury panny młodej oraz garnituru dla pana młodego.

Duże zainteresowanie wzbudził makijaż, tym bardziej, że nasza makijażystka miała nie lada wyzwanie, ponieważ modelka na co dzień praktycznie się nie maluje... ;) Wykonany makijaż bardzo spodobał się naszej modelce i mogliśmy podziwiać nową uśmiechniętą twarz.

Obejrzeliśmy również relację z Mistrzostw Polski w Pierwszym Tańcu Weselnym i dowiedzieliśmy się o najmodniejszych stylach tańca, które młode pary wybierają na początek wesela. Nie zabrakło porad fotografa, który w międzyczasie starał się uchwycić najważniejsze chwile Czekoladowych Spotkań.

Podziwialiśmy piękne dekoracje kwiatowe zaprezentowane przez naszego eksperta florystę. Przybyłe przyszłe młode pary, zadawały pytania konsultantowi ślubnemu. Okazało się, że podczas przygotowań do wymarzonego ślubu i wesela, konsultant ślubny ma bardzo wiele zadań do wykonania, dzięki czemu para młoda ma więcej czasu dla siebie... Wiecie, że Wasz konsultant ślubny "utarguje" dla Was wiele zniżek i praktycznie nie zna słów "tego się nie da zrobić".

Były też porady dotyczące doboru zaproszeń oraz wskazówki co na nich umieszczać. Goście mogli obejrzeć katalogi z zaproszeniami oraz dowiedzieć się jak ważne jest, aby na stole weselnym znalazły się winietki a przed salą plan stołów. Atrakcją spotkania były duże zniżki od ekspertów.

Kwietniowe Czekoladowe Spotkanie zakończyliśmy wspaniałym czekoladowym tortem. To była prawdziwa rozkosz dla podniebienia!

Na kolejne wskazówki i porady jak przygotować wymarzony ślub i wesele z Czekoladowymi Spotkaniami zapraszamy już 11 maja 2011r - Klub Antrakt, ul. Zachodnia 95, Łódź. Będzie czekać na Was fajna grupa ekspertów, odpowiedzą na każde trudne pytanie. Tym razem Czekoladowe Spotkania będą stylizowane na ślub czekoladowy. Brzmi ciekawie? Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na www.czekoladowespotkania.pl oraz na Facebooku.