Artykuły powiązane

 Pomysły na fotografowanie mody, także tej ślubnej, nie znają granic. Im bardziej oryginalne, tym lepiej. Taką właśnie niebanalną wizję na ślubną sesję miał Sławomir Trojanowski - właściciel Studia ESTE. Staram się nie stać w miejscu, ale ciągle iść do przodu, wymyślać nowe formy przekazu i kontaktu z odbiorcą. Z drugiej strony dzięki sprawdzonej i zaprzyjaźnionej ekipie, lubiącej jak ja nowe wyzwania, sesje takie jak ta pozwalają na uwolnienie fantazji i realizację nowych pomysłów. Z tego miejsca chciałem gorąco podziękować wszystkim za zaangażowanie, za piękne kreacje oraz wytrwałość i cierpliwość modeli.

 To niecodzienne wydarzenie miało miejsce w jedną z grudniowych niedziel. Całą ekipę ugościł XIX wieczny Pałac Maciejewo. Szczerze mówiąc, przystępując do tego zadania nie miałem pojęcia czy efekty będą zadowalające. Była to jedna wielka niewiadoma. Teraz mogę powiedzieć, że się udało. Zdjęcia są wyjątkowe, momentami dość niepokojące, jednak intrygują i nie można przejść obok nich obojętnie. - opowiada z zapałem Sławomir Trojanowski.

W realizacji brali udział:
Sławomir Trojanowski, Studio ESTE- fotografia
Monika Nowakowska, Centrum Mody Ślubnej - kreacje
Lilia Nogal - makijaż i stylizacja
Lilia - modelka
Sebastian - model

 Oto mamy przyjemność i zaszczyt uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować pierwsze fotografie z tej tajemniczej sesji. Zdjęcia będzie można zobaczyć 13 stycznia 2008r podczas 4 Wielkiej Gali Ślubnej w hotelu Radisson SAS na stoisku Studia ESTE. Dodatkowo obszerną galerię przygotował dla Państwa serwis ślubny e-wesele.pl.