Artykuły powiązane

Z pomocą Agencji Ślubnej
 Życie młodych ludzi w dzisiejszych czasach oparte jest na ciągłej gonitwie i notorycznym braku czasu. Związane jest to z pracą, która pochłania nas coraz bardziej. Gdy kobieta i mężczyzna decydują się na zawarcia związku małżeńskiego i spędzenie reszty życia razem zaczynają w marzeniach planować uroczystość zaślubin. Zaplanowanie ślubu i wesela to ogromne wyzwanie, któremu muszą podołać Narzeczeni. Wszystko wygląda pięknie w teorii. Problemy zaczynają się zwykle w momencie chęci realizacji swoich marzeń. Główny problem to właśnie brak czasu wolnego, którego przy okazji organizacji ślubu będzie jeszcze mniej. I tu z pomocą może przyjść Agencja Ślubna.

 Naprzeciw problemom przyszłych Par Młodych wyszły Agencje Ślubne. Mają one za zadanie nieść im pomoc od samego początku planowania ślubu i wesela, po organizację i realizację projektu, służyć radą i pomysłem. Można powiedzieć, że są one pośrednikiem, a może nawet bardziej pełnomocnikiem Pary Młodej w załatwianiu ich spraw.

 Na każdym etapie realizacji Agencja Ślubna jest w ścisłym kontakcie z Młodymi - konsultując i pomagając. Pozwala ona zaoszczędzić czas, który Para Młoda musiałaby poświęcić na biegania po hotelach, restauracjach, salonach, kwiaciarniach itp. Agencja zajmie się również dekoracją kościoła, samochodu, czy sali weselnej i sprawi, aby się zrealizowały dodatkowe atrakcje, które Nowożeńcy sobie wymarzyli. W Agencji można również zamówić zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol i kotyliony dla gości. Każdy pomysł Narzeczonych traktowany jest indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.

 W obecnych czasach często zdarza się, że przyszła Para Młoda mieszka za granicą, przy czym ślub i wesele organizują w Polsce. Sytuacja ta powoduje, że okres przygotowań bardzo się wydłuża, a przy okazji staje się kosztowny (przez powroty do kraju w celu wspólnych akceptacji każdego kolejnego etapu). I tutaj Agencja Ślubna jest niezastąpiona. W dobie Internetu przedstawiciel agencji jest w stanie na bieżąco informować Młodych o wszystkim, przesyłać zdjęcia, proponować zmiany w umowach wspólnie konsultowanych z kontrahentami na miejscu. Jest to i wygodne i z pewnością oszczędne.

 Kosztem poniesionym przez Narzeczonych korzystających z usług Agencji Ślubnej jest prowizja, ustalana indywidualnie w zależności od ilości powierzonych zadań. Na pierwszym spotkaniu można się zorientować, czego dotyczy prowizja i w jakiej jest wysokości. Agencja z pewnością będzie w stanie zaproponować Młodym atrakcyjne rabaty.

 Należy pamiętać, że telefon czy wysłanie e-maila i umówienie się na spotkanie nic nie kosztuje, a może przynieść wymierne korzyści.

Elwira Kurpios