Artykuły powiązane

 24 czerwca 2006r o godzinie 17:45 w kościele p.w. Św. Jana Bosko Tomasz Ćwiek - znany prezenter Telewizji Polskiej w Szczecinie - powiedział sakramentalne TAK swojej wybrance - Ewie.

 Organizację uroczystości weselnej Państwo Młodzi oddali w ręce profesjonalistów z hotelu Radisson SAS, którzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Na pierwszy taniec Ewa i Tomasz wybrali walc angielski.

 Panna Młoda ubrana była w białą suknię szytą na zamówienie przez firmę "Villais". Obuwie i welon Ewy zamówiony został w salonie "Villa Mariage Jeanette".

 Pan Młody ubrany był w surdut angielski firmy "Bernhardt", który, wraz z fularem, został zamówiony w Salonie Mody Męskiej "Niko.

 Stylizacją Pary Młodej, Rodziców i świadkowych zajęła się Katarzynę Mrozek z Salonu Sukien Ślubnych "Villa Mariage Jeanette"

 Stylizacją fryzur Pary Młodej zajęli się specjaliści z Pracowni Fryzjerskiej "Evolution (Panna Młoda) oraz Studia "Indygo" (Pan Młody). Makijaż Ewy wykonała Beata Zalcman ze Studia "Indygo".

 Obrączki zostały zamówione w Salon W. Kruk, zaś biżuteria dla Panny Młodej w Salonie Jubilerskim " Terpiłowscy" (C.H. Galaxy).

 Kompleksową dekoracją kościoła i sali weselnej zajęła się Monika Kawardzikis z firmy Dekoracje APOLLO, natomiast kompozycje kwiatowe (do kościoła, sali weselnej, dekorację samochodu, butonierki oraz bukiet Panny Młodej) wykonali floryści z kwiaciarni "Maria".

 Oprawą muzyczną i akustyczną zajęła się Agencja Artystyczna "BURDA", z kolei prowadzenie przyjęcia wziął w swoje ręce Jacek Porada.

 Zdjęcia wykonał Radek Kurzaj i przyjaciele. Zaproszenia - Agencja Ślubna "Dwa serca".

 Ogromną pomocą i serdecznością obdarzyli nas wszyscy, których tu wymieniliśmy i wiele innych życzliwych nam osób. Dzięki nim ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy, Ewa i Tomasz Ćwiek.