Artykuły powiązane

Dla kogo
Kwiatowa biżuteria jest świetną alternatywą dla tych pań, które postanowiły zrezygnować z bukietu ślubnego. Roślinny drobiazg, który pojawi się na nadgarstku, dekolcie czy we włosach panny młodej będzie w subtelny sposób nawiązywał do tradycji posiadania kwiatowego dodatku.

Co wybrać?
Biżuteria kwiatowa to niemalże temat rzeka. Oprócz najczęściej wybieranych bransoletek panny młode mogą pokusić się o piękne naszyjniki, zawieszki, opaski do włosów, broszki czy kolczyki. Formę, wielkość, strukturę, kolory i kształt po uprzedniej rozmowie i wysłuchaniu oczekiwań drugiej strony florysta dopasuje do wymagań i wyobrażeń panny młodej. Wybierając się na rozmowę do kwiaciarni zabierz ze sobą zdjęcie sukni ślubnej. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać spójne dodatki, które będą idealnym uzupełnieniem stylizacji.

Nie tylko kwiaty
Kwiaty będą tworzyły zgrane duety ze sznurkami, tasiemkami, koralikami, fizeliną, drewnem czy metalem. Wszelkiego rodzaju materiały mogą stanowić swego rodzaju stelaż pod kwiatową kompozycję lub też mogą być po prostu dodatkiem, który wzbogaci całość.

Od święta
Biżuterię kwiatową można założyć nie tylko z okazji ślubu. Tego typu niepowtarzalne i niebanalne dodatki będą pięknym uzupełnieniem podczas innych ważnych uroczystości – urodzin, rocznic czy ważnej kolacji.