Artykuły powiązane

Słodki kącik stał się sztandarowym elementem nie tylko każdego wesela, ale także innych przyjęć okolicznościowych. To szczególne miejsce, które przyciąga gości nie tylko ze względu na swoją słodką ofertę, ale również ze względu na nieszablonowy wygląd.

Zdjęcia dzięki uprzejmości PARTYDECO.pl

Oto kilka propozycji na wesołe, kolorowe wyposażenie candy baru. Drukowane, dopasowane kolorystycznie akcesoria stworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Papilotki na muffinki
Papilotki to nic innego, jak papierowe osłonki na babeczki. Wyglądają ślicznie i są bardzo praktyczne - osłonią dłonie podczas konsumpcji.

 

Kolorowe pudełeczka
Mogą posłużyć jako opakowanie na popcorn, ale także na cukierki, pianki, i inne drobne słodkości. Porcja łakoci będzie zachęcała do sięgnięcia i skosztowania.

 

Co ma wisieć...
Lampiony, pompony z bibuły, girlandy to akcesoria do powieszenia nad słodkim kącikiem. Będą one drogowskazem dla poszukujących słodkich wrażeń. Każdy z gadżetów można dopasować kolorystycznie do wybranego klimatu.

Flagietki
Czyli mikro flagi na piku, które wbite w słodką przekąskę (muffinkę, babeczkę, kawałek ciasta) powodują, że słodycz wygląda jeszcze bardziej kusząco :)

 

Konfetti
Wbrew założeniu konfetti nie będzie wystrzelone w powietrze. Jego użycie będzie w stu procentach kontrolowane. Kolorowe kółeczka mogą ozdobić słodki kącik, a konkretniej – blat stołu, na którym będą wyeksponowane wszystkie słodkości. Rozsypane, niby niedbale, w wolnych miejscach dodadzą charakteru słodkiemu kącikowi.

 

Etykiety
Etykietki, na piku lub łamane do postawienia na stole, posłużą do podpisania poszczególnych przekąsek. Dzięki temu goście będą mogli świadomie wybrać to, co najbardziej lubią.

Kolorystyka
Wybór jest bardzo duży i z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Ponadczasowe kropki i kropeczki, morskie pasy w odcieniach niebieskiego, żółte wariacje na temat czy charakterne czerwone lub klasyczne czarno-białe osłonki to tylko część większej oferty.