Artykuły powiązane

Wieczór panieński powinien nieść ze sobą mnóstwo zabawy, moc pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć. Jedną z ważnych kwestii, o które powinna zadbać organizatorka, to element wyróżniający wszystkie uczestniczki tej wyjątkowej imprezy na tle innych osób.

Pomysłów na identyfikację grupy może być mnóstwo. Świetnie sprawdzą się helowe balony z adekwatnym nadrukiem dla każdej z dziewczyn, kolorowe boa z piór, czapki policyjne, czepki pielęgniarskie, opaski z kokardami, pomponami, uszy królicze, etc. Powyższe akcesoria są świetnymi, sprawdzonymi gadżetami. Mamy dla was także (póki co) dość niszowy pomysł.

Kwiaty we włosach
Ostatnio widziałam grupę dziewczyn bawiących się na wieczorze panieńskim. Każda w kwietnym wianku na głowie. Wyglądały bosko! Wianki nie dość, że spełniały podstawowe zadanie (wyróżniały wszystkie panie z tłumu), to dodawały mnóstwo uroku i dziewczęcości.

Kombinacje
Decydując się na wianki dla uczestniczek wieczoru panieńskiego, możecie rozważyć dwa rozwiązania. Jedno z nich to zamówienie dla wszystkich dziewczyn identycznych plecionek. Drugie to wyróżnienie przyszłej panny młodej. Jak to zrobić? Albo zamawiając dla niej większą kompozycję, albo wianek z innych kwiatów lub też doczepiając do kwiatów kawałek białego tiulu, który będzie symbolizował welon.

Pory roku
Kwiaty do wianków dobierzcie w zależności od pory roku. Wiosną warto sięgnąć po konwalie, hiacynty, bzy, szafirki. Latem będą do dyspozycji m.in. chabry, maki, rumianki, koniczyna, wszelkie zboża, trawy. Jesienią wykorzystajcie kolorowe liście, mini owoce jabłek, jarzębinę, żołędzie, lawendę, wrzosy, astry, chryzantemy. Zimą możecie postawić na białe kwiaty z dodatkiem srebra, czerwieni. Świetnie sprawdzi się także gipsówka, która generalnie jest bardzo uniwersalna.

Nie zapomnij!
Pamiętajcie, że takie chwile warto upamiętnić. Dlatego też zamówcie fotografa, który zadba o profesjonalne zdjęcia.

 

Zobacz gdzie kupić wianki na wieczór panieński albo wianki dla druhen