Artykuły powiązane

Sposobów na udekorowanie przestrzeni weselnej jest bez liku. Co chwila wymyślane są nowe rekwizyty, które sprawiają, że wnętrze np. sali weselnej jest bardziej przyjazne, weselsze i wprawiające w dobry nastrój. Oto girlandy. Nie są zupełną nowością. Na rynku ślubno-weselnym istnieją od kilku sezonów, jednak warto przystanąć na moment i przyjrzeć się im z większą uwagą.

Nowe wzory
Girlandy z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie nowych klientów, przez co ich popularność zdecydowanie rośnie. A to wpływa na wprowadzanie nowych rozwiązań i wzorów. Zobaczcie co, razem z firmą Partydeco, mamy wam do zaproponowania. Może któryś z pomysłów wpadnie wam w oko i postanowicie go wykorzystać. Wierzę, że tak właśnie będzie.

Pompony
Wykonane z tiulu, bibuły lub specjalnej pianki. Miękkie, postrzępione. Wprowadzenie tego typu wzorów na salę weselną sprawi, że wnętrze będzie nieco „zmiękczone”. Girlandy można także wykorzystać do udekorowania auta, które będzie wiozło parę młodą do ślubu.

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Partydeco

Słodko
Girlandy z lodów w wafelkach będą idealne do udekorowania candy baru. A może przewidujecie na swoim weselu budkę retro z lodami? Jeżeli tak tej słodkiej girlandy w lodowe wzory nie będzie mogło zabraknąć.

Chorągiewki
W ostatnich latach niezwykle modny wzór. Girlandy z zawieszonymi chorągiewkami mogą pojawić się nad wejściem do sali weselnej, w ogrodzie, nad słodkim kącikiem, ale też nad stołami. Są bardzo uniwersalne. Dodadzą uroku zarówno przyjęciom w klimatach rustykalnych, ekologicznych, marynistycznych czy morskich. Wystarczy odpowiedni wybór kolorów, napisów i wzorów, które pojawią się na chorągiewkach.

Serduszka
Urocze. Na ślub i wesele wręcz idealne. Zawieszenie sznurków z serduszkami w kluczowych miejscach na sali weselnej i w ogrodzie sprawi, że dekoracja będzie niezwykle romantyczna i nastrojowa.

Dedykowane teksty
Girlandy i bannery z napisami w klimacie ślubno-weselnym są chętnie wybierane przez narzeczonych na swoje uroczystości. W czym można wybierać? Najczęściej przyszłe pary młode decydują się na teksty „Just Married”, „We Do” czy „Mr&Mrs”. Tego typu ozdoby mogą pojawić się na sali weselnej, jak również na samochodzie pary młodej. Na tym nie koniec. Girlandy można zabrać na sesję zdjęciową. Będą świetnym rekwizytem uzupełniających.