Artykuły powiązane

Flower Box to nowy pomysł na obdarowanie bliskiej osoby niebanalnym prezentem. Oryginalne kompozycje kwiatowe będą idealne na ślub, urodziny, imieniny czy rocznice. Panom, którzy planują poprosić o rękę swoją wybrankę podpowiadamy, że flower boxy idealnie sprawdzą się także w takich okolicznościach.

Od września br. rusza serwis internetowy www.flowergift.pl, za pośrednictwem którego będzie można zamówić kwiaty z dostawą do domu na terenie całej Polski. W Szczecinie kompozycje można zamówić i odebrać osobiście już teraz w pracowni florystycznej Rozeska mieszczącej się w sercu miasta - na Jasnych Błoniach przy ul. Ogińskiego 12.

Pudełka duże i małe
Obecnie do wyboru są trzy wielkości pudełek w kształcie walca z wieczkiem. Boxy wykonane są z wysokiej jakości tektury pokrytej aksamitną folią z tłoczonym logo. Rozmiar S mieści w sobie 7-10 róż, M 15-20 i największy L 30-40 kwiatów. Końcowa ilość uzależniona jest od wielkości główek. Ceny za zamówienia standardowe kształtują się na poziomie od 69zł do 289zł.

Róże królują
Flower boxy tworzone są głównie z róż. W sklepie internetowym można skomponować swój box wybierając wielkość, jeden z siedmiu kolorów pudełek (biały, perłowy, szary metalik, czarny antracyt, pudrowy róż, miętowy, czerwone wino z matowym wykończeniem) i finalnie określając jeden z trzech kolorów róż.

Specjalne zamówienia
Na specjalne zamówienie są tworzone boxy z piwonii, hortensji, goździków, etc. Dużym powodzeniem cieszą się kompozycje z kwiatów mieszanych w pastelowych odcieniach. Takie zamówienia należy składać z minimum dwudniowym wyprzedzeniem i tylko po wcześniejszym uzgodnieniu osobistym lub telefonicznym.

Szybka realizacja
Realizacja standardowych różanych boxów zajmuje od 12-24 godzin. Jeżeli komuś zależy na czasie, można otrzymać swoją kompozycję w tym samym dniu. Jednakże, aby tak było należy skontaktować się telefonicznie oraz wymagany jest odbiór osobisty.

Trwałość
Trwałość kompozycji w pudełkach można porównać do żywotności kosza z kwiatami. Są one wykonane tą samą metodą z wykorzystaniem gąbki florystycznej. Powinny cieszyć oczy przez 5 do 7 dni.