Artykuły powiązane

Ślubne sesje fotograficzne, podobnie jak przebieg dnia ślubu i wesela, są dopracowywane ze szczegółami zanim para młoda stanie na ślubnym kobiercu. Chodzi głównie o to, aby przygoda fotograficzna była dla świeżo upieczonej pary młodej niezapomnianą zabawą, żeby każdy uczestnik był do niej odpowiednio przygotowany oraz, żeby efekt końcowy w postaci zdjęć cieszył oczy przez długie lata wspólnego życia. W związku z tym często para młoda szuka ciekawego motywu przewodniego lub rekwizytów, które urozmaicą sesję. Pęki balonów to nasz typ na dodanie kolorytu ślubnym zdjęciom.

                                                                     Fotografia z archiwum PartyDeco

Romantycznie
Balony mogą stworzyć konkretny klimat. Utrzymane w podobnej, delikatnej tonacji białe lub przezroczyste w zestawieniu z delikatną stylizacją panny młodej podkreślą subtelność i romantyzm.

Zabawnie
Różnokolorowe balony wprowadzą sporo radości do każdego z ujęć. Wprawne oko fotografa (dzięki któremu banalne miejsce w plenerze okaże się prawdziwą perełką), roześmiane twarze modeli i barwny kleks w postaci balonowego pęku to miks, który w efekcie da fantastyczną pamiątkę.

Gdzie zamówić?
Sklepy z dekoracjami są praktycznie w każdym mieście. W takim miejscu znajdziecie ogromny wybór balonów w różnych rozmiarach, kolorach i z niebanalnymi nadrukami. Na miejscu z pewnością będzie można poprosić o napełnienia wybranych balonów helem. Jeżeli będziecie chcieli przewieźć pęk na miejsce sesji pamiętajcie o aucie z odpowiednio dużą kabiną, w której nadmuchane, niesforne balony (zapakowanie ich do środka będzie nie lada wyzwaniem) bez problemu się zmieszczą.