Artykuły powiązane

 Przedstawiamy kolejny z palety najmodniejszych odcieni roku 2016. Jesteście gotowi na prawdziwą eksplozję koloru? Oto soczysta Fiesta (Pantone 17-1564)! Dotychczas zaprezentowane barwy - Serenity, Rose Quartz, Lilac Grey, Iced Coffee - były spokojne i delikatne. Czas najwyższy na sporą dawkę energetycznej czerwieni.

 

Zabawmy się!
Kolor Fiesta opisywany jest jako połączenie soczystej czerwieni z pomarańczą, które w efekcie daje nieco przygaszony odcień. Nie brakuje mu jednak charakteru i energii. Fiesta z pewnością przyciąga wzrok, skupia na sobie uwagę i działa ożywczo. Nic dziwnego, skoro nawiązuje bezpośrednio do klimatów latino i wszechobecnej zabawy.

 

 

Dla panny młodej?
Nie sądzę, aby Fiesta była wykorzystana w pełni przez panny młode. Jesteśmy zbyt mocno przywiązane do bieli w ślubnych kreacjach, więc czerwone suknie ślubne raczej nie będą tegorocznym hitem. Jeżeli jednak przewidujesz mocny kolorystyczny akcent w swojej stylizacji i lubisz czerwień, może zdecydujesz się właśnie na Fiestę, jako kolor towarzyszący.

 

 

Gdzie może się pojawić?
Choćby w ślubnym bukiecie czy szalu, który zarzucisz na ramiona. Bezpiecznym, kolorowym akcentem mogą być buty. A co powiesz na ślubny fascynator w odcieniu ognistej czerwieni? Paznokcie w kolorze Fiesta będą pięknie kontrastowały z białą suknią. Z kolei jeżeli lubisz mocniejsze akcenty w makijażu, poproś wizażystkę o pociągnięcie ust czerwoną pomadką.

 

 

 

 

Pan młody
Jeżeli mężczyzna zdecyduje się na włączenie dominującej Fiesty do swojego ubioru, niech poprzestanie na drobnym akcencie. Może nim być albo przypinka do butonierki. Opcjonalnie poszetka kolorystycznie nawiązująca do przewodniego odcienia.

 

 

Dekorujemy
Dekorację można oprzeć na czerwonych kwiatach, które pięknie ożywią i ocieplą wnętrze sali weselnej. Do tego ognistoczerwone girlandy, świece i niezwykle modne ostatnio podświetlane kule stworzą fantastyczny klimat, który rozbłyśnie pełnią uroku po zapadnięciu zmroku. Ognistą Fiestę wykorzystajcie również przy oznaczeniach miejsc dla gości czy na bilecikach z podziękowaniem za towarzyszenie wam w tym ważnym dniu.

Smakołyki
W fieście najbardziej do twarzy będzie wszelkim łakociom. Candy bar w odcieniach czerwieni to będzie to! Babeczki, muffinki, lizaki, pianki, żelki, makaroniki, karmelki oraz wszelkie czerwone owoce (truskawki, granat, arbuz, porzeczki, maliny, czereśnie) dodadzą energii do weselnych szaleństw na parkiecie.

 

 

Dla ochłody
Orzeźwiające czerwone drinki zarówno z dodatkiem alkoholu, jak i bez wpiszą się idealnie w przyjętą konwencję. Mając do dyspozycji barmanów poproście ich, aby przygotowali kilka specjalnych drinków w pożądanym kolorze. Możecie również rozważyć wypożyczenie fontanny alkoholowej, z której będzie płynęła czerwona margarita, cosmopolitan lub poncz. Recepturę ustala się wcześniej z firmą wypożyczającą i obsługującą sprzęt.