Artykuły powiązane

 

 

Wynajęcie na wesele profesjonalnego drink baru z obsługą to jeden z lepszych pomysłów na uatrakcyjnienie przyjęcia. A gwarantowana stuprocentowa satysfakcja wszystkich gości powinna być dodatkowym argumentem za. Jeżeli w ogóle takowego potrzebujecie. Osoby, które zdecydowały się na wynajem profesjonalnego baru nie tylko nie żałują tego kroku, ale ochoczo rekomendują tą usługę swoim znajomym, którzy są na etapie przygotowań do wesela lub innej imprezy okolicznościowej. Dlaczego warto i jakie są plusy podjęcia współpracy z firmą barmańską – postaramy się przybliżyć te kwestie.

 

Kolorowo i niebanalnie
Zwykle podczas przyjęcia barmani oferują kilkanaście sprawdzonych i najbardziej popularnych drinków, które powstają na bazie świeżych owoców i warzyw, z dodatkiem alkoholu lub bez. Jeżeli macie swój ulubiony koktajl możecie poprosić, aby został uwzględniony na liście. Każdorazowo przygotowanie napoju to mały pokaz umiejętności barmańskich. Kolejne składniki dodawane są do shakera w sposób niebanalny, kostki lodu fruwają w powietrzu, butelki z sokami i alkoholami także. Będzie co podziwiać czekając na zamówiony napój. Mogę się założyć, że przy barze tradycyjnym widokiem będzie kolejka chętnych na kolejnego drinka.

 

 

Atrakcja sama w sobie
Jeżeli myśleliście o uatrakcyjnieniu wesela sam bar z obsługą takową atrakcją z pewnością będą. Współpraca może obejmować także specjalny pokaz barmański. Zwykle w show bierze udział przynajmniej dwóch barmanów. Żonglerka butelkami i kieliszkami, kostkami lodu, plastrami owoców będzie zapierała dech w piersiach waszych gości. Pokaz może zostać poszerzony o specjalny konkurs lub naukę żonglowania.

Raj dla najmłodszych
Wynajęcie profesjonalnego baru z obsługą ma także taką zaletę, że oprócz napojów wysokoprocentowych barmani mają szeroką ofertę pysznych koktajli bez dodatku alkoholu. Dzieci będą zachwycone  mogąc napić się kolorowego drinka z palemką. Także osoby, które z różnych względów nie mogą pić alkoholu, będą miały do wyboru szeroką ofertę niebanalnych koktajli na bazie napojów orzeźwiających w połączeniu ze świeżymi owocami.

 

 

Od strony formalnej
Zazwyczaj cena obejmuje wynajęcie baru wraz z obsługą, montaż, demontaż, transport, owoce, syropy. Koszt wzrośnie w przypadku dodatkowych barmanów, pokazów flair show. Zakup alkoholi i napojów bezalkoholowych jest po stronie zlecających (pary młodej). Po ustaleniu listy drinków otrzymacie konkretny wykaz wszystkich niezbędnych napojów wraz z ich ilością.

 

 

Oszczędność wbrew pozorom
Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wynajem mobilnego baru nie będzie należał do najtańszych, weźcie pod uwagę fakt, że w związku z obecnością barmanów i dostępną ofertą licznych koktajli mało który gość zainteresuje się czystą wódką czy winem (choć warto mieć kilka dyżurnych butelek).