Artykuły powiązane


To jeden z żelaznych elementów stroju panny młodej. Powinna po nie sięgnąć bez względu na długość ślubnej kreacji czy rodzaj butów.

Niektóre panie nie będą miały dylematów – część woli pończochy, inne bez zastanowienia wybiorą rajstopy. Jakby nie patrzeć, zarówno jedne jak i drugie mają swoje plusy i minusy.

Rajstopy
Odpowiednio dobrane mogą wymodelować sylwetkę – spłaszczą brzuch i podniosą pośladki. I tu bezsprzecznie wygrywają z pończochami. Specjalne kolekcje rajstop nie mają zaznaczonej linii majteczkowej i palcowej. Dzięki temu będą idealne w przypadku krótkich lub obcisłych kreacji oraz butów z odkrytymi palcami. Producenci często zapewniają, że dzięki ultracienkiemu materiałowi rajstopy nie będą odznaczały się pod tkaniną z jakiej uszyta jest ślubna kreacja.

Pończochy
Są seksowne. I ten argument powinien być całkowicie wystarczającym. Większość kobiet, w tym panien młodych, z przyjemnością zakłada je na co dzień i od święta. Ślub to dzień, w którym każda z pań chce się czuć pięknie, seksownie i zmysłowo. Zestaw składający się z pończoch, pasa oraz szpilek (pod warunkiem, że potrafimy się w nich odpowiednio poruszać) zapewni świetne samopoczucie. Dodatkowym argumentem za jest noc poślubna. Piękny komplet bielizny plus pończochy – to jest to!

Bez obaw
Istnieją dwa rodzaje pończoch – samonośne i do noszenia ze specjalnym pasem. Wygodniejsze są te w wersji samonośnej. Odpowiednio dobrane nie będą miały prawa zsunąć się z uda. Jeżeli cię to nie przekonuje, wybierz te, które zapniesz na superseksownym pasie. Jednak druga opcja (z pasem) odpadnie w przypadku wąskich sukien ślubnych, które dodatkowo są uszyte z bardzo cienkich tkanin. Wówczas należy uważać, aby bielizna i pończochy (nawet te samonośne) nie odznaczały się pod materiałem. Będzie to wyglądało nieelegancko i z pewnością sprawi, że nie będziesz się czuła w pełni komfortowo.

Doświadczenie to podstawa
Jeżeli nie macie doświadczenia w noszeniu pończoch i butów na wysokich obcasach, przeprowadźcie mały eksperyment. Załóżcie taki zestaw na randkę lub po prostu na spotkanie z przyjaciółką. Zobaczycie, że to działa jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Wasz sposób poruszania się będzie inny. I przechadzając się po ulicy przy okazji zerknijcie na spojrzenia mężczyzn ;)