Każda panna młoda w dniu ślubu chce zachwycić wszystkich swoim wyglądem. Aby osiągnąć cel warto dużo wcześniej zadbać o siebie i swoją urodę.

 

Szczecińskie salony fryzjerskie L’Or zostały zaproszone do testowania i opiniowania nowej gamy kosmetyków Kérastase. Linia dedykowana jest osobom z problemami wypadania włosów i utratą gęstości włosów. Kosmetyki oraz usługi fryzjerskie na bazie tychże produktów w salonach L’Or będą są dostępne od marca.

 

Powszechność zabiegów takich jak makijaże permanentne czy tatuaże niesie ze sobą ryzyko w postaci niezadowalającego efektu końcowego. Na szczęście w dzisiejszych czasach w dość prosty sposób można temu zaradzić. Z pomocą przychodzą nam technologiczne rozwiązania, dzięki którym bezboleśnie można pozbyć się zarówno tatuażu jak i makijażu permanentnego.

YASUMI to największa w Polsce (ponad 100 punktów) sieć Instytutów Kosmetycznych i SPA z piętnastoletnią tradycją. Pod koniec ubiegłego roku został otworzony szczeciński salon, który ma swoją siedzibę w samym sercu miasta przy ul. Staromłyńskiej 19.

 

W 2020 roku minie dekada odkąd Anna Sobczyk zaistniała w branży beauty ze swoimi usługami. Przez te dziesięć lat Studio Nefretti zyskało renomę oraz grono zadowolonych i co ważne wiernych klientek. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy, nieustającej pasji, stawianiu sobie wciąż nowych wyzwań i ambitnych celów przez panią Annę – wielbicielkę ponadczasowego piękna i elegancji.