W trakcie trwania 15.Wielkiej Gali Ślubnej odbył się finał szóstej edycji Ślubnych Metamorfoz organizowanej przez portal e-wesele.pl i Magazyn Ślubny Uroczystość. W trakcie trwania finału ogłosiliśmy, która z uczestniczek zagości na okładce bieżącego wydania magazynu. W tym roku wiosnę przywitamy w towarzystwie urzekającej urodą i osobowością Alicji Jeżuchowskiej!

 


Na przełomie kilku miesięcy pięć uczestniczek Ślubnych Metamorfozy 2018 przeszło niezwykłe przemiany wizerunkowe. Wszystkie zostały oddane w ręce ekspertów, którzy przygotowali dla każdej z nich kompleksową stylizację ślubną i wieczorową. Projekt był organizowany przez portal e-wesele.pl i Magazyn Ślubny Uroczystość. Całość współtworzyli niezawodni partnerzy i sponsorzy.

Czwartą uczestniczką tegorocznych Ślubnych Metamorfoz była Alicja. Skromna, z przepięknym uśmiechem. Przed obiektywem Anny Oleńczuk z Beauty in Frames rozkwitła. Z niecierpliwością czekaliśmy na efekt tej sesji zdjęciowej. W końcu jest!

 Sandra Szlaszyńska zamyka szóstą edycję Ślubnych Metamorfoz. Jesteście ciekawi jak wyglądała jej przygoda z naszym projektem? Zapraszamy do obejrzenia relacji z przygotowań i sesji zdjęciowej.

 

Za nami ostatnia tegoroczna ślubna metamorfoza. Tym razem wraz z ostatnią uczestniczką Sandrą przenieśliśmy się do przeszłości.