Czekacie na kolejne odcinki Wedding Academy TV? Już niebawem bogata garść porad i nowinki ze świata weddingowego specjalnie dla was, specjalnie na kanale youtubowym Wedding Academy TV. 

Polityka prywatności

Jako właściciel portalu e-wesele.pl szanujemy prywatność jego użytkowników . Poniżej przedstawiamy informacje w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy i dbamy o te dane.

Kto jest administratorem danych.

Administratorem danych jest firma Baltic Art Sylwia Matczak, z siedzibą pod adresem ul. Wronia 10i/2, 71-221 Szczecin,

Jakie dane przetwarzamy i w jakim celu.

Podstawą prawną do przechowywania i przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e/f RODO.
Przetwarzamy takie dane jakie dobrowolnie podaje nam użytkownik serwisu oraz dane rejestrowane automatycznie, takie jak adresy IP, pliki cookies. Dane te są niezbędne do zawierania i realizacji umów czyli m.in. prawidłowego korzystania z portalu w tym możliwości logowania się do portalu, odzyskiwania haseł, dbałości o bezpieczeństwo, doskonalenie jakości usług, udostępniania i dopasowanie treści serwisu. Ponadto służą one analizom statystycznym, a także ewentualnemu ustaleniu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami i naruszeniami prawa RP oraz realizacji umów pomiędzy użytkownikiem i administratorem (takich jak np. wysłanie pocztą tradycyjną zamówionych materiałów)

Okres przechowywania danych osobowych

Dane będą przechowywane do czasu wygaśnięcia umowy z tym zastrzeżeniem, że czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń lub potrzeby odzyskania dostępu do swojego konta w serwisie.

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych.
Użytkownikowi przysługuje prawo do:
• prawo dostępu do treści swoich danych
• prawo ich sprostowania,
• usunięcia,
• ograniczenia przetwarzania,
• prawo do przenoszenia danych,
• prawo wniesienia sprzeciwu,
• prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania
• wniesienia skargi do organu nadzorczego, (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych);

Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy

Dane użytkowników nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, Zastrzegamy jednak, że może to nastąpić z przyczyn technologicznych (np. wymogi oprogramowania, z którego korzystamy) jednak pod warunkiem zachowania odpowiedniego stopnia ochrony tych danych,

Bezpieczeństwo danych

Podejmujemy wszelkie możliwe działania w celu zachowania bezpieczeństwa przechowywania danych.

Komu przekazujemy dane?

Dane użytkowników serwisu mogą być przekazane upoważnionym przez nas stosownym podmiotom niezbędnym w celu realizacji umów zawartych z nami, oraz organom  państwowym takim jak:
• Poczta Polska i firmy kurierskie.
• Podmioty prowadzące działalność płatniczą (banki, instytucje płatnicze) – w celu np. dokonania zwrotów na Państwa rzecz;
• Firmy outsorcingowe w tym np. prowadzące działalność księgową
• Urzędy skarbowe, sądy, policja.

Kontakt w sprawie danych osobowych

Aby uzyskać kopię swoich danych należy kontaktować się za pomocą e-maila pisząc na adres: biuro@balticart.pl lub pocztą: Baltic Art, ul. Wronia 10h/2, 71-221 Szczecin.

 

 

 

 

 

Dziękujemy za zgłoszenie się do konkursu.

 

 

Wasze dane oraz zdjęcie trafiły teraz do moderacji. 

Prosimy polubić nasz Fejsbukowy Fanpage, wówczas nie przegapicie momentu w którym pojawi się na nim Wasze zdjęcie.

Zdjęcie zostanie dodane tak szybko jak tylko będzie to możliwe jednak nie wcześniej niż 16 stycznia! Prosimy też pamiętać o kliknięciu w "Wezmę udział" w wydarzeniu

 

A teraz kilka porad jak zwiększyć szanse na wygraną na Facebooku.

Walka polega na zdobyciu jak największej ilości unikalnych udostępnień (czyli ilość udostępniających osób) oraz polubień naszego postu z Waszym zdjęciem. Należy więc poprosić o pomoc Waszych przyjaciół. Ważne aby udostępniający włączył status posta jako PUBLICZNY.

Po pierwsze więc, należy samemu udostępnić na swojej tablicy konkursowy post ze zdjęciem i prośbą do znajomych o dalsze jego publiczne udostępnianie oraz polubienia.

Po drugie pomocne może być udostępnienie posta ze zdjęciem w niektórych grupach, do których należycie. Z pewnością zobaczy je wówczas więcej osób, co zwiększa szansę na dalsze udostępnienia.

Po trzecie – poproście o pomoc znajomych za pomocą wiadomości prywatnych i/lub maili. To także daje znakomite efekty.

Po czwarte – na własnej tablicy pod konkursowym postem ze zdjęciem przedstawcie się jako para. Konkursy z ubiegłych lat pokazały, że znacznie lepsze wyniki uzyskiwały pary, które przedstawiały się w ciekawy sposób. To może być krótka historia Waszego poznania, albo np. Wasze wspólne marzenia, zainteresowania… Bądźcie kreatywni.

Pamiętajcie jednak aby nie korzystać z nieuczciwych metod działania, np. kupowania lajków, udostępnień itp, udziału w grupach wymiany typu "like za like" itp. Wykrycie tego typu działań powoduje DYSKFALIFIKACJĘ. Zwróćcie na to uwagę także Waszym znajomym, którzy mogliby takimi działaniami zrobić Wam "niedźwiedzią przysługę". 

 

Życzymy powodzenia! Trzymamy za Was kciuki! 

Do zobaczenia na Gali, najlepiej w ścisłym finale!

 

 

Strona, której szukasz, nie istnieje lub została usunięta

 

 

 
 

 

 WEDDING ACADEMY TV

 
 
 

w odcinku: wszystko o tortach weselnych, makijażu ślubnym oraz druga część dobierania sukni ślubnej do sylwetki

 


Ostatnio na forum