Dziękujemy za przesłanie formularza!

 

Najszybciej jak to tylko możliwe wyślemy pierwszy egzemplarz Magazynu Ślubnego Uroczystość.

Prosimy pamiętać, że wysyłkę rozpoczynamy od kolejnego wydania, w stosunku do będącego obecnie w dystrybucji.

W sytuacji, w której pomimo zamówienia, magazyn nie dotrze do państwa, prosimy o kontakt mailowy pod adres: biuro@balticart.pl 

z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu wysyłkowego, który był zgłoszony w zamówieniu. 

Postaramy się niezwłocznie wyjaśnić zaistniałą sytuację.

 

Wypatrujcie listonosza ! Życzymy miłej lektury i wielu ciekawych inspiracji :)

 

 

 

 

magazyn ślubny Uroczystość

Magazyn Ślubny Uroczystość, jest dwumiesięcznikiem, pismo jest kierowane do mieszkańców województwa Zachodniopomorskiego i ościennych i na ten teren je wysyłamy. Wyjątek stanowi sytuacja, w której ślub/wesele odbywa się na terenie Zachodniopomorskiego, zaś osoba zamawiająca mieszka w innym regionie kraju .W takim wypadku prosimy opisać w to w polu uwagi. Wysyłkę rozpoczynamy od kolejnego numeru w stosunku do obecnego na rynku w dystrybucji.

Nie udostępniamy pozyskanych danych żadnym podmiotom trzecim, za wyjątkiem Poczty Polskiej w celu doręczania przesyłek. Nie wysyłamy SPAMU.

Nie ponosimy odpowiedzialności za brak terminowości oraz skuteczności dostarczania przesyłek przez Pocztę Polską. 

Zastrzegamy możliwość kontaktu po wskazanym terminie ślubu w celu zebrania opinii o firmach, które świadczyły usługi. 

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. 

Polityka prywatności

Jako właściciel portalu e-wesele.pl szanujemy prywatność jego użytkowników . Poniżej przedstawiamy informacje w jaki sposób gromadzimy, przetwarzamy i dbamy o te dane.

Kto jest administratorem danych.

Administratorem danych jest firma Baltic Art Sylwia Matczak, z siedzibą pod adresem ul. Chmielewskiego 22a, 71-028 Szczecin,

Jakie dane przetwarzamy i w jakim celu.

Podstawą prawną do przechowywania i przetwarzania danych jest art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e/f RODO.
Przetwarzamy takie dane jakie dobrowolnie podaje nam użytkownik serwisu oraz dane rejestrowane automatycznie, takie jak adresy IP, pliki cookies. Dane te są niezbędne do zawierania i realizacji umów czyli m.in. prawidłowego korzystania z portalu w tym możliwości logowania się do portalu, odzyskiwania haseł, dbałości o bezpieczeństwo, doskonalenie jakości usług, udostępniania i dopasowanie treści serwisu. Ponadto służą one analizom statystycznym, a także ewentualnemu ustaleniu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami i naruszeniami prawa RP oraz realizacji umów pomiędzy użytkownikiem i administratorem (takich jak np. wysłanie pocztą tradycyjną zamówionych materiałów)

Okres przechowywania danych osobowych

Dane będą przechowywane do czasu wygaśnięcia umowy z tym zastrzeżeniem, że czasami, dane te mogą być przetwarzane również po wygaśnięciu umowy, jednak wyłącznie jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń lub potrzeby odzyskania dostępu do swojego konta w serwisie.

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych.
Użytkownikowi przysługuje prawo do:
• prawo dostępu do treści swoich danych
• prawo ich sprostowania,
• usunięcia,
• ograniczenia przetwarzania,
• prawo do przenoszenia danych,
• prawo wniesienia sprzeciwu,
• prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania
• wniesienia skargi do organu nadzorczego, (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych);

Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy

Dane użytkowników nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, Zastrzegamy jednak, że może to nastąpić z przyczyn technologicznych (np. wymogi oprogramowania, z którego korzystamy) jednak pod warunkiem zachowania odpowiedniego stopnia ochrony tych danych,

Bezpieczeństwo danych

Podejmujemy wszelkie możliwe działania w celu zachowania bezpieczeństwa przechowywania danych.

Komu przekazujemy dane?

Dane użytkowników serwisu mogą być przekazane upoważnionym przez nas stosownym podmiotom niezbędnym w celu realizacji umów zawartych z nami, oraz organom repliki zegarków państwowym takim jak:
• Poczta Polska i firmy kurierskie.
• Podmioty prowadzące działalność płatniczą (banki, instytucje płatnicze) – w celu np. dokonania zwrotów na Państwa rzecz;
• Firmy outsorcingowe w tym np. prowadzące działalność księgową
• Urzędy skarbowe, sądy, policja.

Kontakt w sprawie danych osobowych

Aby uzyskać kopię swoich danych należy kontaktować się za pomocą e-maila pisząc na adres: biuro@balticart.pl lub pocztą: Baltic Art, ul. Chmielewskiego 22a, 71-028 Szczecin.

 

 

 

 

Czekacie na kolejne odcinki Wedding Academy TV? Już niebawem bogata garść porad i nowinki ze świata weddingowego specjalnie dla was, specjalnie na kanale youtubowym Wedding Academy TV. 

Strona, której szukasz, nie istnieje lub została usunięta