Artykuły powiązane

 

 

Dziękujemy za zgłoszenie się do konkursu.

 

 

Wasze dane oraz zdjęcie trafiły teraz do moderacji. 

Prosimy polubić nasz Fejsbukowy Fanpage, wówczas nie przegapicie momentu w którym pojawi się na nim Wasze zdjęcie.

Zdjęcie zostanie dodane tak szybko jak tylko będzie to możliwe jednak nie wcześniej niż 16 stycznia! Prosimy też pamiętać o kliknięciu w "Wezmę udział" w wydarzeniu

 

A teraz kilka porad jak zwiększyć szanse na wygraną na Facebooku.

Walka polega na zdobyciu jak największej ilości unikalnych udostępnień (czyli ilość udostępniających osób) oraz polubień naszego postu z Waszym zdjęciem. Należy więc poprosić o pomoc Waszych przyjaciół. Ważne aby udostępniający włączył status posta jako PUBLICZNY.

Po pierwsze więc, należy samemu udostępnić na swojej tablicy konkursowy post ze zdjęciem i prośbą do znajomych o dalsze jego publiczne udostępnianie oraz polubienia.

Po drugie pomocne może być udostępnienie posta ze zdjęciem w niektórych grupach, do których należycie. Z pewnością zobaczy je wówczas więcej osób, co zwiększa szansę na dalsze udostępnienia.

Po trzecie – poproście o pomoc znajomych za pomocą wiadomości prywatnych i/lub maili. To także daje znakomite efekty.

Po czwarte – na własnej tablicy pod konkursowym postem ze zdjęciem przedstawcie się jako para. Konkursy z ubiegłych lat pokazały, że znacznie lepsze wyniki uzyskiwały pary, które przedstawiały się w ciekawy sposób. To może być krótka historia Waszego poznania, albo np. Wasze wspólne marzenia, zainteresowania… Bądźcie kreatywni.

Pamiętajcie jednak aby nie korzystać z nieuczciwych metod działania, np. kupowania lajków, udostępnień itp, udziału w grupach wymiany typu "like za like" itp. Wykrycie tego typu działań powoduje DYSKFALIFIKACJĘ. Zwróćcie na to uwagę także Waszym znajomym, którzy mogliby takimi działaniami zrobić Wam "niedźwiedzią przysługę". 

 

Życzymy powodzenia! Trzymamy za Was kciuki! 

Do zobaczenia na Gali, najlepiej w ścisłym finale!