Autor Wątek: Gościniec Murckowski w Katowicach  (Przeczytany 1930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pinesia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Gościniec Murckowski w Katowicach
« dnia: 14 Listopada 2007, 23:30 »
Hej dziewczyny nie wiem czy był już taki wątek czy nie ale bardzo bym się chciała dowiedzieć coś na temat "Gościńca Murckowskiego" znajdującego się w Katowicach. Czy był ktoś z Was tam na weselu albo jakiś znajomy i może co nie co na temat tej sali powiedzieć? Jaka obsługa, jedzenie itp.? Byłam tam zobaczyć i miejsce mi sie bardzo podoba, bo nie ma żadnych bloków tylko las :) Wystrój jest taki specyficzny ale fajny, a dodatkowo zespół który w 99% będzie u mnie grać idealnie by się komponował z wystrojem sali :) :D
Proszę Was dziewczęta o pomoc :)
Widzę, że nikt z Was nie słyszał albo nie był tam w tym gościńcu :| no szkoda, bo bardzo mnie interesuje opinia innych na jego temat..

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopada 2007, 06:39 »
Ja tam akurat nie byłam ale może cos pomoge
Jak byłam u fotografa mojego to akurat pokazywał mi przentacje multimedialna Pary która miała wesele w gościncu  NA ZDJECIACH WSZYSTKO BYŁO SUPER- baardzo fajnywystrój i widac bylo duzo jedzonka
Ale nastepnym razem gdy byłam wpłacac zaliczkę to akurat przyszli ja odebrac i tak z ciekawosci zapytałam o ten lokal i bbb sobie chwalili nie wypytywałam o szczegóły bo mi nie były potrzebne ale ogólnie byli zadowoleni

Offline Pinesia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopada 2007, 13:13 »
Bardzooo dziękuję Aniutek:) cieszę się, że są pozytywne opinie na temat tego lokalu:)
A jak u Ciebie Aniutek z przygotowaniami?? Już wszystko załatwione i zapięte na ostatni guzik?? :)

Offline Alin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopada 2007, 18:15 »
hej
ja niestety słyszałam negatywne opinie o jedzeniu w Goscincu i dlatego w ogóle tam nie byłam przy zalatwianiu sali.  byl tam znajomy na weselu i podobno jedzenie było zimne i niedobre.
ale to tylko jedna opinia
powodzenia

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2007, 06:41 »
Wiecie jak to jest ile ludzi tyle opinii
U nas jest taki lokal nazywa sie Kotwica- kolezanka była tam na weselu, jedna znajoma Młoda Para tam robiła i wszyscy narzekali- zreszta widziałam zdjecia tego jedzenia jego ilosci i wygladu o smaku sie nie wypowiem boniejadłam ale onic nieobre
A jednak ludzie cały czas organizuja tam wesela
Piesia u mniejuz wszystkoprzygotowane prawie- martwi mnie tylko pogoda

Offline Pinesia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopada 2007, 11:04 »
No tak zawsze tak jest, że każdy ma swoje zdanie.. no nic jeszcze się za czymś będę rozglądać, wkońcu tu na śląsku mamy bardzo dużo sal :)
Aniutek nie martw się na pewno będziesz miała super pogodę :) Już byłam na ślubie w grudniu i to w górach, i było przepięknie jak tak bialutko było :) a zimno wcale tak nie było :)

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Odp: Gościniec Murckowski w Katowicach
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopada 2007, 22:08 »
Byłam tam na weselu i nie polecam,jedzenie fujjj i obsługa olewająca gości,bardzo dużo minusów,więc odradzam,moja koleżanka miała tam wesele i też było to samo.odradzam