Autor Wątek: Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się  (Przeczytany 255013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« dnia: 17 Lutego 2007, 22:43 »
Zapraszam wszystkie dziewczyny i nie tylko z ZAGŁĘBIA  :skacza: do wpisywania się!!!Podobno jest nas dużo i ciekawie było by się dowiedzieć ile tak naprawdę nas jest na tym forum.Piszcie o sobie i o waszych przygotowaniach do najcudowniejszego DNIA ŻYCIA  Pozdrawiam :jupi:  :jupi:

Offline u-lenka

  • Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lutego 2007, 14:27 »
WITAM!!  :hello: Jako dziewczyna z Zagłębia nei mogłam przeoczyć takiego tematu!

dorka_9  widzę że jesteśmy sąsiadkami :-) do mojego ślubu jeszcze nieco ponad pół roku ale denerwuje sie strrrrasznie! A jak Twoje przygotowanka?? Masz już jakaś sukienkę na oku??

Pozdrawiam serdecznie!!

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lutego 2007, 14:35 »
dorka_9, u-lenka, ja również z Zagłebia jestem tzn. okolice będzina:))
do ślubu pozostało około 5 miesięcy ale ten czas szybko płynie :skacza:
Mamy już sale załatwioną -Anmark w Czeladzi
zespół Forte, fotografa i kamerzyste z Giszowca, kościół zaklepany na 15:30:)
i co najważneijsze mam już suknię zamówioną (wpłaconą zaliczkę) będzie do przymiarki za 4 miesiące:):), obrączki wybrane z WK:)
A jak tam Wasze przygotowania ślubne?


Offline u-lenka

  • Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lutego 2007, 14:49 »
Ojjjejejejej  widze ze u Katrinki przygotowania juz ostro ruszyly :skacza:

.. a u mnie.. hmm no cóż : ślub zaklepany w parafii św. Trójcy (dla niewtajemniczonych - ten stary kościółek koło zamku w Będzinie), godzina 15:00!!!przyjęcie odbędzie się w restauracji Patria rownież w naszym mieście, z racji tego ze bedziemy mieć niewielu gości poszukiwalismy małej salki i tam taka znależliśmy, do tego przyjemne wnętrze i calkiem przystepna cena..
fotograf zalatwiony, podobnie jak dj.. i samochod jakim pojedziemy do ślubu..

a przed nami.. obrączki, garnitur dla pana młodego :-) i oczywiście wyjatkowa kreacja dla mnie.. ciagle nie moge sie zdecydować, mam tyle pomyslow! W będzinie sa 3 sklepy z sukienkami slubnych, choc w jednym obsluga jest tak milutka ze az do obrzydzenia!!  :taktak:  Może nawet wiecie o którym salonie mówie :)

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lutego 2007, 20:08 »
u-lenka, tak tak domyslam sie o ktorym mowisz:) bo zwiedzilam wszystkie salony ale jednak suknie kupilam w Katowicach jest z kolekcji Eddy K :)
aaa i zapomnialam autko tez mamy:):)  Chrysler PT Cruiser srebrny:):) śliczny i polecony przez Marte własnie z tego forum:):)
u-lenka, wiem gdzie jest Wasz Kosciółek kolo zamku, na ktorym będziemy mieć plenerek i kolo pałacyku również:):)


Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lutego 2007, 20:33 »
Hej hej. Ja też jestem z Zagłębia  :skacza: a dokładniej z Będzina
My ślub bierzemy w Kościele NSPJ w Będzinie o 15.30, sala to Różana Dolina. Zespół Vines z Sosnowca, kamerzysta z DG, fotograf umówiony na plener poślubie z Czeladzi. Suknia też jest - kolekcja Urszula Mateja. Teraz szukamy dekoracji do Kościoła, garnituru, dobrej kwiaciarni i ciastkarni, musimy zamówić obrączki - model już wybraliśmy. No i jeszcze fryzjer i kosmetyczka dla mnie  :tupot: Aha no i samochodzik też już jest  :auto:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lutego 2007, 21:37 »
Witam dziewczyny.Ja dopiero jestem na etapie poszukiwania sali.Chciałam się zapytać czy w tej sali Anmark w Czeladzi są pokoje do wynajęcia i jak jest cena od osoby razem z poprawinami.Pozdrawiam i fajnie że się wpisałyście  :skacza:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lutego 2007, 21:39 »
Sukienka hmhmhm :skacza: jest kilkanaście modeli które mi się podobają  :brawo_2: ale jeszcze mam trochę czasu więc zdążże wybrać  :skacza:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Lutego 2007, 13:11 »
Tak mało nas jest-nie wierzę :skacza:

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Lutego 2007, 19:21 »
dorka_9, z tego co wiem to nie ma poprostu nie pytałam a tam nie widziałam hotelu!


Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Lutego 2007, 19:27 »
WITAJCIE!
Wpisuje sie kolejna z Zagłebia- chociaż po slubie zostanę mieszkanka Śląska.
Ślub mamy 25.08.2007 r. o godz 16.00 w parafii św.Rafała Kalinowskiego w Dąbrowie Górniczej  a wesele w restauracji Catamaran na pogorii 1 w dąbrowie G.
Zespół IchDwoje + 1  z DG  , fotograf  Fotokontrast z Bedzina . Kamerzysty nie mamy bo nie chcemy.
Autko- srebrne Audi A6 - od znajomego
Sukienka zamówiona, zaliczka wpłacona- z salonu w Dg koło antykwariatu
Obraczki powiedzmy ,ze też już wybrane!Zrobia sie m kwietniu- maju
Zaproszen jeszcze nie mamy- ale mamy wybrane
Dekoracje to kościól nam robi!
Dekoracje autka- nie ustalone
Bukiecik - wybrany!
Reszta potem!
Moze zorganizujemy jakies spotkanko ?????

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Lutego 2007, 19:34 »
No no widze ze lista dziewczyn z Zagłebia sie wydłuza :) Ja sie nie załapie - nie dosc ze jestem ze śląska to jeszcze po weselu :P

Offline madziula
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Lutego 2007, 19:51 »
Hej... Ja tez jestem z Zaglebia :) Wesele planujemy na 23.08.2008r. Jestesmy jak na razie w trakcie poszukiwania sali... Mielismy wstepnie zarezerwowana sale w Szafranowym Dworze, ale za duzo zlych opini slyszalam...  :dno: Tych dobrych prawie w ogole nie bylo :/ Jak na razie to jestesmy przekonani do Jubilata, ale jeszcze pojezdzimy... Co do sali  Anmark w Czeladzi, to nie maja juz prawie w ogole wolnych terminow na 2008r. Dzis mi pani napisala, ze wolne terminy to 5 kwiecień, cały  maj i 25 pażdziernik w 2008r.  W weekend jeszcze chyba gdzies pojedziemy poogladac... Sliczna sale maja w hotelu Cumulus w Bedzinie :) Pozdrawiam wszystkich z Zaglebia i ze Slaska...
 :uscisk:  :uscisk:  :uscisk:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lutego 2007, 19:52 »
Witam dziewczyny.Zazdroszczę wam że wy już w tym roku  :skacza: też bym chciała.Wiem że do mojego weselich jeszcze jest dużo czasu ale ja już się tym wszystkim denerwuję :mdleje: jesteśmy w takcie załatwiana sali i ja już nie wiem czy chce sama organizować czy zrobić w lokalu i niczym się nie przejmować.No ale cóż muszę to jakoś przeżyc.W piątek widzę się ze swoim nażyczonym i mam nadzieję że już wszystko ustalimy.Pozdrawiam

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Lutego 2007, 19:53 »
Antalis jesteś tu mile widzana :przytul:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Lutego 2007, 19:55 »
Katrinka jutro tam będę dzwonić i się dowiem wszystkiego bo sala mi się strasznie podoba :brawo_2:

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lutego 2007, 19:59 »
Aniutek83 twoja twarz jest mi znajoma :skacza: gdzie chodziłaś do szkoły średniej bo ja do dwójki w DG :brawo_2:

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lutego 2007, 20:05 »
noo ja chodziłam do I LO w Dg! W sumie po drodze do dwójki! Do dwójki chodziła moja kuzynka i często ja odwiedzałam- może stamtąd!
A Antalis- noo to ja tez bym sie mogła wypisac bo po slubie zamieszkam w Wodzisławiu Śl.
A co to za róznica czy przed czy po... ważne ,ze chcesz byc z nami!
Własciwie czemu samo Zagłebie- moze tez byc i Ślask- to samo województwo dzielą nas tylko Katowice hehe!
dorka jeżeli chcecie sale nie restauracje to napisz do Marty bo ona miała sale na ogródkach działkowych b fajna sala! W S-cu
Jest jeszcze Dom działkowca- koło reala w Dabrowie- tam tez czesto robia wesela
I Dom działkowca na Zagórzu tam gdzie Pałacyk- ale tam otoczenie beznadziejne
No i jeszcze sala za dorianem- kuzynka miała tam wesele!

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Lutego 2007, 20:24 »
Dziewczyny a to teraz moze powklejamy foty z tego co juz mamy a co nie!
No to moja kiecka:ecru a aplkikacje róż i złoto


moja fryzurka( chyba)

mój bukiecik

i nasza furka

Offline oczkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 maja 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Lutego 2007, 20:43 »
Witam wszystkich, ja się urodziłam w Dąbrowie i mieszkałam tu przez większość życia i  mimo, że teraz mieszkam w W-wie zawsze wszystkim mówię że jestem z DG, więc się wpisuję :)
Weselicho też będzie w Dąbrowie nad pogorią, na razie mamy tyko salę, a teraz jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś fajowego zespołu - jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę o namiary.
Co do reszty rzeczy to myślę, że mam jeszcze trochę czasu bo to w końcu ponad rok.
Pozdrawiam wszystkie zagłębianki :skacza:

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Lutego 2007, 21:46 »
Jak miło :):) no jasne województwo śląskie więc okey;) a moje miasto choc w powiecie będzinskim jest granicą śląska z zagłębiem ehh a raczej wioska;)
Aniutek83, ale śliczny bukiecik:) ja chce podobny tylko z białych albo różowych kalii:) z białą wstążką:) a suknia jak już pisałąm chyba 2 razy śliczna! a ja nadal szukam fotki mojej i nicc nie ma nawet na stronach zagran. chyba z przymiarki dopiero wstawię albo cyknę fotke aparatem i wstawie! coś wykombinuję :skacza:
autko też fajne my również mamy srebrne:)
oczkowa, pozdrawiam:)
dorka_9, pewnie najlepiej zadzwonić i zapytać co i jak!! albo jechać :) widze ze masz niedaleko:)
Antaliswitamy witamy:)


Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lutego 2007, 21:47 »
Aniu super masz sukienkę i w ogóle wszystko jest cudowne :skacza: Mam już namiary na tą salę co miała Marta i tam do tego pałacyku tez pojadę zobaczyc ale też właśnie słyszałam że otoczenie beznadziejne a o tym że sala za Dorianem jest jakaś to nie wiedziałam nawet na pewno pojadę ją zobaczyć a jeżeli żadna mi się nie spodoba to cóż zrobi się wesele w jakimś domu weselnym z obsługą :skacza: bo ja to się martwię tym że jak zrobię w lokalu  jedzonko będzie nie dobre albo będzie go za mało i już sama nie wiem czego chce.Na początku byłam przekonana że nasze weselę będzie w lokalu.A gdy naczytałam się na forum o opiniach różnych lokali to się aż przestraszyłam bo dużo było niepozytywnych   :mdleje: .

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lutego 2007, 21:51 »
Wiem Katrinka.Jutro tam zadzwonię i się dowiem wszystkiego.Bo sala mi się podoba :brawo_2:

Offline pyh

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1285
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Lutego 2007, 11:07 »
Dziewczyny,to pytanie pewnie wyda Wam sie glupie strasznie,ale coz....no to zadaje-czym sie rozni Slask od Zaglebia?
Ja pochodze ze swietokrzyskiego,ale od 6m-cy (ale to szybko minelo!!!) mieszkam w Gliwicach :)

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Lutego 2007, 12:04 »
Witam.Ludzie ze Śląska gadają gwarą :skacza: a z Zagłębia normalnie :skacza:

Offline u-lenka

  • Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lutego 2007, 12:33 »
No no no sporo nas juz sie nazbierało :-)

Aniutek83 suknie rzeczywiście masz piękną, szkoda ze ja jeszcze nie mogę wkleić mojego typu.. ale to tylko dlatego, ze jeszcze takiego nie ma, ciagle nie moge sie zdecydowac jaki model, czy gorset - czy ramiaczka, tren - a moze z niego zrezygnowac..  Ehh ta kobieca natura:-)

Dziewczyny a co z miejscami do sesji, bedzie plener?? Wybralyscie juz jakies?? Ja mam juz na oku kilka ciekawych, w wiekszosci sa to miejsca do ktorych mamy jakis sentyment z moim narzeczonym:-) Wydaje mi sie ze warto wziąć to pod uwagę, beda wtedy szczegolna pamiatką.

 

Offline u-lenka

  • Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Lutego 2007, 12:55 »


 

Offline epox

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1784
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Lutego 2007, 14:35 »
tak sobie pomyślałam,w sumie ja ze śląskaa nie z Zagłębia,ale mój B. jest z Czeladzi to już chyba moge się dopisac,tym bardziej,ze po ślubie chyba zamieszkam właśnie w Czeladzi  :grin:

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Lutego 2007, 14:49 »
:hello: No to teraz ja:) Jestem z Sosnowca. Narazie jesteśmy na etapie szukania sali ale fotografa już mamy wstępnie wybranego. Slub dopiero 14 czerwca 2008

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Dziewczyny z ZAGŁĘBIA-wpisujcie się
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Lutego 2007, 16:09 »
fajnie ze jest nas coraz więcej :skacza: