Artykuły powiązane

Nawilżanie
Pomimo, ze włosy zawierają zaledwie 10% wody, to właśnie ona decyduje o ich zdrowym wyglądzie. Jeżeli jest jej za mało włosy stają się przesuszone. Taki stan rzeczy łatwo zdiagnozować - jeżeli masz problemy z rozczesaniem mokrych kosmyków, a po wysuszeniu włosy wyglądają jak siano, dotknął cię problem niewłaściwego nawilżenia włosów.

Dla poprawienia kondycji naszej czupryny warto polecić skorzystanie z sauny parowej. Zabieg polega na rozprowadzeniu na umytych i wilgotnych pasmach maski bogatej w substancje nawilżające. Następnie na głowę zakłada się urządzenie wytwarzające ciepłą parę. Zabieg trwa około pół godziny i należy go powtarzać raz na tydzień, aż włosy odzyskają swój świetny wygląd. Odżywianie
Niewłaściwa pielęgnacja, ale przede wszystkich zabiegi chemiczne (trwała ondulacja, częsta koloryzacja, rozjaśnianie) przynoszą negatywne skutki dla naszych włosów, które tracą substancje budujące pasma (aminokwasy, ceramidy i keratynę ).

Jeżeli po umyciu i rozczesaniu włosów włożony w pasmo grzebień zatrzyma się w połowie drogi (zamiast się ześlizgnąć) oznacza, ze włosy są zniszczone. Wskazuje to również na rozdwojenie końcówek oraz ich kruchość. Wygląd naszych włosów można poprawić korzystając z kuracji ceramidowej. Po zaaplikowaniu koncentratu i wykonaniu masażu włosów i skóry głowy, nasz fryzjer nałoży na włosy odżywkę zawierającą regenerujący olejek. Następny krok to wygładzenie każdego pasma włosów prostownicą - dzięki temu składniki odżywcze zostaną niejako wbudowane w głąb włosa. Końcowym zabiegiem jest podanie naszym włosom lekkiej odżywki podtrzymującej efekt działania poprzednich preparatów. Zabieg należy powtarzać raz na 7 -10 dni, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Gwarancja jakości
Fryzjerzy ze Studia L’Or używają wyłącznie produktów L’Oréal Professionnel. Oferują pełen zakres najwyższej jakości usług począwszy od profesjonalnej koloryzacji (Majirel, Richesse i LuoColor) przez pielęgnację i stylizację na strzyżeniu skończywszy.

Studio L’Or to prestiżowy salon, estetyczny, nowoczesny, modnie zaprojektowany i urządzony, dysponujący odpowiednim wyposażeniem, akcesoriami fryzjerskimi i profesjonalnymi produktami. Dzięki prowadzonej przez salon sprzedaży produktów klienci w odpowiedni sposób mogą dbać o swoje włosy przez cały czas. W Studio L’Or każdy poczuje się wyjątkowo, ponieważ fryzjer jest jego doradcą, który służy fachową poradą dotyczącą włosów i fryzury. Zapraszamy do Studia L’Or współpracującego z marką L’Oréal Professionnel.