Artykuły powiązane

 Sukienka, buty, torebka, kosmetyczka, makijaż... O wszystkim trzeba pamiętać. Pojawia się tylko pytanie: a co z włosami?! Jak je ułożyć, żeby fryzura wytrzymała całonocne szaleństwa na parkiecie? Jakich produktów użyć, żeby wyglądać niebanalnie? Co zrobić, by przykuć spojrzenia wszystkich?

 Nic prostszego! Wystarczy wybrać kosmetyki firmy Keune Haircosmetics, które zdają egzamin przy wszystkich długościach włosów, nie obciążają włosów, jednocześnie dobrze utrwalając fryzurę.

 Pasta kształtująca przeznaczona jest do tworzenia ostrych, sterczących i kanciastych fryzur. Pozwala na szybkie i łatwe wykończenie fryzury z efektem matowych włosów. Doskonały produkt do stylizacji, przeznaczony do układania modnych i beztroskich fryzur. Stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy mają mało czasu na wielkie przygotowania, a którym zależy na modnym wyglądzie. Odpowiednia do wielokrotnej stylizacji, więc nawet o północy można się błyskawicznie przeczesać i znów szokować genialnym uczesaniem.

 Dla osób, które przywiązują dużą wagę do kondycji włosów proponujemy produkty do stylizacji z serii Care Line. Bazują one na minerałach i proteinach, które regulują poziom nawilżenia i odżywiają. Pianka Care Line Mousse Styling mocno usztywnia, zwiększa objętość oraz dodaje połysku. Posiada właściwości odżywcze oraz nawilżające dzięki zawartości biomin oraz prowitaminy B5 chroniących włosy. Pozwala na łatwe rozczesywanie. Genialnie sprawdza się zarówno do układania loków, jak i prostowania włosów. Wosk Fibre Wax daje włosom giętkość oraz elastyczne usztywnienie. Z jego pomocą można tworzyć specjalne efekty, jak wyciąganie i prostowanie pojedynczych kosmyków czy akcentowanie skrętu włosa. Włókna znajdujące się w wosku pozwalają na łatwe przemodelowanie każdej fryzury. I na sam koniec Lakier Air-Fix, który jest mocno skoncentrowanym, szybko schnącym lakierem. Daje włosom długotrwały efekt usztywnienia, nie powodując sklejania i w razie zmiany koncepcji fryzury w ostatniej chwili, tuż przed wyjściem, umożliwia szybkie przeczesanie się.

 Z szerokiej gamy kosmetyków Keune każdy amator karnawałowych imprez z pewnością wybierze coś dla siebie i nie będzie musiał się martwić, że fryzura nie przetrzyma całego wieczoru. A wtedy pozostaje już tylko dać się porwać szaleństwu zabawy.

Studio Techniczne „Keune”
Redagowała
Agnieszka Kornacka