Artykuły powiązane

 Z tą wizją firma Keune opracowała kolekcję na rok 2005. Kolekcja ELEVATION zawiera strzyżenia i koloryzacje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, na włosy krótkie, długie i średnie, ale tym razem poszczególne linie nie zostały oparte na długości włosów. Tym razem chodzi o strukturę fryzury oraz wrażenia i odczucia, które ma stworzyć każdy z trendów, a to może być przenoszone na każdą długość włosów. Dla każdej modelki
i modela istnieją dziesiątki możliwość stylizacji, umożliwiające ukazanie wszechstronności strzyżenia.

 Ludzie pragną być oryginalni, niepowtarzalni, więc bardzo ważne jest dostosowanie technik tak, by umożliwiły one wyrażenie i podkreślenie osobowości.

 Kolekcja ELEVATION składa się z trzech kontrastujących ze sobą kierunków opartych o tendencje na rok 2005. Inspiracją do ich stworzenia była po prostu moda. Uważamy, że jako styliści powinniśmy interpretować modę, tłumaczyć to, co się dzieje na wybiegach, przekładać na codzienność coś, co może się podobać, co można nosić i czym można się podzielić z klientami.

 Pierwszy z trzech kierunków – „High Society” - jest synonimem luksusu, wyrafinowania, nieskazitelności i bezbłędności. Jest jak garnitur szyty na miarę przez krawca. Typowy styl glamour, przez który przemawia wprost absolutna pewność siebie i zdecydowanie.

 „Spirituals” – trend inspirowany wewnętrzną równowagą oraz harmonią, przez który przebija radość, optymizm, energia i poczucie, że świat należy do nas.

 Ostatni z trzech kierunków – „Future Now” – to synteza trendów w modzie. Kierunek najbardziej jaskrawy, dynamiczny, rozjarzony, zarezerwowany dla indywidualistów i silnych osobowości.

 Każdy z tych trzech nurtów niesie ze sobą unikalne przesłanie i odczucia, ale zawsze mają one jednak ze sobą coś wspólnego: ELEVATION mówi o posuwaniu się cały czas naprzód i o pięciu się w górę. Niech nasz image mówi sam za siebie!