Artykuły powiązane

Studio Pielęgnacji Ciała i Ducha „Filozofia Piękna” od ponad czternastu lat dba o urodę i dobre samopoczucie Szczecinianek. Właścicielka - Małgorzata Bednarek wraz z zespołem specjalistów przygotowała dla swoich klientów nie lada niespodziankę.

– Chcąc poszerzyć zakres oferty i podwyższyć standard oferowanych usług, a także dotrzeć do nowej grupy pacjentów, zmieniliśmy lokum. Od 6. października zapraszamy do nowej siedziby, która mieści się dosłownie 50 metrów od miejsca, do którego nasi klienci byli przyzwyczajeni przez lata – mówi Małgorzata Bednarek.

Nowa siedziba to nie tylko nowy adres. To przede wszystkim większy metraż, nowe zabiegi i, co w zasadzie nie zdarza się w ogóle, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. – Zależało nam na stworzeniu miejsca dla wszystkich, także dla osób poruszających się na wózkach. Mamy wszelkie udogodnienia - jest winda, szerokie drzwi do poszczególnych przestrzeni, łazienka z prysznicem przystosowana dla osób z ograniczeniami ruchowymi. To zupełna innowacja w naszym mieście, godna naśladownictwa.

A jak wygląda kwestia samej oferty? Oprócz standardowych zabiegów z zakresu kosmetyki twarzy, ciała, rąk i stóp, szerokiej gamy masaży oraz sztandarowych zabiegów medycyny estetycznej, profesjonaliści z Filozofii Piękna proponują sporo nowości. – Postawiliśmy duży nacisk na kompleksowość. W zależności od potrzeb możemy przygotować program odnowy, terapii lub relaksu – mówi właścicielka.

 

– Nowością są zajęcia z trenerem personalnym, fizjoterapeutą, konsultacje dietetyczne, rehabilitacja, zajęcia w strefie fitness, warsztaty Huny, terapie naturalne, treningi relaksacyjne. Innowacją jest podologia, czyli pełne diagnozowanie i leczenie chorób stóp we współpracy z laboratorium mykologicznym i dermatologiem – mówi Małgorzata Bednarek i dodaje – Bardzo cieszy mnie też uruchomienie jedynego w Szczecinie Centrum Limfoterapii prowadzonego przez Agnieszkę Wilczynską.

Jeżeli nie znacie tego miejsca, czas najwyższy to zmienić. Wybierając się do Filozofii Piękna, oprócz usług na najwyższym poziomie, będziecie mieli zagwarantowaną fantastyczną atmosferę, profesjonalną obsługę, relaks przy chilloutowej muzyce. Wszystko to sprzyja odprężeniu i odcięciu się choć na chwilę od świata zewnętrznego i ciągłej gonitwy.