Artykuły powiązane

 

Słońce w sposób destrukcyjny wpływa na kondycję włosów, dlatego latem potrzebują one szczególnej ochrony. Wybierając się na urop, powinnaś koniecznie zaopatrzyć się w kosmetyki z linii słonecznych. W ich skład wchodzą szampony, odżywki, maski, mgiełki, fluidy. Tego typu serie posiadają filtry UV, a także skład wzbogacony specjalnymi ekstraktami, które silnie odżywiają i nawilżają pasma.

Podczas wakacji warto zrezygnować z prostownic i suszarek. Po umyciu wystarczy włosy lekko osuszyć ręcznikiem i pozostawić do wyschnięcia. Długie pasma dobrze spinać np. w kok. Dzięki temu tylko część z nich będzie narażona na działanie promieni ultrafioletowych. Aby dodatkowo ochronić swoje włosy, załóż elegancki kapelusz, czapkę lub fikuśną chustkę (jasne kolory odbijają promienie słoneczne). Po powrocie z urlopu warto wybrać się do fryzjera w celu podcięcia końcówek i skorzystania z zabiegów silnie nawilżających pasma. Udanych wakacji! 

Łagodny szampon oczyszczający do włosów i ciała z Proteiną Pszeniczną, Prowitaminą B5 i Anty-Chloryną. Usuwa pozostałości produktów słonecznych, chloru i wody morskiej, delikatnie nawilżając włosy i ciało. Jest doskonały do codziennego stosowania. Kosmetyki Keune dostępne w salonach fryzjerskich.