Artykuły powiązane

 

W 2008 roku serwis e-wesel.pl, jako pierwszy w Polsce, wydał Organizer Ślubny, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród osób organizujących swój ślub i wesele. Obecnie światło dzienne ujrzała trzecia edycja wydana wraz z telewizją Wedding TV.

Najnowszą edycję Organizera można zdobyć na targach ślubnych organizowanych w całej Polsce lub zamówić przez serwis e-wesele.pl.

Organizer Ślubny to specjalny notatnik i kalendarz, dzięki któremu z łatwością można zorganizować ślub oraz wesele. Pozwala on na panowanie w pełni nad każdym etapem organizacji najważniejszego dnia w życiu. Organizer został podzielony na poszczególne branże. Obok każdej branży są rubryki, w których można notować wszelkie istotne informacje i ustalenia ze spotkań z przedstawicielami firm.

Kto zaczął już organizować swój Wielki Dzień ten dobrze wie, że najtrudniejszym elementem jest ustalenie miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Rezerwacji lokalu należy dokonać najlepiej na około rok przed terminem ślubu. W Organizerze mamy dokładnie rozpisane o co należy spytać i co zanotować podczas spotkania z restauratorami (m.in. koszty na jedną osobę dorosłą i dziecko, wysokość zaliczki, termin końcowego rozliczenia, koszt poprawin). Mamy tu również miejsce na rozrysowanie układu stołów na sali. W podobny sposób rozpisane są także inne branże - moda dla pań, czyli kilka stron na notatki dotyczące kreacji ślubnych. Możemy tam zanotować adres salonu, model sukni, który nam się spodobał, rozmiar, cenę wypożyczenia lub kupna, zaliczkę. Foto, czyli wszystkie możliwe opcje kosztów sesji w studio, plenerowej, reportażu, zaliczki oraz ostatecznego rozliczenia. Nie zapomnieliśmy również o obrączkach, urodzie, muzyce, modzie dla panów. Są strony poświęcone dekoracjom sali weselnej, kościoła oraz samochodu, kwiatom dla panny młodej, świadkowej i drobnego bukieciku do butonierki, o którym nie można przecież zapomnieć. Dalej znajdziecie listę gości, na której można zaznaczyć sposób dostarczania zaproszenia, potwierdzenia przybycia, noclegi oraz transport. Cały Organizer Ślubny wieńczy kosztorys, w którym (by kontrolować stan naszego ślubnego portfela) na bieżąco można wpisywać poszczególne wydatki. Co więcej Organizer Ślubny uwzględnia kalendarz na 26 tygodni przed datą ślubu. Wystarczy od daty ślubu odjąć 26 tygodni (około pół roku) i wpisać daty poszczególnych tygodni, by stworzyć swój indywidualny Wedding Planner! A im bliżej uroczystości, tym zwiększa się ilość miejsca do zapisywania wizyt i spraw do załatwienia. Bo niestety im bliżej końca, tym więcej spraw na głowie. W wolnej chwili można zapoznać się z ofertami firm i artykułami o tematyce ślubnej.

Dzięki Organizerowi organizacja ślubu i wesela nie będzie się jawić jako droga przez mękę, ponieważ pozwoli wam trzymać rękę na pulsie. Od połowy lutego osoby, którym nie uda się otrzymać Organizera podczas Wielkiej Gali Ślubnej, będą mogły zamawiać go przez serwis e-wesele.pl

Organizer Ślubny to:

  • więcej czasu dla siebie
  • mniej stresu
  • kontrola ślubnych wydatków
  • świetna ściąga wszystkich niezbędnych spraw do załatwienia
  • gwarancja dobrej organizacji swojego ślubu oraz wesela