Artykuły powiązane

 Mam na imię Kasia i za kilka dni kończe 26 lat. Od trzech lat jestem zagorzałą uczestniczką forum e-wesele.pl, mimo że ślubu nie planuję. Może nie jestem grubaskiem i obżaciuchem, ale czuję się "duża". Ciężko mi znaleźć jakieś fajne ubranie, aby zatuszować moje mankamety a pokazać to, co dobre. Mam spore biodra, ale i biust.
Chciałabym się nauczyć sztuczek makijażu. Moją zmorą jest podwójny podbrudek i brak kości policzkowych. Moje wymiary wyglądają nastepująco:
 • wzrost 174 cm
 • waga 78 kg
 • biust 110 cm
 • pas 77 cm
 • biodra 106 cm

  Jak widać nie jest za ciekawie, mimo to chciałabym w końcu poczuć się choć na chwilę atrakcyjna. I wierzę, że da się coś z tym zrobić i że dzięki Metamofozom uwierzę w siebie. pozdrawiam,

  Kasia


  Na ciemnych włosach Kasi zrobiono pasemka, na które nałożono farbę o 4 tony jaśniejszą od naturalnego koloru jej włosów. W efekcie uzyskaliśmy jesienną tonację z mnóstwem jaśniejszych refleksów.

  Po nałożeniu farby, nastąpił czas na Klimazon - lampę, która emitując ciepło otwiera łuski włosa, sprawiając, że włosy lepiej chłoną nałożony na nie kolor. Dzięki temu kolor jest intensywniejszy i dłużej utrzymuje się na włosach.

  Włosy zostały poddane rzetelej obróbce. Końcówki zostały ścięte, a włosy wycieniowane w taki sposób, by ograniczyć nadmierne puszenie się loków.

  Zamyślona i skupiona Ania z już dobranymi rzeczami na pierwszą profesjonalą zdjęciową Kasi.

  Aby twarz wyglądała na świeżą i świetlistą, pod nieco zmęczone oczy Kasi umieściliśmy korektor z rozświetlającymi drobinkami.

  Ostatnie poprawki przed sesją....
  ...ioto efekty!

   Dodatkową atrakcją, którą przygotowaliśmy dla Kasi była wizyta w gabinecie medycyny estetycznej dr Ilony Osadowskiej. Po wnikliwej rozmowie i analizie kondycji cery Kasi wykonano dwa zabiegi: elektrokoagulację (usunięcie naczyniaka - dużego czerwonego punktu na grzbiecie nosa) oraz usunięcie kurzych łapek i prewencję zmarszczek wokół oczu. W zagłębieniach przy kąciuku oczu została podana toksyna botulinowa, która ładnie wypełniła pierwsze kurze łapki, nadając oczom większej wyrazistość.

   Relację z wizyty u dr Ilony Osadowskiej zamieścimy w następnym numerze magazynu Uroczystość oraz na stronach www.e-wesele.pl i www.dr-osadowska.pl

  Ekipa akcji Moja Metamorfoza
  Centrum Stylizacji AGG Anna "Gielar" Gregorczyk (dobiór ubioru do sylwetki, www.stylizacja.eu), Miwa Art Metamorfozy Agnieszka Drzewiecka (stylizacja fryzury i makijażu), Fabryka Wizażu Jarek Romacki (sesja zdjęciowa, www.fawiz.pl), dr Ilona Osadowska (konsultacja, medycyna estetyczna). Dziękujemy pani Grażynie Kazimierczak (Centrum Handlowe, Pawilon 46, ul. PCK, Police) za udostępnienie biżuterii na potrzeby sesji.