Artykuły powiązane

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, weź udział w naszym konkursie Moja Metamorfoza. Na początku nasze specjalistki spotkają się z Tobą, aby Cię poznać. Wspólnie opracujecie plan metamorfozy - omówicie po kolei twarz, fryzurę, makijaż i sposób w jaki się ubierasz. Nasze specjalistki doradzą Ci, w jaki sposób możesz podkreślić swoją urodę makijażem, fryzurą i odpowiednim strojem. Wykonają profesjonalny maku-up, zrobią nową fryzurę, a nasza projektantka zaproponuje Ci odpowiednie rzeczy do Twojej figury i stylu, byś mogła czuć się pięknie i komfortowo. Waszej wspólnej pracy będzie towarzyszył fotograf, który zrobi zdjęcia przed i po metamorfozie.

W czyje ręce się oddajesz?            Naszymi specjalistkami są Anna "Gielar" Gregorczyk z Centrum Stylizacji AGG oraz Agnieszka Drzewiecka z Miwa Art Metamorfozy. Anna "Gielar" Gregorczyk jest projektantką mody, absolwentką studiów dziennych łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Tkaniny i Ubioru - jedynego takiego kierunku na państwowej uczelni w Polsce. Swoje początki na szczecińskim gruncie projektowania i tworzenia nietuzinkowych ubiorów młoda projektantka zaczęła stawiać w Agencji Mody U. Studio. To właśnie w tej firmie Anna "Gielar" Gregorczyk nauczyła się łączyć swoje artystyczne wizje z zapotrzebowaniem klientów. Delikatna forma projektów i bardzo staranne wykonanie sprawiły, że projektantka ma dziś bardzo liczne grono stałych klientek. O dużej troskliwości wobec nich świadczy fakt, że stroje wykonywane są własnoręcznie lub ściśle nadzorowane przez samą projektantkę.

Anna Gielar pomoże Wam w zdefiniowaniu własnego stylu. Pomoże w selekcji garderoby, pokazując nowe, ciekawe połączenia rzeczy, które już macie w swojej szafie. W trakcie metamorfozy stworzy razem z Wami dwie nowe kreacje na konkretne okazje. Do stworzenia nowego wizerunku nasza projektantka posłuży się zarówno Waszymi rzeczami, jak i wykorzysta projekty z własnego atelier.
 

Agnieszka Drzewiecka jest dyplomowaną wizażystką i stylistką. Swój pierwszy dyplom uzyskała w 1998 roku. Od tego czasu nieustanie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje. Swoją wiedzę oraz umiejętności wykorzystywała pracując jako kosmetyczka-wizażystka w Instytucie Kosmetycznym dr Ireny Eris. Przez ponad trzy lata była również wizażystką i stylistką reprezentującą kosmetyki marki PRIVI. W międzyczasie przygotowywała modelki do sesji zdjęciowych, pokazów mody szczecińskich projektantek, pomagała w stylizacji zespołów tanecznych. Jako osoba młoda i energiczna często wyjeżdża na Międzynarodowe Targi Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej do Warszawy i Poznania, które pozwalają na bieżące uzupełnianie wiedzy, a tym samym pełną sukcesów pracę ze swoimi klientkami. Obecnie prowadzi własną firmę kreowania wizerunku Miwa-Art Metamorfozy.

 

Agnieszka Drzewiecka zajmie się Waszą twarzą i fryzurą. Doradzi w jaki sposób się czesać i malować, by podkreślić rysy twarzy i retuszować pewne jej niedoskonałości. Pokaże nowe zestawienia kolorystyczne oraz najnowsze trendy w wizażu. To, w jaki sposób się zmienicie zależy całkowicie od Was. Możliwa jest całkowita zmiana wizerunku lub tylko lekka modyfikacja, połączona z konsultacją wizażysty i stylisty.


W trakcie całej metamorfozy będzie Wam towarzyszył fotograf Jarek Romacki z Fabryki Wizerunku, który uchwyci każdy moment przemiany a na koniec metamorfozy zrobi sesję zdjęciową.

Fabryka Wizerunku, którą współtworzy Jarek to instytucja z perspektywą. I to nie byle jaką, bo z widokiem na miasto i port z okien piątego piętra secesyjnej cynkowni przy ul. Kolumba. Stare fabryczne mury są doskonałym kontrastem dla studia fotograficznego, powstającej agencji modelek i centrum stylizacji. W surowym wnętrzu tworzone są od kilku miesięcy niebanalne sesje fotograficzne, stylizacje ślubne oraz sesje zdjęciowe dla nowożeńców. Ekipie zależy, by każda z sesji zdjęciowych miała niepowtarzalny charakter, a każdy z pomysłów jest dokładnie omawiany z klientami. Plan zdjęciowy zmienia się zależnie od koncepcji - raz wnętrza fabryczne to barokowy pałac, innym razem nowojorski loft. Jak podkreśla Jarek Romacki na powstanie dobrego zdjęcia ślubnego składa się praca całego zespołu. Efekty można obserwować między innymi w ogólnopolskim magazynie Moda na Ślub i Super Ślub.

Ile to kosztuje?
Uczestnictwo w Mojej Metamorfozie nic nie kosztuje. Koszty stylizacji, czyli doboru kreacji, nowej fryzury oraz makijażu są darmowe.

Co zrobić, żeby wziąć udział w Metamorfozie?
Jeżeli chcesz wziąć udział w Metamorfozie, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Powinno ono zawierać:
* dwa zdjęcia (jedno twarzy, a drugie całej sylwetki) w formacie minimum 10x15 cm
* krótki opis, czym zajmujesz się na co dzień, co chciałabyś zmienić, co Ci się w sobie podoba, a z czego jesteś niezadowolona oraz czego oczekujesz po metamorfozie
* dane osobowe - imię, nazwisko, wiek, wzrost, wymiary (biust-pas-biodra)
* dane teleadresowe - dokładny adres, aktualny telefon i adres mailowy
 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres redakcji: Baltic Art, ul. Zapadła 10, 70-033 Szczecin lub drogą mailową na adres: biuro@balticart.pl z dopiskiem "Moja Metamorfoza".
Spośród nadesłanych zgłoszeń do metomorfozy zostanie wybrana jedna osoba, a zdjęcia z jej przemiany zostaną opublikowane w następnym numerze Uroczystości oraz na stronie internetowej e-wesele.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 27 stycznia 2008r.