Autor Wątek: Villa Astoria  (Przeczytany 18282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Villa Astoria
« dnia: 24 Stycznia 2006, 09:29 »
Hej!

Zainteresował mnie ostatni lokal podany w temacie. Przeglądałam starsze posty i widziałam, że jedna z formułowiczek miała tam swoje wesele. Pisali też co niektórzy, że mają być w tym lokalu jakieś przebudowy, gdyż sala jadalna jest oddzielona od sali tanecznej i miało się to zmienić. Czy wiecie coś na ten temat ?? Wogóle interesuje mnie wszsytko co wiecie o Villa Astoria. Klimat jaki jest przedstawiony na zdjęciach bardzio mi się podoba. Jedzonko też zapowiada się bardzo dobre;) Piszcie wszystko co wiecie :)

pozdrawiam

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2006, 09:32 »
O przebudowie nic nie wiem, w celu wyjaśnienia tych pogłosek chyba najlepiej zasięgnąć informacji u źródła. Przeczytaj ślubną relację Obri, znajdziesz tam pewnie sporo informacji na temat lokalu.

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Stycznia 2006, 10:16 »
Już czytałam :) Wszystko wygląda bardzo ładnie. Szkoda że nie zamieściła zdjęć z wesela :(

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Stycznia 2006, 10:24 »
Z mojej strony mogę napisać co na plus :
1. elegancki wystrój wnętrz, z uwagi na to zbędne są dekoracje
2. ładnie nakryte stoły
3. naprawdę duużo jedzenia, wszystko co zostanie pakują i można zabrać do domu
4. pokój dla młodej pary - w czasie wesela można pójść się odświeżyć lub odpocząc w intymnej atmosferze
Na minus :
1. lokal nie ma klimatyzacji, jesli na dworze jest ciepło w salach jest gorąco
2. podział na 2 sale, dj lub zespół nie ma kontaktu ze wszystkimi gośćmi, w sali jadalnej nie słychać co mówi prowadzący zabawę, choć słychać muzykę
3. wydawanie ciepłych posiłków niezbyt sprawne
Ogólnie lokal jednak oceniam pozytywnie. Jesli nie przeszkadza Ci podział sal to możesz śmiało organizować tam wesele.

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Stycznia 2006, 10:32 »
Dzięki serdeczne za opinie. W sumie troche przeszkadza mi ten podział sal, ale marzę o weselu w takim właśnie klimacie:) Bezpośrednio w Szczecinie jest nie wiele takich miejsc. Najbliżej w sumie mam do Hotelu Bończa, ale on odpada napewno.

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Stycznia 2006, 10:36 »
No i cena jest dosyć atrakcyjna :D A na kartę e-wesele dadzą Ci zniżkę :wink:

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Stycznia 2006, 10:37 »
Wiem własnie  :D   też na to liczę  :wink:

Offline obri

  • Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 606
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Stycznia 2006, 11:21 »
Hej :-)
Zgadzam się z Julią :-)
-lokal jest elegancki i robi bardzo dobre wrażenie (gościom bardzo się podobało!)
-świetny apartament dla nowożeńców
-obsługa OK (u mnie wydawanie ciepłych posiłków odbyło się sprawnie i wszystkie życzenia
 gości były spełniane w trybie natychmiastowym)
-jedzenie wyśmienite i wszystko bardzo ładnie podane - stoły bardzo porządnie wyglądają
-cena OK, współpraca z organizatorem OK, można się dogadać pod każdym względem
-niestety minus to oddzielna sala taneczna - trochę psuje całkowity efekt imprezy
-gdy na dworze upał, w środku musi być sauna - ja miałam wesele 24 września - dzień był  
 bardzo ciepły, ale noc już chłodniejsza - mimo tego goście musieli chłodzić się na    
 zewnątrz

Ale mimo wszystko lokal mogę polecić z czystym sumieniem.
Jak macie więcej pytań, chętnie odpowiem.
Aha, no i postaram się zamieścić dawno już obiecane fotki z imprezy  :roll:

Serdecznie pozdrawiam!

Mój Aniołeczek 19.02.2008 (*)

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Stycznia 2006, 11:33 »
Jeszcze jednym plusem jest wysokość sali, która pozwala na zafundowanie sobie pękającego balonu, z czego skwapliwie skorzystałam :D oraz oddzielna sala dla palaczy.

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Stycznia 2006, 12:39 »
Dzięki Obri za Twoją opinie  :D Już nie mogę doczekać się zjęć  :) Ja planuje ślub w czerwcu więc raczej spodziewam się, że będzie ciepło. Zastanawią sie czy możnaby było wstawić tam parę wentylatorów, zamaskować je tiulem czy czymś innym tak by nie gryzły się z salą i jej wystrojem :wink:

Offline obri

  • Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 606
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Stycznia 2006, 13:07 »
No niestety wentylatory były na sali, ale nie dawały zbyt dużego efektu.
Pociesz się, że w czerwcu ostatnimi czasy nie ma zbyt dużych upałów :-)

Mój Aniołeczek 19.02.2008 (*)

Offline kassix22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Stycznia 2006, 14:10 »
ojej to nie dobrze :( ale trudno jakos to bedzie, mam nadzieje ze upal nie bedzie nam doskwieral  :wink:

Offline marzenieeee

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5625
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lutego 2008, 13:49 »
kto był ostatnio na weselu w villi astoria? jakie opinie o obsłudze?

moje aniołki 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 aniołek Lenka 21tc {*}

Offline rudzia30
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lutego 2008, 17:38 »
Nie rozumiem jednej rzeczy mając tak piękny lokal, willę - dlaczego nie ma klimatyzacji ?

Oszczędzać na klimatyzacji i nazywać się willą nieporozumienie !

Zdjecia bardzo sprytnie są zrobione, wrażenie wielkiej sali, w rzeczywistosci są trzy małe sale.

Offline KW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08-08-2009
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Lutego 2008, 11:38 »
Ja wczoraj podpisalam umowe o sale w Villa Astoria.   Decyzje podjelismy po dokladnym przejrzeniu i porownaniu wszystkich ofert.   Na wybor miala wplyw nie tylko wygrana w "castingu"  ;) ale także wiele pozytywnych ocen forumowiczow i naszych znajomych.   Klimatyzacja zostala zainstalowana w tym roku - pytalismy o to kilka razy i bylismy na miejscu.  Byla to dla nas ważna kwestia, ponieważ wesele robimy w sierpniu.
Pzdr!
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2008, 11:42 wysłana przez KW »


Offline marzenieeee

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5625
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lutego 2008, 13:03 »
Też wlaśnie nam mówiono że została założona klimatyzacja.  Ja równiez podpisałam z nimi umowe. Ale ciekawi mnie jak wygląda cała ta organizacja i obsługa wesela.

moje aniołki 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 aniołek Lenka 21tc {*}

Offline rudzia30
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Lutego 2008, 20:54 »
Kochanie klima i klimatyzacja to ogromna różnica, my też chceieliśmy wziąść ślub w tym roku ale w wakacje nie było terminów lub opcje były za drogie, dlatego załatwilismy sobie coś w ciemno dalismy zaliczkę za wesele na salę która dopiero bedzie w przyszłym roku i temperaturę mamy zagwarantowaną cztery stopnie max przy największych upałach, lokal będzie w piwnicach.

Offline marzenieeee

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5625
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Marca 2008, 18:43 »
I co nikt nic niewie nowego?

moje aniołki 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 aniołek Lenka 21tc {*}

Offline jaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • data ślubu: 09.08
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Września 2008, 10:57 »
06.  wrzesnia mielismy przyjecie  weselne wlasnie w tym lokalu.  Spotkaly nas same nieprzyjemnosci.  Po wyjsciu gosci weselnych i zespolu - czyli kiedy w lokalu sprzatala juz tylko obsluga zginal nam przyniesiny przez nas laptop i projektor do wyswietlania zdjec.  Oczywiscie winnych nie ma a szefostwo umywa rece i nie poczowa sie do jakiejkolwiek odpowiedzialnosci lub zadoscuczynienia,
Poza tym obsluga do d. . y!!Przynieslismy swoje ciasta do pokrojenia.  Stoly z nimi bylo szybko puste wiec myslalam ze okazaly sie pyszne i wszystko poszlo.  Na drugi dzien okazalo sie ze w chlodni sa jeszcze 3 cale blaszki ciast ktorych kelnerom poprostu nie chcialo sie pokroic.  Oprocz tego nie bylo ani talerzykow, ani widelcow ani sztuccow to nakladania ciasta.  Obiecano zapakowac nam jedzenie po weselu ktorego zostalo duzo-na drugi dzien w lodowce pustki a wiem ze na  stolach zostalo pelno miesa i ryb.  Na dodatek poginela nam wodka-latwo bylo sie zorientowac poniewaz ne bylo jej u nas duzo na weselu-serwowalismy wino i piwo i wodki kupilismy tylko ok.  20 butelek ktore nie poszly.  Jednym slowem obsluga spala i tylko siedziala w swoim pokoiku.  Podobnie wygladala obsluga zespolu za ktory zaplacilismy.
Rozmawialam na ten temam z kolezanka ktora rok temu wyprawiala tam wesele.  Jej zginelo 650 zl z zabaw oczeoinowych i obsluga wygladala podobnie.  Niektorzy mysla ze na szczesciu i ufnosci w tym dniu mozna poprostu dobrze zarobic. 
Odradzam ten lokal i daje przestroge innym ze wesele to odpowiedzialna impreza i ze nie ma co sie wstydzic ale poprostu patrzec na rece i liczyc butelki-czy zgadzaja sie puste z pozostalymi i pilnowac wszystkiego do ostatniej chwili-bo na grzecznosci i manierach i zaufaniu tylko sie traci.

Offline marta83

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Kobieta
  • Nareszcie...
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Września 2008, 20:50 »
Ojej to zmartwilas mnie, bo w przyszlym roku organizuje tam swoje wesele  :( zaplacilam juz zaliczke, a sala mi sie bardzo podoba :-\

Offline Olaa
  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Września 2008, 01:01 »
Mój znajomy też się tam weselił 23.08 i również był niezadowolony z obsługi.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline jaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • data ślubu: 09.08
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Września 2008, 22:07 »
Nie chce nikogo zniechecac albo straszyc ale pomijajac fakt kradziezy bardzo wartosciowych rzeczy obsluga w tym lokalu nalezala do jednych z najgorszych.  Kelnerzy w tym lokalu nie robili nic.  Talerze z ciastem staly puste mimo ze w lodowce znajdowaly sie 3 pelne i nietkniete formy.  Nie bylo ani talerzykow ani widelcow ani sztoccow do nakladania ciasta.  Na stolach nie bylo bultelek wodki a wino przez nas przyniesione nie bylo  nalewane.  Barszcz powinien byc serwowany duzo wczesniej niz w rzeczywistosci.  Mialam wrazenie ze kelnerzy ciagle zajmowali sie soba i przesiadywali w swoim pokoiku.  Poza tym na stolach nie bylo napojow gazowanych a po weselu obiecano nam ze pozostale jedzenie zostanie zapakowane w pudelka ale na drugi dzien w lodowce znajdowal sie tylko talerz z 4 plasterkami szynki.  Nie chodzi o jedzenie ale o zasade.  Na stole znajdowalo sie jeszcze b.  duzo jedzenia za ktore zaplacilismy.  Oprocz tego kelnerzy poprostu czestowali sie przyniesionym przez nas ciastem oraz tortem weselnym.  Nie mialabym nic przeciwko temu ale wydaje mi sie ze oni sa w pracy a nie na imprezie-poza tym wystarczylo by zapytac.  Mialam wrazenie ze przemykali z talerzami z tortem weselnym do kuchni aby tylko nikt ich nie zauwazyl. 
Kierownik lokalu w trakcie przygotowan byl b.  mily, pomocny ale podczas wesela prawie  go nie widzialam i mialam wrazenie ze nie zwraca uwagi na prace swoich pracownikow.  Nie mam pojecia jak moga z lokalu zniknac palety jedzenia oraz butelki wodki z wesela poprostu niezauwazone przez nikogo a przede wszystkim przez kierownika lokalu.  Nikogo nie przylapalam ani nie zlapalam za reke ale przestrzegam aby poprostu uwazac nawet jesli moze to wydac sie paranoiczne albo niegrzeczne. 
Ja mam do dzisiaj b.  niemile wspomnienia z tego dnia (wieczoru) a powinien byc to najpiekniejszy dzien w moim zyciu.  Sprawa kradziezy zostala zgloszona na policje (ten obszar jest monitorowany) wiec mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie wyjasni. 
Mnie rowniez spodobala sie sala, mielismy swietny zespol (Muzykanci), jedzenie bylo dobre (chociaz jak na cene-160zl za osob wydawalo mi sie troche niewiele-szczegolnie przystawki) ale po swoich doswiadczeniach i kilku weselach u znajomych musze stwierdzic ze w mniejszych lokalach rodzinnych takie rzeczy nie maja miejsca-kelnerzy pracuja jak nalerzy, torebki i aparaty fotograficzne leza na stole i nic sie nie dzieje. 
Radze kazdemu poprostu uwazac i nie dac sie zwiesc usmiechowi.

Offline arafat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 14.02.2004
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #22 dnia: 2 Października 2008, 11:29 »
trafiaja sie rózne wesela. . . . ja sam byłem na weselu w wyżej wymienionym lokalu i go polecam !

Pierwszy post na forum i tak zachwalajacy ? Zmodyfikowałam go .
« Ostatnia zmiana: 4 Października 2008, 23:00 wysłana przez ela »

Offline zielony_groszek79

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • Staropanieństwo z wyboru odroczone ;)
  • data ślubu: 18.10.2008 r.
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #23 dnia: 3 Października 2008, 10:47 »
Hehe niezła krypciocha :P
Szef lokalu się skubnął, że obsmarowaliście knajpę :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #24 dnia: 3 Października 2008, 11:04 »
nie tylko na tym forum  obrobiono tyłek astorii.. widac ktos był bardzo bardzo niezadowolony..

własnie moja pacjentka będzie miała tam wesele.. na 100% napisze sama ( lub ja)  co było na weselu..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asashia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 833
  • Płeć: Kobieta
  • ~so be it~
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #25 dnia: 3 Października 2008, 19:38 »
my byliśmy na rozmowach w astorii...ale zrezygnowaliśmy zniechęceni nastawieniem menagera....wiadomo,ze sa lepsze i gorsze dni-my trafilismy na gorszy-ale w sumie na dobre nam to wyszlo-dobrze, ze przed podpisaniem umowy...a nie po...
Niezmiennie rozczula mnie etykietka-którą zabrałam z porodówki z łóżeczka córeczki: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne... Zostałam Mamą! Mam w końcu swoje upragnione niebo!

Offline jaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • data ślubu: 09.08
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #26 dnia: 5 Października 2008, 13:55 »
Najlepiej samemu sie przekonac bo opinie sa rozne.  Mozliwe ze manager bedzie chcial poprawic nadszarpnieta opinie lokalu i podzas kilku nastepnych przyjec weselnych bedzie robil wszystko aby tylko poprawic obsluge podczas wesela i zadowolenie z lokalu.  Chce tylko wspomniec ze juz po podpisaniu umowy rowzniez weszlam na forum aby zasiegnac opini na temat lokalu i na 90% opini zawsze znalazlam zastrzezenia odnosnie obslugi.  Rowniez moja kolezanka ktora wyprawiala tam wesele miala prawie ze identyczne problemy jakie mialam ja (brak talerzykow i widelcow na stole z ciastami)-szkoda tylko ze rozmawialam z nia kilka miesiecy po weselu kiedy jej emocje opadly i pozostaly jej tylko te dobre wspomnienia z imprezy (jestem przekonana ze gdybym rozmawiala z nia na swiezo po weselu to inaczej przedstawilaby mi cala ta sytuacje). 
Prosze poszukac innych opini na temat tego lokalu na forum-a wiem ze sa bo sama je odwiedzalam aby zasiegnac opini rowniez u osob trzecich ktore nie mialy az tak nieprzyjemnych przygod jak my-mam na mysli bezczelna kradziez.
Jeszcze raz radze poprostu hamsko liczyc kazda butelke alkoholu i kazdy plasterek jedzenia bo organizatorzy wesela nie maja skrupulow aby nas oszukiwac i zarabiac na naszej naiwnosci dlaczego wiec my mielibysmy byc tacy ufni na miejscu.

Offline asashia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 833
  • Płeć: Kobieta
  • ~so be it~
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #27 dnia: 5 Października 2008, 20:22 »
jest tylko taki mały szczegól....na naszym weselu nie powinnismy liczyc butelek-bo to chyba marnie wtedy by wyszla ta zabawa , co?
sa tutaj na forum rowniez bardzo pochlebne opinie i relacje z astorii...np glowna sale maja bardzo elegancka...co tez niewatpliwie jest plusem...kradziezy jednak nic nie usprawiedliwia...wspolczuje parom,które miały te nieprzyjemnosc!
Niezmiennie rozczula mnie etykietka-którą zabrałam z porodówki z łóżeczka córeczki: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne... Zostałam Mamą! Mam w końcu swoje upragnione niebo!

Offline marzenieeee

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5625
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Października 2008, 16:09 »
Ja miałam tam wesele 20 września tego roku i byłam bardzo zadowolona, tylko co do sprawy dekorowana byłam zła, bo w dzień ślubu to przesada. A co do organizacji to nie mam nic do zarzucenia obsłudze bo u nas się spisała na medal. wszystko było dograne podawanie posiłków itp ja lokal polecam. nic nam nie zginęło, obsługa chciała sama nam pakować resztki ale my nie chcieliśmy wzieliśmy tylko ostatnie ciepłe danie bo już prawie nikogo nie było a sporo tego zostało. ja polecam ten lokal.

moje aniołki 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 aniołek Lenka 21tc {*}

Offline jaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • data ślubu: 09.08
Odp: Villa Astoria
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Października 2008, 16:55 »
Widocznkie kierwnik wzial sobie do serca skargi na forum i sprawe na policji albo przestraszyl sie ze poprzez negatywne opinie moze stracic potencjalnych klientow na przyszly rok.  U nas natomiast na stolach rowniez zostalo bardzo duzo jedzenia i obiecano je nam zapakowac niestety na drugi dzien nie bylo po nim sladu widac.  Oprocz tego w menu i tak jak sie umawialismy mialo byc 2l sokow oraz napojow gazowanych na osobe a na naszym stole byly tylko rozcienczone soki i woda z kranu.  Ja dopiero po jakims czasie zorientowalam sie ze na stole nie ma zawartych w menu (oraz cenie) napojow.  Pragne rowniez zaznaczyc ze probowano nas namowic do kupienia tych napojow na wlasna reke bo jak stwierdzil kierownik 2l na osobe to jego zdaniem za malo.  Poradzilam sie kolezanki ktora wyprawiala wesele i poradzila mi nic nie dokupowac poniewaz jej zdaniem napoje i tak zostaja.  Tak tez zrobilam biorac pod uwage ze napoje pite sa przede wszystkim do wodki ktorej na naszym weselu (ze wzgledu na jego miedzynarodowy charakter-przede wszystkim oferowalismy piwo i wino) bylo bardzo malo.  Widac bardzie oplaca sie serwowac napoje przyniesione przez pare mloda niz przez lokal.  A z racji tego ze para mloda napojow nie dowiozla to nie bylo ich .  Oprocz tego prosilam aby na powitanie przygotowac kieliszki z sokiem pomaranczowym dla kobiet w ciazy oraz starszych lub dzieci ale tego rowniez sie nie doczekalam. 
Jedyne co moge powiedziec to ze gratuluje udanego wesela ale moim zdaniem mialas poprostu szczescie-a moze i obsluga byla inna.  Ale na takiej obsludze i pakowaniu jedzenia gosciom lokal dlugo nie pociagnie bo musi z czegos zyc a zyje z reguly wlasnie z resztek ktore serwowane na drugi dzien serwowane sa w innym lokalu.   Ja moge pisac i pisac i ksiazke mozna by wydac na ten temat ale w skrucie lokalu bym nie polecila i nie beda polecac.  Reasumujac mam wrazenie ze przez caly czas przygotowan mowilam do sciany bo z wielu moich prosb i zapewnien poprostu nic nie wyszlo.  Innym parom zycze tylko powodzenia i udanej wspolpracy z lokalem-mnie jej zabraklo.