Autor Wątek: Grudziądz i okolice  (Przeczytany 55497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Grudziądz i okolice
« dnia: 7 Czerwca 2007, 19:54 »
Jak na razie spotkałam na forum tylko jedną osobe z Grudziądza. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami które tam mieszkają żeby pomogły mi znależć odpowiedzi na kilka pytań dotyczących tego miasta. Zastanawiam się czy są w Grudziądzu jakieś szkoły tańca. Gdzie warto się wybrać żeby zrobić zdjęcia plenerowe. Jest ktoś kto mi pomoże?? Pozdrawiam.

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipca 2007, 12:28 »
Czekam i czekam, może ktoś tu się zjawi z moich okolic. Czas ucieka, chyba przyjdzie nam uczyć się tańczyć z płyty.  :dno: A na plener chyba posłucham mojego fotografa i ruszymy do Kwidzyna.

Offline interdan
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2007, 22:01 »
Witam.

Informuję, że Trzecie Kujawsko-Pomorskie Targi Ślubne odbędą się:

- 27 stycznia 2008r.  w Centrum Targowym „Park” w Toruniu, ul.  Szosa Bydgoska 3, g.  11-17
- 3 lutego 2008r.  w Hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy, ul.  Toruńska 59, g.  11-17

wstęp 6,-zł (dzieci bezpłatnie)

Organizator: „Piękny Ślub Wspaniałe Wesele” 
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 8 Maja 2009, 22:46 wysłana przez liliann »

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lutego 2008, 13:44 »
Witam was wszystkie:) Ja tez jestem z Grudziądza.  Siva- pytałas o szkołe tańca - ja wiem tylko o Studio Latino w starej kuzni.  maja w swojej ofercie nawet "warsztat weselny" tj.  kurs specjalnie dla narzeczonych:) Własnie dzisiaj wyslalam do nich e-maila, by dowiedziec sie ile czasu przed trzeba sie zapisac na kurs. 


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lutego 2008, 14:50 »
Podążając za apelem Zuzy142000, dziele się swoimi informacjami nt. wesela i ślubu.  Weseel robimy w Czarcim Młynie, zespół : albo eden albo flash, fotograf: foto-story D.  Kaźmierczak z Inowrocławia, Kamerzysta: KAM-TOM video.  Jesli chodzi o kwiaciarnie i ceny bukietów to od kolezanki, która tez w tym roku się "hajta", wiem ze najtaniej robią bukiety w Kuźni.  Mnie najbardziej podobaja sie pomysly pań z Billi, ale tam tez żadaja najwiekszych sum.


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lutego 2008, 18:17 »
MonkaG1 dzięki za info, ale ja już dawno po ślubie jestem. My mieliśmy wesele w Domu weselnym "Karolina" w Świerkocinie było naprawdę super, z  właścicielką super komunikacja, tak samo z personelem.

Offline 85kasia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.08
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maja 2008, 12:18 »
szkoda że już po bo bym odpowiedziała z chę cią na te pytanka!wiecie że w grudziądzu otworzył sie świetny salon sukien na sikorskiego.  w koncu coś w takiej mieścinie sie rusza.  fajne kecki majA :D

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 2 Czerwca 2008, 12:45 »
zuza142000- ja chętnie skorzystam z Twoich sugestii:) Mam ślub 26 lipca, ale nadal nie wiem gdzie się uczesać i umalować - myślałam nad Image'em koło makalu i loreal'em na chełmińskiej.  Chciałabym w związku z tym niedługo umówić się na próbne czesanie i makijaż.  Jeśli chodzi o fryzurę, to mam dwa pomysły: włosy kręcone i częściowo upięte (mam czarne włosy do pasa) albo kok hiszpański z wpiętą bordową różą ( bukiet będę miała z bordowych róż).  Jeśli chodzi o makijaż - zależy mi na tym by nie spłynął, gdy będzie gorąco i jak najdłużej utrzymywał świeżość.  Nie mam pojęcia w jakie miejsca w Grudziądzu "uderzyć" - wybór fryzjerów i kosmetyczek jest spory. Będę wdzięczna za wszelkie uwagi:)


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 2 Czerwca 2008, 17:06 »
Dziękuję za info:) przyda się.  Jeśli chodzi o La Rosę - byłam tam, ale trafilam na Panią, która nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, nie wiem jak się nazywała, ale nie wykazała żadnego zainteresowania moimi pytaniami itp.  ::) Troszkę się zraziłam, ale skoro tak gorąco polecasz i piszesz, by  rozmawiać z p.  Anią, to spróbuję jeszcze raz.  Myślałam też o kwiaciarni w Billi, ale podobno własnie z panie Billii pracują w La Rosa, a cenowo jest spora różnica.
Co do makijażu - ja wolę bardziej wyraziste, jestem brunetką i "ciemne oko" pasuje mi.  Jak zdcyduję sie na koka hiszpańkiego to oczy będą takim punktem centralnym twarzy, muszą być zaakcentowane.  Natomiast jesli będą to lużne loki i upięcie (moja druga opcja) to jak najbardziej delikatny makijaż,stonowany.  Chętnie skontaktuję sie z Twoją panią.  Acha! paznokcie. . . tipsów nie chcę, bo nigdy nie miałam i jakoś nie mam przekonania;) zostanę przy swoich, tylko musze je troche "podkurować" by były dłuzszę, bo niestety mam problem z rozwarstwianiem sie ich. Myślę ze delikatny frencz albo bordo będą najlepsze.
Wesele mam w "Czarcim" - jesli dysponujesz jakimis opiniami swoimi bądz znajomych to tez chętnie posłucham, bo spotkałam sie z pozytywnymi jak i negatywnymi uwagami dot.  obsługi, jedzenia itp.  Chciałabym wiedziec na co zwrócić uwagę i czego dopilnowac.


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Czerwca 2008, 17:31 »
Dziękuję Ci:)
Ślub kościelny mam w Mokrem, k.  Grudziądza, w niedużym, moim "rodzinnym" kościółku.  Z dala od ulicy, zgiełku, a wsród drzew i pol. 
Wiem, że Ty miałas w Energetyku - tez tam chcieliśmy, ale nie było już terminów na ten rok, a pozniej sie okazało ze te nasze 80 osob to troche za mało na tak duza salę, ale przyznam- bardzo fajne miejsce, no i jezioro:) super
Ale Czarci tez mi sie podoba - taki styl wesela w karczmie bardzo mi odpowiada, no i miejsca tez jest dosyć.
Pytań pewnie bede miała więcej, więc pozwolę sobie je zadac:) jeszcze raz wielkie ukłony w Twoją stronę:)
teraz muszę zmykac na aerobik, pa pa


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Czerwca 2008, 09:13 »
Będzie grał zespól Flesh - nie wiem czy kojarzysz. . . wokalistka i dwóch muzyków.  Zastanawiamy sie cały czas nad wyborem piosenki na I taniec. . . w związku z tym, zę chodzimy na kurs tańca to wybierzemy pewnie walca angielskiego z kilkoma figurami, tylko pozostaje wybrac utwór. Myślałam tez na zmiksowaniem walca z jakism szybszym utworem nastepujacym po walcu. No ale u mnie to 100 pomysłow na minute;) gorzej z realizacją:) ;)


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Czerwca 2008, 09:38 »
Zgadzam sie z Toba zuza - Ja myslę ze bedzie lepiej jak pierwszy taniec "pójdzie" z płyty, bo nie mamy pewnosci jak to zagraja na zywo i czy wyczujemy rytm itp. , za duże ryzyko, ze nie nadazymy z krokami albo sie bedziemy spozniac.  A na płycie zawsze jest tak samo:) Tylko troche trudno mi sobie wyobrazic jak mozna swobodnie tanczyc w sukni slubnej. . .


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Czerwca 2008, 09:50 »
Utwor Kancelarii tez bierzemy pod uwage  podoba nam sie i na zywo pewnie fajnie brzmi, ale juz anglojezyczny nie bardzo. . . takie moje zdanie. A podoba nam sie tez utwor Roda Stuarta. . .  i wolalabym go z plyty.  Musimy to jeszcze z zesplem dogadac.


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #13 dnia: 8 Czerwca 2008, 23:51 »
Widzę ze wątek Grudziądza się rozkręcił... Ja co prawda ślubowałam w okolicach, jednak służę pomocą. Zespół był z Bydgoszczy- fajny, kamerzysta z Grudziądza- fajny, ale dużo pomysłów ja mu podsunełam.  Dekoratorki kościoła i bukiety z Kwidzyna Suuuuuper współpraca- polecam. Fotograf z Kwidzyna tez suuuuper-polecam. Sala to Dom weselny Karolina w Świerkocinie - suuuuuuper-polecam. Suknia z salonu w Bydzi, też jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #14 dnia: 9 Czerwca 2008, 11:12 »
Siva- witamy ponownie:) fajnie przeczytać, ze wszystko byo suuper:) aż chce się prosić o jakąs złotą receptę, aby wszystko się udało:) Ja tez mam kamerzyste z Grudziądza, pana z ul. Bora-Komorowskiego. Moge wiedziec jakie pomysły swojemu podsunęłas? Może ja tez z nich skorzystam, jesli nie masz nic przeciwko ;)a może masz jeszcze jakies uwagi i sugestie odnosnie Czarciego Młyna? Będe tam miała wesele i chciałabym znac jak najwiecej opinii, zebym wiedziala na co zwrocic uwage. Będe wdzięczna :)


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #15 dnia: 9 Czerwca 2008, 13:21 »
Ja na temat czarciego młynu niestety nic nie podpowiem. Złota recepta żeby wszystko się udało?? hmm Trzymać rękę na pulsie, samej wszystkiego dopilnować. A w dzień ślubu wyluzować, bo i tak cos pójdzie nie tak, ale nie przejmować się tym!!!! Bo niestety nie wszystko da się idealnie zaplanować. Nasz kamerzysta był z lotniska (nie pamiętam dokładnie ulicy Krzysztof B dobry ale są lepsi) .  Ja uważam ze na kamerzyście i fotografie nie ma co oszczędzać.

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Czerwca 2008, 14:19 »
Ja też uważam ,że na tych osobach nie ma co oszczedzac. Kamerzyste wzielam wlasciwie z przypadku. Ale to co nam pokazał - przypadło nam do gustu. Natomiast fotograf jest z Inowrocławia - profesjonalista polecany przez dziewczyny na roznych forach weselnych - ma strone foto-story w internecie - zdjęcia bardzo nam sie spodobały, wiec podpisaliśmy umowę. Chciałam Was jeszcze zapytac o buty do sukni- zastanawiam sie nad grudziądzkim, znanym producentem obuwia ślubnego. Buciki jeśli mi się udało wstawić - to załączam pod spodem. Zastanawiam sie czy bedą wygodne. Na codzień nosze i płaskie i wysokie, wiec obcas chyba nie bedzie mi przeszkadzał. A jakie buciki Wy miałyście? Czy były wygodne?


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Czerwca 2008, 14:35 »
Butki są śliczne. Ja niestety nie znam tego producenta. Ja na codzień nie chodzę w obcasach, dlatego na ślub zdecydowałam się kupić obcas 5 cm. Więc tak, moje butki bardzo mi się podobały, jednak wydawały mi się niestabilne, dlatego kupiłam drugie, zupełnie inne, jednak te mnie cisneły i nie mogłam ich rozchodzić. Więc kupiłam trzecia parę, na przebranie- płaskie.  Wyszło w końcu tak, ze w tych pierwszych prześmigałam całą noc były suuuper wygodne. Gdyby nie to, że podczas szaleństw ktoś mi nadepnął na stopę miałabym je do końca ( przebrałam na te płaskie) A najśmieszniejsze jest to, że ja te 2 pary w UK kupiłam w mega promocji i z tego co pamiętam zapłaciłam niecałe 100 zł za 2 pary.  ;D ;D

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Czerwca 2008, 14:42 »
Tak zuza - producent ma zakład własnie w Grudziądzu na Wybickiego i stad buty sa wysyłane do salonów slubnych. Niestety nie mają firmowego sklepu w Grudziądzu, można je jedynie zmówić przez salon ślubny, ale to troche kupowanie kota w worku, bo nie ma możliwosci ich przymierzenia.No właśnie - spotkałam sie z róznymi opiniami na temat butów tego producenta - jedne dziewczyny chwala za wygode, inne - odradzają. Zastanawiam sie, czy to moze nie wynika z modelu buta...
Jeśli chodzi o stabilność- te buciki są jeszcze w opcji z grubszym obcasem, tylko wyglądają mniej atrakcyjniej...z drugiej strony, czy spod sukni bedzie to widac? raczej nie, wiec pewnie zamowie wlasnie takie...jesli maja byc wygodniejsze.


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Czerwca 2008, 15:02 »
Ja do wysokiego obuwia jestem przyzwyczajona, wiec godziny mi nie straszne...jednak co innego chodzić w nich a co innego tańczyć...wiec mysle, ze wezme na zmiane druga pare, na niższych obcasach, tak dla swietego spokoju;) jesli chodzi o zdjecia to nie bede miala sesji w dniu ceremonii  - plenerowa dopiero w poniedziałek albo we wtorek po ślubie, prawdopodobenie w Toruniu ( własnie, a może znacie jakies ładne miejsca w tym mieście?). Dziewczyny, mam jeszcze pytanie odnośnie potraw i jedzenia - napiszcie z czego lepiej zrezygnowac, bo nie szło i zostało na talerzach,a czego nie załować...acha i jakie wina polecacie?


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Czerwca 2008, 16:11 »
Alkoholem zajmował się mój mężuś. Nie pamiętam nazwy wina, ale mieliśmy półwytrawne i wytrawne oraz martini różne kolory. A ze stołu chyba wszystko znikało, nie zauważyłam żeby coś nie szło. Nam i tak sporo jedzenia zostało. Nie wiem jakie menu jest w młynie, ale zaufaj właścicielom, kucharzom. Lokal ma dobrą renomę więc polegaj na nich. Ja tak zrobiłam i byłam suuuper zadowolona.

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #21 dnia: 9 Czerwca 2008, 17:41 »
u nas tez chyba nie bylo czegos konkretnego co nie szlo. wiadomo troche jedzenia zawsze zostanie. ogolnie my mniej ciast niz nam proponowano zamowilismy i dobrze - okazalo sie ze wcale nie szly - dopiero potem na poprawinach bo to chyba tak jest ze na weselu ciasto to nie idzie ;)
   Racja. Wszyscy są najedzeni konkretnymi daniami, ciasto tylko smakują, no i na tort czekają. My odjeżdzającym gościom wręczaliśmy paczuszkę z ciastami z wesela- tyle tego było.

Offline 85kasia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.08
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Czerwca 2008, 12:08 »
poprostu kazdy ma mało czasu, niestety.  niesadziłam ze załatwianie ksiezy to taki problem, szok.  niedziwie sie ze ludzie na kocia łape zyja!!!jak to przetrwaliście?

Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Czerwca 2008, 16:34 »
Dziewczyny, mozecie mi jeszcze napisac, jakie kwiaty dobrze zamowic, tzn. na wystroj kosciola itp., bo bede miala zalatwiane kwiaty z gieldy kwiatowej, wiec musze podac liste i ilosc kwiatow jakie potrzebuje. Doradzcie prosze. Czy swiadkowa tez miala u Was bukiet i czy chrzestnzm wrecza sie kwiaty


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Czerwca 2008, 08:24 »
Dziękuję zuza:) ;) właśnie obejrzałam Twoją relacyjkę (piękna:) i "oblukałam" kwiaty i kosze. My dla rodziców też mamy fotoksiązki, dla babc kosze, dziadków niestety juz przy nas nie będzie, a co do chrzestnych to zastanwiamy sie czy w jakis sposób ich wyróżniać - ostatnio widzielismy ich na naszych "18" - bardzo dawno temu...Nie utrzymujemy innego kontaktu.
Kosze kupowalas na allegro czy w  jakims sklepie? I jak długo czekałas na fotoksiazki? Bo ja juz prawie je skonczylam,ale nie wiem jak długo czeka sie z ich realizacja.Mam nadzieje ze sie wyrobimy.Juz tylko miesiąc z małym haczykiem pozostał... ::)


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Czerwca 2008, 15:25 »
Mnie te  kosze w realu też sie nie podobają, poza tym są naprawdę drogie. Więc tez pewnie samodzielnie je skomponuję i ubiorę.
Co do kwiaciarni, to chciałam iść do La Rossy, ale okazało się ze moja mama ma w rodzinie kwiaciarkę, więc skorzystam z jej usług, dodatkowo wyposaży mnie w kwiaty do kościoła, dekoracje, rodziców itd. po cenie hurtowej, bo kwiaty będą z giełdy kwiatowej.Bukiet chcę mieć z ciemnoczerwonych róż albo z białych z ciemniejszymi dodatkami coś w stylu tego poniżej.
Co do odliczania, to nie będę raczej tego robić,  nie udzielam się tutaj na forum, więc to chyba nie ma sensu. Alę dziękuję za wygłoszone zaangażowanie:)


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Czerwca 2008, 21:49 »
Czy wiecie może skąd ściągnąć kartkę z kalendarza? chciałabym wstawić do fotoksiążki z datą naszego ślubu na ostatniej stronie albumu.Myślałam nawet żeby zeskanować z popularnego kalendarza "zdzieraka", ale nie posiadam takiego;)


Offline MonkaG1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.07.2008
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Czerwca 2008, 08:41 »
Bardzo dziękuję:)


Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Czerwca 2008, 12:32 »
Ja miałam Dekorację kościoła jak i bukiet  wykonany przez kwiaciarnię z Kwidzyna. Super dekorację zrobili.

Offline Linka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: Grudziądz i okolice
« Odpowiedź #29 dnia: 9 Lipca 2008, 21:04 »
Cześć dziewczyny, . . . . . witaj Madziu - jaki świat mały  :) ( z Madzią chodziłam do I LO) Gratuluje, gratuluje!
Mój ślub odbyc ma się 27 czerwca 2009r.  Dlugo szukalismy sali, zależalo nam bardzo na Energetyku w Rudniku ale niestety 80-90 osób to za mało.  Poza tym Pani poinformowała nas dumnie w marcu 2008, że terminy letnie mają już zajęte do 2010r.  Paranoja 2,5 roku wyprzedzenia ???  Potem w planach była Leśniczówka ale ktoś mnie ostrzegł, że przy takiej ilości osób może być tłoczno.  W końcu stanelo na hotelu Rad.  Duzym plusem było dla nas to, że mają tam dużo pokoi, które można wynająć za atrakcyjniejszą cenę. 
Nadal nie mam zespołu, choć od kilku dni prowadzę intensywne poszukiwania.  I tu znowu niespodzianka - ponad rok do wesela a 90% zespołów zajętych. 
Bardzo cię proszę o namiary na Pana Mirka z Tarpna od kamery.  Widziałam podobnie zmontowany filmik i śmiałam się do łez. 
pozdrawiam wszystkie forumowiczki  ;D