Autor Wątek: Jaki Dj warszawa na wesele ?  (Przeczytany 6673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukaszwis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Jaki Dj warszawa na wesele ?
« dnia: 28 Października 2016, 10:36 »
Witajcie, 

Czy słyszeliście o DJ Warszawa  Selektiv ??
Znajomy mi polecił ten zespół na wesele w Warszawie a szukam innych opinii ???


« Ostatnia zmiana: 28 Października 2016, 15:34 wysłana przez zibi »

Offline Annitta11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 23.07.2016
  • Skąd:: Kobyłka
  • Ślub w: Wołomin
Odp: Jaki Dj warszawa na wesele ?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Października 2016, 14:16 »
Polecam firmę Mixlevel, miałam wesele trzy miesiące temu, a czuję się jakby to było wczoraj  :D :D! Świetny Dj dla każdej kategorii wiekowej, babcia nie wierzyła, że jeden człowiek tak świetnie zastąpił kapele  ;) za to szwagier zachwalał dźwięk, podobno bardzo  profesjonalnie nagłośnione  :P  a cena była bardzo korzystna mimo sezonu  :)

Offline Królewna3
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 21.02.2016
  • Skąd:: Kraków
  • Ślub w: Kraków
Odp: Jaki Dj warszawa na wesele ?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2016, 22:08 »
Ja sobie nie wyobrażam takiego DJa  na weselu. Nie potrafi prowadzić wesela i gości tak jak zespół muzyczny. Ja miałam na swoim weselichu zespół muzyczny Partyband  - po prostu niesamowity duet. Wszyscy goście tańczyli, śpiewali i bawili się jak należy. Mało kto siedział przy stole w trakcie przerw między posiłkami. Wokalistka ma na prawdę piękny głos no i potrafi poprowadzić imprezę :)
« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2016, 22:51 wysłana przez zibi »

Offline kinga1s
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 5.5.2020
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Jaki Dj warszawa na wesele ?
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Lutego 2017, 11:33 »
Tak powinno być. Strasznie stresuje się tym, że na naszym weselu mało osób będzie tańczyc

Offline fyma

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Siedlce
Odp: Jaki Dj warszawa na wesele ?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Września 2017, 16:17 »
Ja sobie nie wyobrażam takiego DJa  na weselu. Nie potrafi prowadzić wesela i gości tak jak zespół muzyczny. Ja miałam na swoim weselichu zespół muzyczny Partyband  - po prostu niesamowity duet. Wszyscy goście tańczyli, śpiewali i bawili się jak należy. Mało kto siedział przy stole w trakcie przerw między posiłkami. Wokalistka ma na prawdę piękny głos no i potrafi poprowadzić imprezę :)

Chyba ktoś strzelił sobie sam w kolana i zaprzeczył sam sobie - zespół 2 osobowy :) lepszy od DJ hah - trafiło się złe doświadczenie (bo "profesjonalistów" jest cały internet), ale do rzeczy -
jak wyżej w cytowanej wypowiedzi - mówca stwierdza, że nie wyobraża sobie jak jedna osoba może zrobić dobrą imprezę i podaje przykład jak to dwuosobowy zespół zagrał super imprezę - dalej - a, co jak dj jest z wokalistą, albo sam gra na instrumentach albo ma 2ch wokalistów ?
Od ilości osób w zespole czy jego braku w przypadku DJ'a - nie zależy w żaden sposób udana impreza czy nie udana.
Dodatkowo, równie dobrze zespół, o którym mówi rozmówca wcale nie musi sprawdzić się dobrze na kolejnej imprezie, to, że subiektywnie ten zespół podobał się mówcy, nie znaczy, że będzie podobał się zawsze wszystkim :)
Taki paradoks. Dlatego stwierdzenie, że ktoś nie wyobraża sobie imprezy z DJ, nie znaczy, że takie rozwiązanie jest złe itd..

Offline Esiek99
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Kielce
Odp: Jaki Dj warszawa na wesele ?
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maja 2018, 13:56 »
Tu się zgodze. u nas byl 1 DJ - (DJ Mario) i bylo mega :D