Autor Wątek: Fotograf & Kamerzysta  (Przeczytany 2400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vermicelli
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2017
Fotograf & Kamerzysta
« dnia: 14 Sierpnia 2015, 09:32 »
Szukam dobrego, zgranego zespołu z okolic, który sprawi, że dzień mojego ślubu będzie wyjątkowy.  Pragnę mieć mnóstwo przepięknych zdjęć i udaną sesję oraz wspaniały film, który będzie niezwykłą pamiątką.  Widzę, że ostatnio stał się modny tylko fotograf, nie orientuję się w temacie.  Kogo możecie polecić z czystym sercem?  :) :-*

Offline vermicelli
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2015, 09:33 »

Szukam dobrego, zgranego zespołu z okolic, który sprawi, że dzień mojego ślubu będzie wyjątkowy.   Pragnę mieć mnóstwo przepięknych zdjęć i udaną sesję oraz wspaniały film, który będzie niezwykłą pamiątką.   Widzę, że ostatnio stał się modny tylko fotograf, nie orientuję się w temacie.   Kogo możecie polecić z czystym sumieniem?  :) :-*

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpnia 2015, 10:58 »
Ja z czystym sumieniem mogę polecić agencję fotograficzną SNAPshot z Bydgoszczy. Specjalistą od zdjęć nie jestem, ale moja narzeczona i siostra stwierdziły, że to jest To :) I mimo, że są to mi osoby znajome, to nie byłem przekonany bo wszystko rozchodziło się o kasę, ale jeśli komuś zależy na efekcie woow za rozsądne pieniądze to polecam. A kamerzysta jest DJ Keta - Radek Keta Zawadzki tez z Bydgoszczy. Pewnie dla niektórych znany m.n. z Olimpic Bowling :), ale nie wszyscy wiedzą, że Keta też jest fachowcem od filmowania :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpnia 2015, 20:02 »
Moja przyjaciółka miała snap shot na weselu , zdjęcia super !

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sierpnia 2015, 22:48 »
Ja mogę polecić mojego kamerzyste tzn firma nazywa się dafot, mają opcje fotograf plus 2 kamerzystow my gdybyśmy brali komplet plscilibysmy 5 tys ale bardziej zależało nam na dobrym filmie niż zdjęciach a na czymś musieliśmy zaoszczędzić. Za samych kamerzystow płacimy 2600 zł. Zdjęcia tez maja fajne wiec możesz spojrzeć na ich stronę w necie. Jako kamerzyste mogę polecić z czystym sumieniem ich, ja szukałam z polecenia i sprawdzonych usługodawców (widziałam ich filmy)

Offline vermicelli
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2017
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Sierpnia 2015, 11:46 »
Wystosowałam do nich wiadomość. Równie interesujący pakiet za 5000 mają MAJKOWSCY z tym, że 1 fotograf, 1 kamerzysta. Zastanawiamy się. Co o nich sądzicie? Macie jakieś opinie na ich temat? :)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpnia 2015, 07:48 »
Ja mogę polecić mojego kamerzyste tzn firma nazywa się dafot, mają opcje fotograf plus 2 kamerzystow my gdybyśmy brali komplet plscilibysmy 5 tys ale bardziej zależało nam na dobrym filmie niż zdjęciach a na czymś musieliśmy zaoszczędzić. Za samych kamerzystow płacimy 2600 zł. Zdjęcia tez maja fajne wiec możesz spojrzeć na ich stronę w necie. Jako kamerzyste mogę polecić z czystym sumieniem ich, ja szukałam z polecenia i sprawdzonych usługodawców (widziałam ich filmy)

Dafot również bardzo godny polecenia :) Również byli przez nas weryfikowani, bo polecani przez SNAPshota :) Ale z tego co pamiętam, to mieli już zajęty termin jeśli chodziło o kamerzystę.
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpnia 2015, 12:28 »
Ja fotografa mam Tomka Palacza którego polecam!
Jeżeli chodzi o kamerzystę STELmotion widziałam filmiki jakie kręcą i baaaardzo mi przypadły do gusty, niestety jeszcze nie wiem czy chce kafarzystę i nie moge się zdecydować, ale jeżeli będe chciała to tylko p. Tomasza ze sSTELmotion!

Offline olunia196
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Listopada 2015, 19:54 »
Ja z czystym sumieniem mogę polecić agencję fotograficzną SNAPshot z Bydgoszczy. Specjalistą od zdjęć nie jestem, ale moja narzeczona i siostra stwierdziły, że to jest To :) I mimo, że są to mi osoby znajome, to nie byłem przekonany bo wszystko rozchodziło się o kasę, ale jeśli komuś zależy na efekcie woow za rozsądne pieniądze to polecam. A kamerzysta jest DJ Keta - Radek Keta Zawadzki tez z Bydgoszczy. Pewnie dla niektórych znany m.n. z Olimpic Bowling :), ale nie wszyscy wiedzą, że Keta też jest fachowcem od filmowania :)

A ile biorą SNAPshot? Chodzi mi o ofertę z plenerem ;)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Fotograf & Kamerzysta
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopada 2015, 23:41 »
Z plenerem to chyba było 2500zł, jeśli mnie pamięć nie myli, ale pewnie lepiej napisać czy zadzwonić do nich bezpośrednio, bo to pewnie zależy od tego, gdzie chcecie plener, jak długo mniej więcej i takie tam inne detale :)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0