Autor Wątek: Cena makijażu  (Przeczytany 54192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cena makijażu
« dnia: 14 Kwietnia 2006, 00:22 »
DZiewczyny ile płaciłyście za makijaż :?:
Ile za sam slubny makijaż,a ile z makijażem śłubnym :?:

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Cena makijażu
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwietnia 2006, 08:32 »
Ja z ślubny razem z próbnym zapłaciłam 80 zł w tym próbny już miałam a ślubny przede mną a Pani przyjeżdża do mnie do domu :)
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
Cena makijażu
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia 2006, 08:41 »
Ja za próbny nie pamiętam ile płaciłam ale za właściwy ślubny makijaż płaciłam 120zł....przy czym byłam 2tygodnie później i robiłam taki sam makijaż i zapłaciłam już 80zł....


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline ancik

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
Cena makijażu
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwietnia 2006, 09:50 »
ja w sumie jeszcze nie mialam slubnego ani probnego makijarzu ale wiem ze ceny sa zroznicowane - przed tym jak wybralam orientowalam sie w cenach i tak np. najdrozsza pani z jaka gadalam to byla jakas utytułowana i ona chciala za oby dwa makijarze 250zl z dojazdem do domu ale znalazlam babeczke co na tych samych profesjionalnych produktach pracuje i widzialam jej katalog z pracami i bierze za probny i slubny 120zl wiec w sumie o połowe mniej ( za probny 50 a za slubny 70), takze wydaje mi sie ze wszytsko zalezy od salonu im "bardziej profrsjionalny " np w centrum miasta tym drożej! pozdrawiam



POZDRAWIAM i bardzo gorąca sciskam: ~monika~ ; dorota77 ; martinii ; madziulek

juz sie nie usmiecham...:( buu...

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Cena makijażu
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Kwietnia 2006, 11:38 »
Mnie to kosztowało (o ile pamiętam dobrze) 60 zł (30 za próbny). Tyle tylko, że brałam ślub 7 lat temu, ceny pewnie się zmieniły.

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Cena makijażu
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Kwietnia 2006, 12:50 »
ja płaciłam 40zł za próbny  i 50zł za makijaz w dniu ślubu  :)

  i byłam baaaaaardzo zadowolona z efektu końcowego :mrgreen:



Offline azzurra
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1839
Cena makijażu
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Kwietnia 2006, 12:55 »
Hmmm... a ja zapisując się na makijaż nawet nie zapytałąm o cenę... Po prostu wiem, jakie ta kobieta robi makijaże. Jest świetna! Pracuje na naparawdę dobrych kosmetykach i ma talent. Zależy mi na subtelnym i trwałym efekcie, nie chcę wyzywającego makijażu, jaki widziałam u wielu panien młodych. U niej nic takiego mi nie grozi. Wiedziałam, że tylko ona będzie mnie malować, mimo że przez to mam większe zamieszanie w dniu ślubu, bo ślub i wesele we Wrocławiu, a makijaż w Świdnicy... Ale co tam!

Uważam, że cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru makijażystki. Czasami lepiej zapłacić nawet sporo więcej, żeby wyglądać napradwę tak, jak się chce. W sumie nawet te 150-200 PLN przy wydatkach na całą garderobę w tym dniu, to już naprawdę niewiele. Co innego na codzień, ale nie w tym dniu... Można oszczędzać na innych sprawach, np. na samochadzie, ale na pewno nie na makijażu. Bo jak się ten ma źle zrobiony, to cały efekt nawet najpiękniejszej sukni pryska. Przecież nasza twarz jest najważniejsza, na nią wszyscy patrzą. Owszem, i tak zdobi ją w dniu ślubu szczęście, ale ten efekt można wzmocnić  :P
Na babskim forum wcześniej czy później do głosu dochodzi zazdrość...

Offline Beth

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1930
  • Płeć: Kobieta
  • Master of disaster!
  • data ślubu: 02.09.2006
Cena makijażu
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwietnia 2006, 14:18 »
A jeśli ja np. chciałabym makijaż ślubny próbny zrobić w gabinecie, a już właściwy w dniu ślubu w domu, to myślicie, że ile to wyjdzie? Poza tym zastanawiam się czy nie byłoby dobrze, gdyby makijażystka od razu pomalowała także moją Mamę i siostrę.. O ceny w Gorzowie jeszcze się nie dowiadywałam, ale mam nadzieję, że mnie nie porażą. A ile wcześniej trzeba by zamówić taką makijażystkę? Myślicie, że one są tak strasznie zawalone robotą jak np. zespoły?

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cena makijażu
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Kwietnia 2006, 14:48 »
Cytat: "Beth"
A ile wcześniej trzeba by zamówić taką makijażystkę? Myślicie, że one są tak strasznie zawalone robotą jak np. zespoły?

Top roznie bywa...zalezy jak jest znana makijazystka...moja juz ma sierpien i niektore dni we wrzesniu zajete...a np 16 czerwiec wolny :D  :D  :D

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Cena makijażu
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Kwietnia 2006, 18:04 »
Z tymi terminami to chyba duzo zalezy od tego czy to duze miasto no i od zdolnosci kosmetyczki ja np. bylam w tym tygodniu zupelnie przez przypadek no i sie zapisalam i co sie okazalo,ze mialam duzo szczescia bo ta babeczka jest bardzo rozrywana i terminy na sierpien ma juz pozajmowane :shock: najlepiej zadzwonic juz teraz i sie zapisac to nic nie kosztuje, zawsze ma sie te pewnosc no a jakby co to zmienic tez mozna :D
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cena makijażu
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Kwietnia 2006, 19:15 »
Cytat: "Agutka"
babeczka jest bardzo rozrywana i terminy na sierpien ma juz pozajmowane


Agutka a ile zapłacisz za makijaż  :?:  Robisz próbny też  :?:

Offline Agutka

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1802
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.08.2006
Cena makijażu
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Kwietnia 2006, 19:29 »
Za makijaz slubny place 60 zl, a probny dostaje gratis ale to z tego wzgledu,ze to dobra znajoma mojej swiadkowej ( o czym dowiedzialam sie przed chwilka  :D )
Relacja z tego Jedynego Dnia :) Zapraszam  Gość
http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=119076#119076

Offline olga2808

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
Cena makijażu
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Kwietnia 2006, 21:43 »
Cytat: "Megii"
moja juz ma sierpien i niektore dni we wrzesniu zajete

A można prosić o namiary na priv??
Przyjmuje a salonie, w domu, a ile kasuje?


Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Cena makijażu
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Kwietnia 2006, 08:39 »
ja znalazlam koleznace na slub makijażystke, ktora bierze 50 zl za makijaz slubny i 40 zl za próbny..probny makijaż już  miała i była bardzo zadowolona..ciesze sie, ze w tym przypadku cena nie idzie z wykonaniem :)


Offline aniata
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Cena makijażu
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Kwietnia 2006, 13:57 »
Ja zapłąciłąm 50 zł za makijaż mój, mamy i siostry. Kosmetyczka robiła na go w domu i cały ślub  wesele wyglądałąyśmy pięknie. ( a slub miałąm o 13.00 ).
Tak jak ktoś napisał- nie ważne za ile ale jak :)


Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cena makijażu
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Kwietnia 2006, 14:56 »
Ja mam makijazystke ktora bierze 100 zł za makijaż a z probnym 140...to rtoche drogo  :?  Ale nie moge znalezc zadnej tanszej w Bydgoszczy..jest jedna co za calosc 130 bierre ale po zdjeciach to wole dodac te 10zł i miec pewnosc ,ze bedzie ladnie ...

Offline Megii

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
Cena makijażu
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maja 2006, 23:57 »
No i przyjaciolka zalatwila mi makijaztstke (poznala ja robiac sobie u niej paznokcie) ktora wezmnie ode mnie 20 zł :shock:  :shock:  :shock:  a bylam na probnym makijazu juz,za ktory nie wziela ani grosza i poprostu zrobila mi przecudny makijaz  :skacza:   taki jaki sobie wymazylam  :D  Musze dodac,ze dojedzie do mnie gratis :)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Cena makijażu
« Odpowiedź #17 dnia: 2 Września 2006, 17:57 »
Hmmm no to moja dziewczyna się ceni.
Próbny 50zł, ślubny 80zł.
Ale ma dobre referencje. Moja kumpela z oddziłu makuje sie u niej przy każdej ważniejszej okazji.
Podobno na swoim ślubie miała "obłędne oczy" - a mi własnie na oczach zależy.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline cafe

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 536
Cena makijażu
« Odpowiedź #18 dnia: 5 Września 2006, 18:48 »
Lilian a mozesz mi podac na priv namiary tej dziewczyny co tak super maluje? Wielkie dzieki :) Mi tez wlasnie na oczach najbardziej zalezy :)
[/url]

Offline cafe

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 536
Cena makijażu
« Odpowiedź #19 dnia: 5 Września 2006, 18:49 »
a w ogole w Stargardzie to nie znam nikogo kto maluje a do tego robi to fajnie. Podejzewam Lilian ze ta Twoja kolezanka to w Szczec. bedzie cie malowac, tak? ale slub masz w Stargardzie...
[/url]

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Cena makijażu
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Września 2006, 08:25 »
W Stargardzie ładnie maluje P.Ala z Karłowicza


Offline cafe

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 536
Cena makijażu
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Września 2006, 09:09 »
MAju a masz namiary na tą Panią Anię z Karłowicza? Jak tak to bym poprosiłą o nie na priv :)  Czy Karłowicza to jest tam gdzies od Chopina? Matko nie wiem gdzie jest Karłowicza  :oops:  Ale sprawdze tą pania napewno :)
[/url]

Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Cena makijażu
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Września 2006, 09:10 »
Cytat: "cafe"
Czy Karłowicza to jest tam gdzies od Chopina? Matko nie wiem gdzie jest Karłowicza

 Nie przejmuj sie ja tez nie znam połowy ulic w stargardzie.Ostatnio sie zastanawialam gdzie jest A-8 na Zachodzie bo chcem sie wybrac do kosmetyczki.I nadal nie wiem gdzie to



Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Cena makijażu
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Września 2006, 09:16 »
A-8 to chyba przy A-21 tam na dole jest sklep rowerowy, firankli i buty chyba-kiedyś na górze był magiel a teraz jest min.fryzjer i kosmetyczka :wink:

A Karłowicza to bardziej od Moniuszki trzeba, w domkach-tam też przyjmuje dr. Winnicki ginekolog


Offline cafe

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 536
Cena makijażu
« Odpowiedź #24 dnia: 6 Września 2006, 09:32 »
EwelinkaJA mam sprawdzona fajowa kosmetyczka, dziewczyna w moim wieku a miala praktyki u kosmetyczki tej co przyjmuje na 11 Listopada a ona jest slawna i b. dobra.
Ja chodze do Pani Moniki, oczyszczanie buzki, regulacja brwi i lekka henna place 80 zł. A jak mam jakies drobne problemy z krostami, to kaze mi przyjsz do siebie, zrobi co swoje i nic nie płace za to :) Naprawde z czystym sumieniem ja polecam. JAk sie do niej idzie, to sciagam bluzke, ona mnie przykrywa czyms tkim mieciutkim zebym nie zmarzla i podczas oczyszczania nie zapomina tez o dekolcie i szyji :) Pracuje na kosmetykach Thalgo. Moge dac namiary jak ktoś chce ale to po poludniu, bo teraz juz zmykam z komputerk.
[/url]

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Cena makijażu
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Września 2006, 09:36 »
Ja też kiedyś chodziłam do tej na 11 Listopada ale raz paskudnie mi zrobiła oczyszczanie... nawet nie chcę pisać. Teraz omijam szerokim łukiem, mnie nie pasowała :|


Offline *Ewelina*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7521
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.12.2007
Cena makijażu
« Odpowiedź #26 dnia: 6 Września 2006, 09:37 »
Cytat: "cafe"
Moge dac namiary


Ja poprosze. Bo musze cos ze soba zrobic. I planuje fryzjera i kosmetyczke i solarium :). Na poprawe humorku.



Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Cena makijażu
« Odpowiedź #27 dnia: 6 Września 2006, 15:03 »
Ja moge poradzic pania Anie z Radissona. Nie znam lepszej. Starsza pani z doświadczeniem. Delikatna i daje rabaty. Polecam zabiegi kwasami jak ktoś ma jakies przebarwienia czy blizny. Ja zawsze jestem zadowolona. Aha i ma jakies zawsze nowośći do wypróbowania.

Offline belonka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 477
Cena makijażu
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Września 2006, 15:07 »
Zapomniałam o cenie od 80 do 120 zl. Jezeli sie zapisujecie na 3 wizyty z góry to daje wam rabat.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Cena makijażu
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Października 2006, 23:52 »
Cytat: "Maja"
Ja też kiedyś chodziłam do tej na 11 Listopada ale raz paskudnie mi zrobiła oczyszczanie... nawet nie chcę pisać. Teraz omijam szerokim łukiem, mnie nie pasowała

hihihhi  :wink:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -