Autor Wątek: Holiday Inn Bydgoszcz  (Przeczytany 11668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Holiday Inn Bydgoszcz
« dnia: 9 Lutego 2011, 22:21 »
Czy ktoś już interesował się organizacją wesela w naszym nowym hotelu? Może ktoś zna przedział cenowy lub ma jakieś opinie na ten temat? Ja zadzwoniłam tam jakiś czas temu i tak zwlekam ze zwiedzaniem z powodu braku czasu. Natomiast spotkanie się z kimś kto wszystko mi nakreśli jest dla mnie problematyczne ponieważ ta osoba pracuje tylko do 16 i tylko w dni powszednie.
:) :) ;) ;)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lutego 2011, 22:38 »
Już jakiś czas temu też mnie zainteresował ten hotel, nawet nie dla mnie, bo ja mam już salę, tak po prostu lubię wiedzieć co się dzieje na rynku ;). Kiedy szukałam zdjęć ich sali, jeszcze nie mieli strony...teraz jest, więc sobie obejrzałam...bardzo mi się podoba (może dlatego, że przypomina mi moją:P), zwłaszcza ta gra światłem, można sobie dostosować do stylu i kolorystyki wesela, niestety wydaje się mała na tych fotach. Jak już ich odwiedzisz to ja chętnie poczytam co ciekawego oferują i w jakiej cenie:)



Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lutego 2011, 22:49 »
Drogie Panie, serio nikt nie chce mieć weselicha w Holiday?
:) :) ;) ;)

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lutego 2011, 23:02 »
my byliśmy z W w hotelu sala fakt wydaje się mała ale to jest tylko jedna z kilku które się łączy i wyglądają powalająco:-)

Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lutego 2011, 23:05 »
Ja właśnie poszukuje małej więc to dobra wiadomość. Muszę Przyszłego zaciągnąć w przyszłym tygodniu. Oby cena nie była powalająca :)
:) :) ;) ;)

Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lutego 2011, 23:27 »
no jesli chodzi o ceny to z tego co wiem jest troche drożej

Offline kasiatra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.092011
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lutego 2011, 18:19 »
Ja sale mam, ale tak z ciekawości, kto wie niech napisze jaka cena jest.

Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwietnia 2011, 21:00 »
Mam już salę. Nie Holiday Inn. Nawet mi nie odpisali na maila z zapytaniem pierdoły bezczelne. Ale już wiem z pośrednich źródeł że cena to 250 zł.
:) :) ;) ;)

Offline katepolak

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.11.
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwietnia 2011, 07:40 »
...sporo...ciekawe co sie zawiera w tej kwocie...

...a pochwalisz się gdzie będziecie świętować?:)



Offline katarina25

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • data ślubu: 30.06.2012
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maja 2011, 20:36 »
w Hotelu City
:) :) ;) ;)

Offline LindaG
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Października 2012, 13:10 »
Witam,

Chciałabym odświeżyć temat i zapytać czy ktoś miał bądź był na weselu lub innej uroczystości w hotelu Holiday Inn? bardzo podoba mi się sala i menu, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat wesel tam organizowanych, a nie chce mi się wierzyc żeby nikomu nie przypadł on do gustu bo wg mnie obok dworu hulanka to najladniejsze miejsca na wesele w bdg:).  Co do ceny podanej tu na forum to ja dowiadywałam się osobiście przez kontakt mailowy i koszt to 170/ 190/220 zł/ os w zależności od wybranego menu.  większość gości będziemy mieli przyjezdnych także musimy załatwić również pokoje i hotel wydaje mi się najlepszym i najwygodniejszym pomysłem.  będę wdzięczna za wszelkie opinie i sprawdzone informacje:) ze względu na to, że nie przebywam obecnie w BDG na oglądanie i bardziej szczegółową rozmowę umówię się zapewne pod koniec listopada także będę wiedziała więcej.  Mam nadzieję, że hotel spełni moje oczekiwania bo oglądając zdjęcia nastawiłam się i jest moim numerem 1 :)

Pozdrawiam i czekam na odzew!:)

Offline ame
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Października 2012, 11:49 »
Hej LindaG
tak samo jak u Ciebie uważam, że Hulanka i Holiday są najładniejszymi salami w Bydgoszczy.  Po kilku spotkaniach z Panią managerką ( świetna kobieta) i degustacji dań jestem w 100% zdecydowana na Holiday.  Tak jak mówisz opinii totalnie brak ale jak sami powiedzieli - po pierwsze hotel jest czynny dopiero 2 lata, a po drugie w głównej mierze stawiali na konferencję.  Niestety nie widziałam sali przystrojonej na wesele na żywo jedynie na zdjęciach, nie będą już mieli wesel do końca roku:( pozostaje nam jakaś impreza firmowa czy coś w tym stylu.  Swoimi źródłami dotarłam do 2 par, które miały tam wesele i są zachwycone.  Trochę się boję ale mówi się trudno- kto nie ryzykuje ten nie ma.

Offline LindaG
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Października 2012, 19:10 »
Oo Witam:)

A można wiedzieć kiedy planujecie wesele? My planujemy na sierpień 2014.  Orientujesz się może jakie stawki za dobę hotelową obowiązują dla gości weselnych- my będziemy musieli zarezerwować minimum 30- 35 pokoi i jestem ciekawa czy można liczyć na jakąkolwiek zniżkę?

Pozdrawiam, miłego wieczoru:)

Offline ame
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Października 2012, 11:15 »
Hej:)
wrzesień 2013
zniżka na pokój jest- za dobę wychodzi coś około 230 zł z tego co pamiętam, nocleg ze śniadaniem
Para młoda ma apartament gratis

Offline LindaG
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2013
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Października 2012, 19:34 »
Dziękuje za informacje:)

Mam prosbę i nadzieję,że podzielisz się swoimi wrażeniami po uroczystości i życze żeby wszystko było tak jak sobie wymarzycie:)
Pozdrawiam

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Maja 2014, 17:25 »
Jakieś opinie? !
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline jagoda25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2014
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Czerwca 2014, 20:52 »
My tam będziemy mieć wesele we wrześniu :-) Ale małe, bo na 25 osób.
hxxp: dwdf. daisypath. com/7Ckmp2. png

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Czerwca 2014, 21:01 »
My tam będziemy mieć wesele we wrześniu :-) Ale małe, bo na 25 osób.

To czekamy na opinię. ;)
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline jagoda25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2014
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Czerwca 2014, 22:30 »
jasne :)
hxxp: dwdf. daisypath. com/7Ckmp2. png

Offline martbpd
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Czerwca 2014, 13:30 »
Ja również będę miała tam wesele, ale dopiero w lutym 2015. 😊 czekam na opinie.

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Czerwca 2014, 20:08 »
Coraz więcej nas ;)
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline jagoda25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2014
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #21 dnia: 5 Października 2014, 19:12 »
Witajcie, miałam podzielić się z Wami moja opinia o Holiday Inn
Tak więc nasze przyjęcie weselne odbyło się w sierpniu. 
I powiem z czystym sercem, że było cudowne i tak jak chcieliśmy :- )
Super wystrój, obsługa 1sza klasa, a jedzenie. . .  Palce lizać !
I my, i nasi goście byliśmy zachwyceni !

Ogólnie rzecz mówiac, bałam się, że 4x100 g mięsa na osobę (drób, wołowina, wieprzowina, ryba) to malutko, ale zostało jeszcze dużo jedzenia a gościom apetyt dopisywał :- ) Pyszne i świeże jedzenie. 

Obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta a p.  manager super pomocna kobieta.  Mieliśmy mały problem z muzyka, i dosłownie p.  Monika "stawała na uszach" aby nam pomóc (puszczaliśmy ja sami ze względu, że mieliśmy 24 osoby, ale mieliśmy i parkiet i były tańce i w sumie goście zmyli się ok 2 w nocy). 
Noc pośluba spędziliśmy w apartamencie (dostaliśmy najlepszy z najlepszych za extra cenę :-)
Był on super przygotowany, płatki róż, łabadki itp :D
Mieliśmy opcję ze śniadaniem i też było przepyszne z przesympatyczna obsługa : -)
Tak więc mogę polecić z czystym sumieniem Holiday Inn :- )
Pozdrawiam
hxxp: dwdf. daisypath. com/7Ckmp2. png

Offline kwassiarkowy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Października 2014, 16:46 »
Hej, a jak uważasz, ile osób pomieści ta sala? I jaki jest koszt za osobę? I co jest w cenie? :) Będę wdzięczna za odpowiedź.

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Października 2014, 17:28 »
Witajcie, miałam podzielić się z Wami moja opinia o Holiday Inn
Tak więc nasze przyjęcie weselne odbyło się w sierpniu. 
I powiem z czystym sercem, że było cudowne i tak jak chcieliśmy :- )
Super wystrój, obsługa 1sza klasa, a jedzenie. . .  Palce lizać !
I my, i nasi goście byliśmy zachwyceni !

Ogólnie rzecz mówiac, bałam się, że 4x100 g mięsa na osobę (drób, wołowina, wieprzowina, ryba) to malutko, ale zostało jeszcze dużo jedzenia a gościom apetyt dopisywał :- ) Pyszne i świeże jedzenie. 

Obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta a p.  manager super pomocna kobieta.  Mieliśmy mały problem z muzyka, i dosłownie p.  Monika "stawała na uszach" aby nam pomóc (puszczaliśmy ja sami ze względu, że mieliśmy 24 osoby, ale mieliśmy i parkiet i były tańce i w sumie goście zmyli się ok 2 w nocy). 
Noc pośluba spędziliśmy w apartamencie (dostaliśmy najlepszy z najlepszych za extra cenę :-)
Był on super przygotowany, płatki róż, łabadki itp :D
Mieliśmy opcję ze śniadaniem i też było przepyszne z przesympatyczna obsługa : -)
Tak więc mogę polecić z czystym sumieniem Holiday Inn :- )
Pozdrawiam

Na taką opinię czekałam, a więc z czystym sumieniem i rozwianymi obawami mogę przeżyć te 300 dni czekania :P
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline Ojciec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.10.2014
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #24 dnia: 4 Listopada 2014, 00:03 »
Organizowałem wesele mojego syna, które odbyło się 25.  10.  2014r.   w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.   Pomoc menadżerki p.   Moniki była nieoceniona.   Jej rady i pomocna dłoń w każdej chwili o każdej porze dnia pomogły nam przetrwać ten nerwowy okres.   
W dniu wesela była od rana w hotelu a potem była z nami całą noc pilnując aby wszystko było ok.   
Jedzenie w hotelu Holiday Inn było wspaniałe.   Pięknie podane i pyszne.   Obsługa kelnerów i kelnerek bez zarzutu.   Gdy tylko zauważyli że gdzieś skończyła się jakaś potrawa lub napój , wino , wódka itd.   to od razu donosili aby niczego nie brakowało naszym gościom.   Wszyscy nasi goście mówili że to było najwspanialsze wesele na którym byli.   Ja też uczestniczyłem w kilku weselach i .  .  .  naprawdę wesele syna było najlepsze w którym brałem udział.   Całość dopełniła obecność p.   Jacka Staszaka - DJ Strasky .   Dobrze dobrana muzyka ,, pomysłowe konkursy i całokształt kontaktu z gośćmi to to czego brakuje na niektórych weselach.   Podstawą dobrej zabawy jest : dobre towarzystwo, jedzenie i dobra muzyka :-) To właśnie dostaliśmy w Holidayu w Bydgoszczy.   Szczerze polecam

Offline truskawka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.12.16
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Września 2015, 07:30 »
jakieś nowe wieści o tym hotelu ?:)

Offline ulanowski

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Września 2015, 10:06 »
jakieś nowe wieści o tym hotelu ?:)

Fociłem tam wesele w kwietniu. Powiem krótko- rewelacja! Rewelacja jedzenie, obsługa, klimat, wystrój. Na moim blogu (adres mogę podać na priv) znajdziesz kilka zdjęć strojenia stołów.

Pozdrawiam.

Piotr Ulanowski

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #27 dnia: 7 Października 2015, 10:45 »
Do napisania opinii o Holiday Inn Bydgoszcz zabierałam się ponad dwa miesiące.  Powiem szczerze, że oczekiwałam super jakości, a niestety do super brakowało trochę. Ale wszystko przeczytajcie.
W końcu zebrałam się w sobie i napisałam....

A więc tak. Na holiday Inn natrafiliśmy poprzez polecenie pocztą pantoflową. Pani Monika - menager zrobiła na nas wspaniałe wrażenie. Kontaktowała się z nami wielokrotnie telefonicznie, osobiście i mailowo. Doradzała, które danie można zmienić na inne żeby było ciekawiej. Aż nagle... Dostałam maila, że menager się zmienił i jest nim Pan Alan. Od razu wiedziałam, że nie będzie łatwo, bo Pani Monika ustawiła poprzeczkę bardzo wysoko... Po pierwszym spotkaniu byłam rozczarowana, że ktoś tak młody nie potrafił mnie porwać mimo, że to było ustalanie już dokładnych danych. Niestety było to jedne spotkanie z Panem Alanem, później były już tylko maile. Mimo przesłania do hotelu dokładnych wskazówek kto gdzie ma siedzieć i które miejsca to miejsca dzieci niestety zawiodłam się. Ale do tego niebawem. Krótko przed uroczystością usłyszeliśmy, że nie możemy używać wyrtwornicy dymu (nawet na pierwszy taniec!), po moim zapytaniu względem baniek mydlanych dostałam odpowiedź w stylu "za powstałe plamy będzie odpowiadał wynajmujący salę). Więc baniek równiez nie było.
Pan Alan zaproponował zrezygnowanie z deseru (ale pomniejszenie ceny menu już musiałam sama zaproponować).
Jeśli chodzi o samo przyjęcie weselne to...
OBSŁUGA KELNERSKA jest zdecydowanie na plus - przy każdym stoliku był osobny kelner. Niestety Ci ludzie wyglądali na mega zastresowanych przez kierownika sali i pana który później go zastępował. Ten facet wciąż wchodził na salę i patrzył kelnerom na ręce. Sytuacja z workiem, który lezał z boku sali (odpakowaliśmy prezent) i niestety kelnerzy dostali opierdziul za to, że ten worek tam lezy. A mógł kierownik sali go podnieść bo obok niego stał, a on wolał pójśc po kelnera i go opierdziulić. Niestety byłam trzeźwą Panną Młodą więc wszystko jest moją trzeźwą oceną. Kolejna sytuacja to to, że kierownik sali i ten drugi pan przychodzili do mnie by zapytać czy teraz ma być barszcz czy nie. Przeciez to było ustalane z menagerem!
Postaram się okreslić teraz plusy i minusy, a później przejdę do spotkania podsumowującego z menagerem.

PLUSY:
- obsługa kelnerska
- wygląd sali pomijając wiecznie spadającą kotarę za stołem pary młodej i kelnerów z wielką drabiną przywieszających ten materiał
- oświetlenie sali
- apartament dla pary młodej
- pracownicy hotelu
- możliwośc zaczerpnięcia świeżego powietrza w trakcie imprezy
- klimatyzacja
- jedzenie! smaczne, jednak trzeba pamiętać, ze jest to hotel **** a nie zajazd - więc jedzenie tez jest na poziomie tych gwiazdek (więc jeśli rodzina ma zamiłowanie do kebabów i golonki to nie będą zadowoleni ;)
- udziec ( był wyborny!)
- jedzenia zostało  bardzo bardzo dużo!

MINUSY
- brak obecności menagera sali podczas imprezy
- kieliszki przy miejscach dla dzieci!
- alkohol z OPEN BARU był mieszany! Zaczeli od finlandi, bolsa, luksusowej aż do wyborowej - jak dla mnie tragedia
- spadająca kotara
- za mało miejsca między stołem pary młodej a ścianką dekoracyjną ( a miałam małą princeskę)
- niedokładnie posprzatany parkiet po tłuczeniu kieliszków (musiałam prosić o ponowne sprzątanie, bo goście podnosili szkła z parkietu)
- wiecznie NADZORUJĄCY kierownik sali
- brak podstawowych informacji na temat ustaleń co i jak i o której godzinie ( jak można zaczepiać Pannę Młodą i pytać jej się co ma być podane teraz!!!)
- Wykupiliśmy open bar (piwo, wino i wódka) - jednakże o piwo musialam się sama doprosić obsługi

Po imprezie zapomnieliśmy blach od ciasta więc zadzwoniłam do Pana Alana. Udało nam się umówić na spotkanie podsumowujące. Jestem w ciąży była wtedy temperatura 35 stopni mimo że było to rano, więc z racji swojego stanu mogłam się spóźnić, jednak wychowano mnie tak by się nie spóźniać z szacunku dla drugiej osoby. Niestety musielismy czekać na menagera sali 15 minut! - niepoważne!. Szczerze nie wiem po co było to spotkanie, bo w odpowiedzi na nasze minusy usłyszałam, że on nie może byc wszędzie  na każdej imprezie ( sorry ale nikogo nie zbawi 15 minut na chociażby powitanie młodej pary), na kieliszki przy miejscach dla dzieci usłyszałam - LEPIEJ TO NA ZDJĘCIACH WYGLĄDA! dla mnie to niedopuszczalne. Natomiast na mieszane alkohole nie usłyszeliśmy NIC, jakby tak miało być - mimo że mamy w umowie wpisaną wyborową.

Tak więc czy polecamy tą salę? Myślę, że decyzję każdy musi podjąć sam, ale ze swojej strony dodam, że nie skoorzystałabym po raz drugi z tej sali bez dokładnych ustaleń i egzekwowania tego jak powinno być, bo u nas dokładne ustalenia były, a ja jednak musiałam słuchac czy teraz udziec ma wjechać, czy teraz barszcz, że tamci chca jedzenie z obiadu czy oni mają odgrzać, ze ktoś sobie zamówił kawę a oni nie mogą tego kogoś znaleźć. Sorry to jest wystarczająco stresujący dzień żeby jeszcze takimi rzeczami zawracać głowę parze młodej. OD tego jest MENAGER!
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Października 2015, 23:44 »
precyzyjne resume o Holiday Inn

Offline truskawka1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.12.16
Odp: Holiday Inn Bydgoszcz
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Października 2015, 06:53 »
Ja jestem jak dotąd bardzo zadowolona ze współpracy z panem Wojtkiem. o wszystkich rzeczach ujętych (wyżej) w punktach minusowych porozmawialiśmy i nic nie wskazuje na to, by to wszystko miało tak wyglądać :D kwestia chyba dogadania się :)