Autor Wątek: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela  (Przeczytany 24141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« dnia: 16 Maja 2010, 22:28 »
Wątek dla tych którzy już wiedzą że to tam będzie ich wesele, a także mam nadzieję cenne źródło informacji dla innych osób poszukujących jeszcze. My się zdecydowaliśmy jakiś czas temu dopiero po tym jak dowiedzieliśmy się że będzie wprowadzanych trochę zmian. Np teraz namiot wygląda tak:


bardzo nie podobała Nam się ta ściana zasłaniająca taki ładny las - wiadomo z pogodą różnie, jakby padało - to ściana zasłonięta, szkoda, no ale dowiedzieliśmy się że jeszcze w tym roku wymienią ścianą na taką z okienkami, żeby było widać las, i jeszcze jedna ważna zmiana - sufit, będzie taki:



A może Wy macie jakieś ciekawe informacje, coś czym warto się podzielić, jakieś uwagi, wszystko cenne. Zapraszam do dyskusji.


Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2010, 22:51 »
My też bedziemy mieć wesele w Brzozie- w namiocie:) A o zmianach nie wiedziałam, ale baaaaardzo korzystne :D

Offline milena_77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maja 2010, 15:19 »
My też tam będziemy mieli.  Jakby zdążyli ze zmianami do lipca to byłoby super :) Mi osobiście to najbardziej przeszkadzają te metalowe pręty.

Offline Isabel
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3040
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maja 2010, 17:11 »
A wybraliście już kolor dekoracji, mimo że mamy jeszcze dużo czasu na to, powoli się zastanawiam ;p

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maja 2010, 17:14 »
Nie widziałam jeszcze propozycji, na to czas, ze zdjęć jakie oglądałam z tego miejsca chyba zieleń najbardziej tam pasuje, tylko kto miał taki pomysł, żeby położyć tam czerwoną wykładzinę ;)

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maja 2010, 21:03 »
A kelnerzy? Słyszał ktoś jakieś złe opinie na temat kelnerów? Ja mam tam wesele za rok (ale nie w namiocie tylko w hotelu) i słyszałam że kelnerzy sa mało profesionalni  ???

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maja 2010, 22:12 »
A skąd masz takie informacje?? Od kogoś kto już miał tam wesele czy on osób postronnych?? Ja tam będę miał wesele za niedługi czas i z informacji od osób, które już tam miały wesele jak i od osób, które na weselu tam były wiem, że obsługa działa bez zarzutu. Nawet czasami trochę za szybko, ale jak ich się upomni to działają tak jak powinni. Nie mniej jednak są profesjonalni.

« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2010, 14:39 wysłana przez Maja »
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maja 2010, 22:18 »
Znajomy mi to powiedział  który kiedyś tam u nich był na weselu, ale mam nadzieje że powiedział mi to złośliwie  :-[, bo bo wydaje mi się że Brzoza nie może sobie pozwolić na byle jakich kelnerów.  A on mi powiedział jeszcze że są tam kelnerzy co się uczą dopiero obsługi, oby to było kłamstwo . . . bo tylko od tej jednej osoby to słyszałam właśnie . . .

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maja 2010, 22:50 »
Ja posiadam informacje z września 2009 roku, czyli wydaje mi się, że są to w miarę "świeże" informacje. Zawsze możesz się wybrać do tego hotelu i zobaczyć jak wygląda obsługa wesela. teraz praktycznie chyba co tydzień mają bo taki okres jest (tak mi się wydaje). W końcu płacisz za to więc wymagasz profesjonalnej obsługi. Ale tak jak pisałem, jeśli nie jesteś pewna to pojedź tam w jakiś weekend i zobacz co potrafią.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Minojaka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Maja 2010, 09:11 »
moi znajomi mieli pod koniec poprzedniego roku wesele w Brzozie i bardzo narzekali zarówno na wlasciciela (nie wiem czy dobrze napisze bo tak go nazywali - Gąsiorek) i na szefową sali czy kelnerek - Maryle o ile dobrze pamietam... mowiac ze sa niemili opryskliwi i malo elastyczni...i ze wszystko jest ok do momentu podpisania umowy a pozniej zaczynaja sie problemy

Offline milena_77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Maja 2010, 12:18 »
Gąsiorek to już chyba dawno nieaktualne. Właścicielem z tego co mi wiadomo jest zupelnie inna osoba. Jesli chodzi o p.Marlenę to też słyszałam kilka opinii, że potrafią być z nią problemy. Prawdopodobnie ma ona swoja wizje i trudno jej się ugiąć (np. kwestia właczenia światła itp.). No ale myśle, że jak sobie wszystko z nią wyjaśnimy przed weselem to musi się dostosować. W końcu to my płacimy i my wymagamy. :)

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Maja 2010, 12:31 »
Masz racje z tym, że to my płacimy i my wymagamy. Dlatego moim skromnym zdaniem warto przed samym weselem jak się z nią spotkam będziemy musieli wziąć umowę i z tylu zapisywać to co p. manager mówi i na koniec poprosić ją o podpis pod tym. Podkładka będzie gotowa i się nie wyprze. Jak to mówią "na gębę" nic nie załatwi się. :)
« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2010, 14:39 wysłana przez Maja »
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Maja 2010, 14:34 »
P.  Marlena na pewno nie lubi jak się coś mówi złego i nie miłego na temat organizaowania u niej wesela, nie lubi być krytykowana, doświadczyłam tego na własnej skórze  :P

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Maja 2010, 17:06 »
A konkretniej to o co poszło??
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2010, 14:05 wysłana przez Maja »
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Maja 2010, 21:02 »
A no mi cały czas chodzi o tych kelnerów :), jak jej powiedziałam, że słyszałam że ma nie profesionalnych kelnerów i czy to prawda to troszkę się wkurzyła i przez 20 min przez tel o tym rozmawiałyśmy no i nie była zbytnio zadowolona że jak mogłam zadać wogóle takie jej pytanie.  No ale uspokoiła mnie, powiedziała że kelnerzy są stali i na pewno dobrze przygotowani do obsługi wesel.  A tak poza tym to rozmowa przed i po podpisaniu umowy była bardzo sympatyczna  :)

Offline martika131
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Maja 2010, 10:59 »
Tak bardzo profesjonalni, tak profesjonalnie klną że koleżanka prosiła kamerzystę żeby podłożyli muzykę jak był tort bo uszy więdły. Jeden gostek żuł gumę jak krowa trawę i tak podawał potrawy. Dla mnie masakra.
Najlepsze było  później, ukradli młodym z pokoju część kasy jaką zebrali do welona. Super lokal super obsługa...

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Maja 2010, 11:29 »
My mieliśmy slub i wesele w Brzozie w sierpniu 2009. Wspolpraca z p.Maryla przebiegala bez zarzutow-nie bylo problemu z naszymi sugestiami i ewentualnymi zmianami,bardzo profesjonalna osoba.
Co do kelnerow to jestem zdziwiona powyzszymi opiniami...My nie mielismy zadnych zastrzezen-sama pracuje w duzym,renomowanym hotelu i przez skrzywienie zawodowe zwracam uwage na takie rzeczy.Bawilismy sie tez w Brzozie na weselu w styczniu i tez wszystko bylo ok.
Zycze owocnych przygotowan,udanej wspolpracy z Brzoza no i wreszcie wspanialego wesela!!!! :):):):)

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Maja 2010, 15:04 »
O kurcze, no masakra, to mamy dwie rozne opinie o tym hotelu :(, ja jestem jednak dobrej mysli, musze byc, nei mam juz wyjscia. Mam jednak ogromna nadzieje ze bedzie tak jak mowi AniaRomek. A jak kelnerzy beda mi sie tak zachowywac jak mowi marta131 to im chyba te jezory powyrywam osobiscie :|, a kase i prezenty chyba wtedy warto do domu przywiesc, poprosic rodzicow lub rodzenstwo zeby bezpiecznie zawiezli to do domu, bo innego wyjscia nei widze :|

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Maja 2010, 15:16 »
Witam,
Ja również jestem zaskoczony opinią o tym hotelu wystawiona przez martika131. Sam rozmawiałem z osobą, która miała we wrześniu 2009 roku wesele właśnie w tym hotelu i była zadowolona zarówno z obsługi jak i wystroju. Oczywiście zdarzają się jakieś wpadki tylu, że kelnerzy za szybko albo za wolno podają posiłki, ale nie powinno być czegoś takiego, że kelnerzy przeklinają i to dość głośno. A co do osoby p. manager to jest to osoba pewna siebie bo to ona się tym zajmuje zawodowo i wie najlepiej co i jak ma wyglądać. Zresztą każdy jakieś swoje uwagi i sugestie może przedstawić. W końcu za to płacimy i to my im zlecamy wykonanie pracy. Na szczęście rozliczyć można się po weselu i wtedy można się jeszcze potargować jak coś było nie tak.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Maja 2010, 22:15 »
Tyle poważnych gości się przewija przez Brzozę i nie tylko, tyle wesel i jakoś same pozytywne rzeczy do mnie dochodziły.
A współpraca a panią Marylą - bez zarzutu - wpisała w umowę wszystko co chcieliśmy z najdrobniejszymi detalami - co już np. z zespołem było trzeba forsować, żeby wpisać wszystko jak chcemy.
Narzekaliśmy właśnie na wygląd sufitu, ścian, jak byliśmy 1 raz, nie było wiadome czy będzie wymieniane, nic na nas krzywo nie patrzyła, omawialiśmy wszelkie szczegóły i wątpliwości - chociażby jaka ilość kelnerów przypada na jakąś ilość gości itp., czy to są osoby wykształcone w tym kierunku - poświęciła nam kilka razy dość sporo czasu i nie dała nigdy w jakikolwiek sposób odczuć że coś jest nie bardzo, a długo zajęło nam zdecydowanie się, bo wiele wątpliwości było - mieliśmy inny typ, to miejsce też było dla nas problemowe - nawet usłyszała komentarz pewnego razu że namiot wygląda jak stodoła czy coś takiego i nie było pretensji.
No ale może w każdym czymś jest jakieś ziarenko prawdy, w końcu to tylko życie, albo aż.

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maja 2010, 19:02 »
A czy ktoś się orientuje czy w cenie wesela jest także zdobienie sali? Stoły i krzesła to już widziałam że fajnie "ubierają" ale co np ze sciana, sufitem, albo ścianą za Młodymi? Czy zrobią oni jakąś ozdobe z balonów czy szarf, żeby cała sala była weselna a nei tylko stoły. Czy to firma z zewnątrz robi czy Pani menager też :>?

Offline Pablo and Lena
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Maja 2010, 23:30 »
Proponuje zadzwonić. Może tak być, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2010, 14:05 wysłana przez Maja »
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline akirka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Czerwca 2010, 18:24 »
Chciałam Was poinformować, że jest już nowy sufit i wygląda o wiele lepiej!! ja jestem bardzo zadowolona.
Co do dekoracji sali - jest w cenie wesela - na pewno przystrojenie stołów, krzeseł i kwiaty, a także ściana za młodymi.



Offline milena_77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:46 »
Jest taki sam jak pokazywała na zdjęciu forumowiczka elba ? Czy wiesz może czy boki też zastały wymienione na takie z okienkami? Jeśli nie, to wiesz może czy planują wymienić i kiedy?

Offline akirka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Czerwca 2010, 18:18 »
Jest taki jak na zdjęciu, co do boków, to nie wiem, bo było ciepło, a wtedy zazwyczaj są podniesione do góry. Mam nadzieje, że na moim weselu też tak będzie.



Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwca 2010, 23:10 »
O, to jak będę miała chwilkę to się przejadę i zobaczę, zrobię zdjęcie i wrzucę.

Offline Grzybola

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Czerwca 2010, 21:15 »
No to super to czekamy na fotki jakies fajny :D, a jak bedziesz tam to fajnie by bylo jak bys rzucila okiem na sale w hotelu co jest i jak by fajnie byla jakos sala ozdobiona to ja tez prosze o fotki :P, ale nei stoly tylko sale, ogolnie :).
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2010, 14:05 wysłana przez Maja »

Offline elba
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Czerwca 2010, 13:58 »
Na razie jeszcze nie miałam czasu się przejechać, ale widzę że na stronie się coś ruszyło z nowymi zdjęciami:

namiot:
nie podajemy linków

też i sala:
nie podajemy linków

Na razie tylko jeszcze nie widzę aby była wymieniona ściana od ogrodu, i mogliby za sceną też zrobić na biało, bo ten żółty nieciekawie wygląda. Pozdrawiam
 
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2010, 14:06 wysłana przez Maja »

Offline akirka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Kobieta
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Czerwca 2010, 17:11 »
elba mogłabyś wkleić fotki na forum? Mi sie nie chcą otwierać te nowe zdjęcia na stronie :(



Offline dogma23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Hotel Brzoza - miejsce na Nasze wesela
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Lipca 2010, 21:25 »
hej, hej my tez mamy tam wesele ale dopiero w przyszłym roku, wiec ciekawa jestem Waszych opinii, i przyznam, że niektóre mnioe troche odstraszają!!!mam nadzieje, że nie są prawda!!