Autor Wątek: Dzieńdoberek:)  (Przeczytany 3180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ag-nie-sia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Dzieńdoberek:)
« dnia: 5 Maja 2010, 10:35 »
Witam Was.  Mam na imię Agnieszka i jestem ze Szczecina.  Czytam Was już od jakiegoś czau ale dopiero wczoraj założyłam konto a dziś postanowiłam coś naskrobać:)

U nas wszystko trochę od tyłu strony idzie, ponieważ ja się ślubu doczekać nie mogę i truję mojemu (jesteśmy razem trochę ponad 3 lata a 2 mieszkamy razem) o zaręczynach a ponieważ jeszcze się nie zaręczyliśmy a wiem, że niedługo to nastąpi postanowiłąm zacząć rozglądać się za lokalem i tym wszystkim.  Trochę mnie to przeraża, że to tyle załatwiania z tym wszystkim i nie damy rady ale wiem, że rodzinka pomoże:D no narazie to tyle w tym temacie:)

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Maja 2010, 12:16 »
 :hello: :hello: :hello:
Witaj, Agnieszko, na forum.

Bardzo ciekawi mnie skąd wiesz, że niedługo Twój ukochany Ci się oświadczy? Wygadał się? ;)
A jeśli idzie o to, że "tyle do załatwienia" to ustalcie taka datę, żebyście się ze wszystkim wyrobili i będzie dobrze  :ok:

Offline ag-nie-sia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Maja 2010, 12:19 »
Skąd wiem? Bo ja mu cały czas truję a on powiedział, że jeszcze miesiąc muszę wytrzymać, więc mam nadzieję, że to to:P Poza tym gdyby tak nie było to inaczej by reagował na to jak robiliśmy listę gości, szukam miejsca itd. 

Offline jumi_1979

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1348
  • Płeć: Kobieta
  • samodzielna mama
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Maja 2010, 20:26 »
 :hello: :hello: :hello:

Offline justys0101
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7686
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: [color=black
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Maja 2010, 16:25 »
 :hello:

Offline bonio4
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • PO PROSTU PAULINKA:)
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #5 dnia: 9 Maja 2010, 22:53 »
Witaj,spokojnie, przyjdzie czas i na Ciebie ja tez sie nie moglam doczekac,duzo o tym gadalam, a jak przestalam to wzial mnie z zaskoczenia i oswiadczyl mi sie bardzo romantycznie,przy zachodze slonce w moim ulubionym miejscu na tej ziemi:D:DSwoja droga z tego co wiem mezczyzn nie powinno sie na to namawiac,on napewno chce spedzic z toba zycie,ale chce rowniez zrobic Ci ogromna niespodzianke i czeka na odpowieni moment a jak ty ciagle o tym mowisz to szuka odpowieniego momentu zebys jak najmniej sie spodziewala:)Lada chwila a napewno zobaczysz najpiekniejszy pierscionek a jego oswiadczyny zwala Cie z nog:)zycze powodzenia 3maj sie cieplo:)

Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipca 2010, 17:37 »
 :hello: :hello: :hello:

Offline lila1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.10.2010r
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipca 2010, 17:33 »
Witam!
Ten temat nie jest mi obcy . U mnie było podobnie. Po 3 latach oświadczyny już myślałam że zawsze będziemy w nieformalnym związku.
A teraz czekamy na ten jedyny dzień...

Offline madziulek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4486
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Lipca 2010, 16:23 »
 :hello:
Kuba 2007
Szymon 2010

Offline aganio87

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 480
  • Płeć: Kobieta
  • Z KIMŚ TAKIM JAK TY NA KONIEC ŚWIATA MOGĘ IŚĆ:*:*
  • data ślubu: 9.10.2010r.    Bydgoszcz/Bolumin             k/Dąbrowy Chełmińskiej
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Lipca 2010, 18:54 »
 :hello: :hello:

Troche jest załatwiania ale jaki efekt końcowy :) :) :)

Pozdrawiam :) :) :)

Offline ag-nie-sia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012
Odp: Dzieńdoberek:)
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Lutego 2011, 16:04 »
No więc w czerwcu się zaręczyliśmy.  Wyjazd nad morze, zaręczyny na plaży.  Ehhh aż szkoda, że to tak dawno temu było.  Po zaręczynach temat ślubu i wesela temat ucichł (kupiliśmy mieszkanie, potem remont).  A teraz znów zaczęliśmy o tym myśleć, wstępnie chcielibyśmy w wakacje przyszłego roku.  Tak więc zaczęłam się rozglądać na nowo za lokalami, fotografami itd.  No i muszę odrobić forumowe zaległości:)