Autor Wątek: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"  (Przeczytany 8113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sandra87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010 :):)
Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« dnia: 21 Kwietnia 2009, 20:32 »
Czy ktoś z Was miał kiedys do czynienia z restauracją "Laleczka 2000" w okolicach ulicy Wrocłaiwskiej , bądź restauracją "Zatoka" na Floriana?? Bardzo prosze o jakiekolwiek opinie , informacje :) Pozdrawiam!!
Nagle los mi dał
Wszystko co chciałam mieć
W końcu jesteś Ty, jestem ja
Zabrał całe zło
Bym mogła wierzyć Ci,
Że będzie zawsze tak
Jak w tę noc. . .

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwietnia 2009, 19:26 »
Ja bede miała właśnie wesele w restauracji zatoka na floriana.  Sala balowa naprawde super i jeszcze fajne jest to że orkiestra tam gra z balkonu, co do jedzenia osobiscie nie wiem ale słyszałam że bardzo dobre:)

Offline pawciur
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego 2010, 21:12 »
Ja mam tam termin na lipca 2010!!    Sala podoba nam sie strasznie!! obawiamy sie tylko ze moze byc ciasno bo nie jest zbyt duza.

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lutego 2010, 21:37 »
My się też zastanawialiśmy nad tą salą ale odstraszył nas brak klimatyzacji i trochę mała sala balowa jak na nasze potrzeby :/

Offline pawciur
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lutego 2010, 21:46 »
 A można widzieć na ile osób planujecie wesele ???  My robimy na troche ponad 80 i teraz jakies watpliwosci nas nachodza ze moze byc ciasno

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lutego 2010, 22:03 »
my na 82 dokładnie i zrezygnowaliśmy bo stwierdziliśmy, że się nie pomieścimy - jak możesz to zmień jeszcze lokal. Wyobraź sobie, że goście tańczą między stołami na tej sali balowej... dramat. Zmieniliśmy na Olimpijczyka na Zawiszy. Cena ta sama a o wiele więcej miejsca :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lutego 2010, 22:23 »
To moje skromne zdanie  ;)

Ja jedyne co pamietam z wesela w ZATOCE to ciągłe przeciagi bo akurat bylam w II świeto na slubie !!
Poza tym sala mi sie osobiscie nie podobala, szaro, buro, takie jakies stare przystojenie, no mi osobiscie nic tam sie nie podobalo !!
Mowie o tej duzej sali, ta mala z dywanej byla bardzo przyjemna ale to nadaje se na no chrzest - sam obiad czy cos takiego  ;)

Ale moze sie zmienilo !! Ja bylam tam w grudniu 2008  ;)

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lutego 2010, 11:40 »
Ja miałam ślub w Zatoce Poł roku temu i jestem bardzo zadowolona , lepiej nie mogliśmy trafić.
Obsługa bardzo dobra , jedzenie pyszne , sala balowa elegancka nie czułam się jak na dyskotece jak  w niektórych lokalach. Podobało nam się to że był balkon goście mogli wyjść na świeże powietrze.
Bardzo ważne jest to że właścicielka lokalu jest bardzo miła , można się o wszystko dobrze dogadać.
A jeśli chodzi o miejsce to też nie mieliśmy małego wesela a miejsca było jeszcze sporo.  Pozdrawiam

Offline marzenucha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Maja 2010, 14:21 »
W "Laleczce 2000" miałam okazję być kilka razy.  Z czystym sumieniem polecam wszystkim tę restaurację.  Pięć pięknych sal, ogródek z fontanną, super organizacja, wspaniała obsługa, a jedzenie. . . . . palce lizać !!! Cztery lata temu organizowałam tam przyjęcie komunijne mojego starszego syna i obiecałam sobie, że młodszemu też tam zorganizuję.  Teraz w maju mój młodszy synek miał tam przyjęcie komunijne.  Goście byli zachwyceni miejscem, wystrojem, obsługą a w szczególności pysznym jedzeniem.  Lepiej nie mogłam trafić.  Polecam wszystkim "Laleczkę 2000"

Offline kwasek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.10.2011
Odp: Restauracja "LALECZKA 2000" i "ZATOKA"
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Lipca 2011, 13:40 »
Hej!
Zatoka bardzo mi się spodobała! Sala balowa ma swój klimat, właścicielka przemiła! Wesele dopiero w październiku, ale już nie mogę się doczekać jak to wszystko wyjdzie czytając wasze opinie.  :)